Showbiz.cz

URL:

http://www.showbiz.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

2,6 položek/den

Tomb Raider má nový akční trailer

15:02
Lara Croft je mladá archeoložka, která svou kariéru začala na herní konzoli PlayStation v roce 1996. Spolu s Mariem nebo Sonicem je totiž jednou z nejikoničtějších videoherních postav.

Natáčení rebootu Charlieho andílků začne v dubnu

15:02
Úspěšná série o ženských agentkách se v příštím roce dočká nového zpracování. Zatím není mnoho informací o tom, kdo bude ženské detektivky hrát, ale jisté jsou dvě věci.

Disney odhalilo zápletku plánovaného Star Wars filmu Han Solo!

10:27
Studio Disney, které vlastní práva natáčet nové filmy vesmírné ságy Star Wars, odhalilo zápletku vznikajícího filmu o Hanu Solovi.

The Continental: Vznikne seriál ze světa Johna Wicka. Uvidíme i Keanu Reevese?

18.ledna
Studio Starz oznámilo natáčení nového seriálu The Continental, který se bude odehrávat v prostředí špičkového nájemného vraha Johna Wicka.

Skutečný důvod proč neměl Luke v Posledním z Jediů svůj zelený meč

18.ledna
Každý pořádný fanoušek Star Wars má do paměti vrytý poslední duel mezi Lukem a Darth Vaderem v šesté epizodě Hvězdných válek s podtitulem Návrat Jediho.

Star Wars: Last Jedi se dostal mezi 10 nejvýdělečnéjších filmů všech dob!

17.ledna
Mezi fanoušky vesmírné ságy Star Wars panuje významný rozkol nad Posledním z Jediů, nejnovějším dílem vznikající trilogie, který pokračuje v příběhu mladé Rey a vrátil nám sourozenecké duo Luka a Leiu.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes