Šíp

Popis:

Móda a zdraví - Šíp (sip.denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/měsíc

Jen pro odvážné: NEJODPORNĚJŠÍ lékařské zákroky v psychiatrických léčebnách!

15.listopadu
V dnešní době již víme, že lidé mohou mít různé nemoci jako je schizofrenie, bipolární porucha, deprese, úzkosti. Léčí se většinou pomocí prášků, psychiatrů a psychologů. Dříve byl proces s nemocnými jiný a velmi krátký. Pacient byl umístěn do ústavu a léčen tak, že většinou zemřel. Jaké techniky se používaly? Podívejte se sami.

NEJPODIVNĚJŠÍ produkty, za které ŽENY utrácejí úplně zbytečně spousty peněz

6.listopadu
Ženy neustále utrácejí těžce vydělané peníze svých manželů a mnohdy za opravdické blbosti. Podívejte se s námi, za co všechno jsou schopné vyhodit tisíce korun a čemu všemu jsou schopné uvěřit díky reklamě.

Když se touha po kráse vymkne: NEJODPORNĚJŠÍ plastické operace!

2.listopadu
Plastiku si většinou každý nechává dělat proto, aby se cítil hezčí. Mnohdy se ale stane, že vylepšený jedinec se stane na plastikách závislý a chce další a další. Podívejte se s námi na deset podivných existencí, které to dotáhly tak daleko, že mají s člověkem už pramálo společného. Nic pro slabé povahy.

Tohle si budete CHTÍT KOUPIT! NEJDRAŽŠÍ VĚCI na světě

30.října
Všichni si občas dopřejeme něco, nad čím naše peněženka zaúpí, ale naše srdce plesá. Věci, které vám dnes představíme si ale nemůže dovolit žádný běžný smrtelník, protože jejich pořizovací cena je opravdu v závratných výšinách. Podívejte se s námi na deset nejdražších věcí na světě.

Módní trendy MINULÝCH STALETÍ, které své nositele ZABÍJELY

25.října
Ženy pro módu často udělají vše, co je možné. Být krásná, in a stylová je i v dnešní době důležité. Dřívě však byly módní trendy striktně dané a kdo je nedodržoval, byl vyloučen ze společnosti. Jaké módní výdobytky let dávno minulých byly nebezpečené? Podívejte se s námi do minulosti.

NEJDRSNĚJŠÍ tělesné MODIFIKACE! Nechali byste si udělat něco takového?!

18.října
Piercing v pupíku už nikoho nepobouří, kérka na rameni taky ne. Jsou však mezi námi tací, kteří modifikace dovádějí daleko za hranici běžnosti, a provádějí se svým tělem opravdu extrémy. Nechali byste si něco takového udělat i vy?

10 věcí, které o vás prozradí VAŠE VLASTNÍ TĚLO

13.října
Každý člověk je originál. O tom nelze diskutovat. Ale víte, jak moc o vás prozradí třeba takové věci, jako je délka prstů u nohou nebo úzká ploska nohy? Podívejte se sami na to, co na vás vaše tělo napráská, aniž byste o to stáli.

NEJUJETĚJŠÍ Halloweenské kostýmy pro DĚTI. Originalitě se meze nekladou

10.října
Ačkoli u nás nemá tento původně americký svátek prozatím silnou tradici, již se dá najít pár míst, kde se Halloween slaví. Ať už ve školách, či na večírku u sousedů. Podívejte se s námi na několik velice originálních kostýmů pro děti a pokud letos budete tento svátek slavit, můžete svého potomka navléct do něčeho podobného.

NEUVĚŘITELNĚ SEXY! Latex na NÁDHERNÝCH ŽENÁCH. Radost pohledět

25.září
Znáte nějaký materiál, který by byl víc sexy než latex? Že ano? Pak asi nevíte, jak takové latexové oblečení vypadá! Podívejte se do naší galerie. Budete překvapeni.

MEGA HUSTÉ ČEPICE nejen na zimu, zahřejte si uši

12.září
Zima je skoro za dveřmi, a tak to chce, abychom se drželi aspoň trochu v teple. A hlavně hlavu, což se dá řešit i poměrně překvapivým způsobem. Nabízíme vám pohled na ty nejbláznivější, nejvtipnější a nejúžasnější čepice světa. Tak hurá do galerie!

FOTOGALERIE ZÁZRAKŮ: Když se z obtloustlých Michelinků stávají NÁDHERNÉ KOČIČKY

25.srpna
Hubnutí je vždy běh na dlouhou trať, a to jak obrazně, tak doslovně. Své o tom ví i těchto několik žen a pár mužů, kteří dokázali svá obtloustlá těla proměnit v chodící zázrak. Každý z nich hubnul jiným způsobem, jedno však mají společné. Měli obrovskou trpělivost a slušnou dávku motivace. Podívejte se na tyto zázraky s námi.

MIKINY, jaké jste ještě neviděli. Čísla 15 a 18 jsou fakt božské!

24.srpna
Podzim se blíží, a to je ideální počasí na mikinu. Důležitý je přitom i styl, a tak vám dneska ukážeme ty nejujetější mikiny, které si můžete pořídit.

ALBÍNSKÁ DVOJČATA dobývají svět. Půjde vám z nich hlava kolem

23.srpna
Když se brazilce s pletí tmavou jako ebenové dřevo narodila dvojčátka, měla radost, zažila však největší překvapení svého života, když na ni místo tmavých očí, koukaly oči světlé a dítě s alabastrovou pletí. Narodily se jí totiž dvě albínky. Holčičky svou nezvyklou bledostí poutají i pozornost fotografů, a tak to vypadá, že se možná brzy dočkají celosvětové slávy.

TO JE ALE HNUS! NEMYSLÍCÍ DESIGNÉŘI oblečení, kteří fakt šlápli vedle

8.srpna
Ne každý nápad, který člověk v módním průmyslu má, je dobrý. A když už se někdy nějaká designérská hrůza dostane ven, je jen s podivem, že to někdo koupí a poté ještě nosí. Koukejte na tyto nešťastníky, kteří si koupily vážně strašnou věc u které autor vůbec, ale vůbec nepřemýšlel.

MÓDNÍ (s)hity, které byste neoblékli! Tohle někteří lidé VÁŽNĚ nosí

27.července
Dobře se obléct je základní předpoklad úspěchu ve společnosti. Jenže někdy člověku k dobrému oblékání chybí to nejdůležitější – vkus. Přesně jako se to stalo nešťastníkům z naší galerie. Ti jistě opouštěli domov nabití nadšením z toho, jak si všechno oblečení pěkně sladili. Jenže to byl velmi mylný pocit, celý outfit se většinou hodně krutě nepovedl a místo oslnivého dojmu vše vypadalo, jako by...
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes