Šíp

Popis:

Móda a zdraví - Šíp (sip.denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6 položek/měsíc

VELKÁ GALERIE: Kérky pod prsy. Viděli jste někdy něco víc SEXY?

24.března
Tetování jsou jednou z nejsvůdnějších záležitostí, které se mohou objevit na ženském těle. Ať už mluvíme o obrázku cudně skrytém pod spodním prádlem, nebo o velkých kérkách přes půlku nohy, vždy je to pastva pro oči. Top místo pro sexy tetování je rozhodně oblast hrudníku, konkrétně část pod ňadry. Připravili jsme pro vás galerii těch nejkrásnějších obázků právě z této části ženského těla.

Návštěva kadeřníka může to skončit TRAGÉDIÍ! Tyhle ÚČESY byste nechtěli

20.března
Také se, kdykoli jde vaše žena ke kadeřníkovi, modlíte, aby se vrátila alespoň z části ta samá osoba, co odešla? I kdyby přišla ostříhaná na ježka, nevěste hlavu, mohlo by to totiž dopadnout daleko hůř. Podívejte se do naší galerie na přehlídku těch největších bizárů, co mohou při návštěvě kadeřnického salonu vzniknout.

10 DOKONALÝCH TRIKŮ pro všechny milovníky čistoty! Znáte všechny?

7.března
Těchto deset vychytávek ocení jistě každý, kdo má rád doma pořádek. Obzvlášť v dnešní uspěchané době… Naše rady jsou totiž nejen jednoduché, ale také šetří čas! A navíc jsou vyzkoušené, takže se rovnou můžete směle pustit do „čištění" problémů, co vás trápí už dlouho a nevěděli jste si s nimi rady.

VIDEO: Tuhle dvanáctiletou holku naučil tančit Youtube. A vydělává víc než vy!

6.března
On-line kurzy jsou dnes v módě. Můžete se poučit o vaření, historii, jak sbalit holku nebo se třeba naučit tančit. A že se takové domácí učení může stát až posedlostí, vás přesvědčí mladičká Adilyn Malcolm, známá jako Audacious Adi. Tahle rodačka z Colorada totiž ovládla dubstep, jako se to povede jen málokomu. A stačilo jí k tomu jen 8 měsíců usilovného tréninku. Dnes za svá videa inkasuje tis...

PRINCEZNY od Disneyho v reálném světě: Jejich KRÁSA vám vyrazí dech!

4.března
Asi všichni jsme si v dětství při sledování Disneyho pohádek představovali, že si také vezmeme jednou prince nebo princeznu. Jenže to se většině nepovede, už proto, že Disneyho princezny po světě neběhají. Tedy přesněji: neběhaly. Díky umělci Ryanu Astmanedimu totiž začaly existovat. A jak ve skutečnosti vypadají, se můžete podívat v naší galerii.

VIDEO: Podívejte, co udělá míč hozený z výšky díky jevu, který asi vůbec neznáte

2.března
Partička australských přátel hodí míč z téměř dvousetmetrové výšky, čímž se nejenže zapsala do historie, ale upozornila na fyzikální zákon, který si asi většina z nás ze školy nepamatuje.

Kvůli vzácné poruše musela na OPERACI OBLIČEJE, změnilo jí to život!

1.března
Někteří lidé mají tu smůlu, že se nenarodí v dokonalé kondici a už od dětství je provázejí problémy. A většinou se s následky svých nedostatků musí prát i v dospělosti… To samé čekalo i Ellie Jonesovou, které přestala v osmi letech růst spodní čelist. Divně si začala připadat ale až ve 14, kdy se jí začali smát spolužáci. Podstoupila proto náročnou, naštěstí ale ne příliš nebezpečnou, operaci, ...

21 NESMYSLNÝCH VYCHYTÁVEK, které zaručeně budete chtít mít doma!

1.března
V dnešní době už to zná každý – brouzdáte po internetu a narazíte na nějakou naprosto šílenou vychytávku, která je de facto zbytečná, ale vám přijde tak kouzelná, že ji prostě musíte mít. A přesně takové věci jsme vybrali do naší galerie. Nejsme si jistí, jestli je víc šokující, že něco takového existuje, nebo to, že se najde překvapivá spousta lidí, co tyto šílené výrobky kupuje.

VIDEO: Zázračný gel, který vám na břiše vyrýsuje břišáky za méně než minutu!

28.února
Kdo z nás by nechtěl mít vypracované bříško? Své o tom ví i muž v tomto videu, díky zázračnému gelu se mu podaří mít vymakané svaly během několika málo vteřin. Podívejte se na úchvatný zázrak! Bude to fungovat i u vás?

Lidé, co už NEMĚLI BÝT NAŽIVU... Jejich hloupost vás zaručeně rozesměje!

28.února
Mít zdravý rozum, to je věc k nezaplacení. Možná vám sice připadá, že to není nic výjimečného, ale jistě si sami vzpomenete na mnoho situací, kdy vám někdo vyrazil dech svou "blbostí". Nemít všech pět pohromadě totiž může být pořádně velký problém. Nejenže se často ztrapníte a jste k smíchu, ale navíc jde i o život! Mrkněte do galerie, a hned vám bude jasné, o čem mluvíme.

23 lidí, co si s VÝDOBYTKY TECHNIKY příliš neporozuměli. Také vidíte své rodiče?

27.února
Když se narodíte do světa plného technických vychytávek, není těžké se do něj adaptovat. Jenže když stárnete, pomalu přestáváte stíhat novinky, co vás obklopují a mají vám usnadňovat život. A tak si je často vyložíte jinak, než byste ve skutečnosti měli. Na ty nejúsměvnější omyly s moderními přístroji se můžete mrknout do naší galerie.

VIDEO: Málem ho kleplo! Tatér vůbec nezvládl, když jeho klientce VYBOUCHLO PRSO!

25.února
Časy se mění. Tatam jsou doby, kdy bylo tetování výsadou kriminálníků a známkou rebelie. Dnes často vidíte obrázky dělané tetovací jehlou i na různých babičkách, doktorech, právnících nebo učitelích. Ovšem to, co uvidíte v tomhle videu, jste asi ještě neviděli. Nejde totiž o tetování, cílem návštěvy tetovacího salonu byl krutý žertík na účet do té doby naprosto klidného tatéra, který vypadal, ž...

NOVÁ PITVA a děsivé podezření! Krále popu Michaela Jacksona vyndají z hrobu...

24.února
Byla to vražda a velmi dobře zamaskovaná… Takové obvinění vznesla Paris Jacksonová, dcera slavného a tragicky zesnulého krále popu, která požaduje novou pitvu a znovuotevření vyšetřování Jacksonova skonu. A jak se dozvíte v naší galerii, Paris toho o spiknutí, jež mělo jejího otce stát život, ví opravdu hodně!

20 případů ZVÍŘECÍ SPOLUPRÁCE vás přesvědčí, že dělat věci v týmu má smysl!

23.února
Že člověk na vlastní pěst nedokáže tolik věcí, jako když si nechá pomoct od ostatních, je obecně známá věc. Ale že si tuto skutečnost uvědomují i zvířata, to je docela novinka. A v naší galerii se můžete přesvědčit, jak moc roztomilá.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes