Šíp

Popis:

Móda a zdraví - Šíp (sip.denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/měsíc

MEGA HUSTÉ ČEPICE nejen na zimu, zahřejte si uši

12.září
Zima je skoro za dveřmi, a tak to chce, abychom se drželi aspoň trochu v teple. A hlavně hlavu, což se dá řešit i poměrně překvapivým způsobem. Nabízíme vám pohled na ty nejbláznivější, nejvtipnější a nejúžasnější čepice světa. Tak hurá do galerie!

Nechali byste si udělat něco takového?! NEJDRSNĚJŠÍ tělesné MODIFIKACE!

5.září
Piercing v pupíku už nikoho nepobouří, kérka na rameni taky ne. Jsou však mezi námi tací, kteří modifikace dovádějí daleko za hranici běžnosti, a provádějí se svým tělem opravdu extrémy. Nechali byste si něco takového udělat i vy?

FOTOGALERIE ZÁZRAKŮ: Když se z obtloustlých Michelinků stávají NÁDHERNÉ KOČIČKY

25.srpna
Hubnutí je vždy běh na dlouhou trať, a to jak obrazně, tak doslovně. Své o tom ví i těchto několik žen a pár mužů, kteří dokázali svá obtloustlá těla proměnit v chodící zázrak. Každý z nich hubnul jiným způsobem, jedno však mají společné. Měli obrovskou trpělivost a slušnou dávku motivace. Podívejte se na tyto zázraky s námi.

MIKINY, jaké jste ještě neviděli. Čísla 15 a 18 jsou fakt božské!

24.srpna
Podzim se blíží, a to je ideální počasí na mikinu. Důležitý je přitom i styl, a tak vám dneska ukážeme ty nejujetější mikiny, které si můžete pořídit.

ALBÍNSKÁ DVOJČATA dobývají svět. Půjde vám z nich hlava kolem

23.srpna
Když se brazilce s pletí tmavou jako ebenové dřevo narodila dvojčátka, měla radost, zažila však největší překvapení svého života, když na ni místo tmavých očí, koukaly oči světlé a dítě s alabastrovou pletí. Narodily se jí totiž dvě albínky. Holčičky svou nezvyklou bledostí poutají i pozornost fotografů, a tak to vypadá, že se možná brzy dočkají celosvětové slávy.

TO JE ALE HNUS! NEMYSLÍCÍ DESIGNÉŘI oblečení, kteří fakt šlápli vedle

8.srpna
Ne každý nápad, který člověk v módním průmyslu má, je dobrý. A když už se někdy nějaká designérská hrůza dostane ven, je jen s podivem, že to někdo koupí a poté ještě nosí. Koukejte na tyto nešťastníky, kteří si koupily vážně strašnou věc u které autor vůbec, ale vůbec nepřemýšlel.

MÓDNÍ (s)hity, které byste neoblékli! Tohle někteří lidé VÁŽNĚ nosí

27.července
Dobře se obléct je základní předpoklad úspěchu ve společnosti. Jenže někdy člověku k dobrému oblékání chybí to nejdůležitější – vkus. Přesně jako se to stalo nešťastníkům z naší galerie. Ti jistě opouštěli domov nabití nadšením z toho, jak si všechno oblečení pěkně sladili. Jenže to byl velmi mylný pocit, celý outfit se většinou hodně krutě nepovedl a místo oslnivého dojmu vše vypadalo, jako by...

Trápí vás nevzhledné MATEŘSKÉ ZNAMÉNKO? Použijte ho jako ZÁKLAD k TETOVÁNÍ

21.července
Mnoho z nás má nějaké mateřské znaménko, či pihu, kterou nemá úplně rád. Napadlo by vás ale využít to jako přednost a s jejich pomocí vytvoři úžasné tatování? Inspirujte se u těchto dvaadvaceti originálních kousků. Samozřejmě ale při tetování přes, nebo za pomoci, znaménka, buďte opatrní a konzultujte svůj záměr s lékařem. Ne každé znaménko je vhodné k přetetování.

Tipnete, které z těchto žen je 41? I když ne, řekneme vám TAJEMSTVÍ její KRÁSY!

19.července
Stárnutí se nedá vyhnout. Je součástí života. A jak roky utíkají, mění se i náš vzhled. Někteří mají větší genetické štěstí než ostatní a stárnou o něco pomaleji, ale přesto platí stará pravda – nejvíce záleží na tom, jak se o tělo staráte. Lure Hsu přesto šokovala miliony lidí svým mladistvým vzhledem, protože ačkoli je této bytové designérce 41, často ji lidé považují za ještě nezletilou. Ovš...

Lidé, kteří PŘIŠLI O KONČETINU, ale neztratili SMYSL PRO HUMOR

19.července
Život umí být někdy dost krutý a ne každý má to štěstí, že má zdravé oči, uši, dvě funkční ruce a dvě funkční nohy. To ví i lidé z dnešního článku. Na druhou stranu, i když přišli o končetinu, neztratili to, co je pro život jedna z nejnutnějších věcí. A tou je smysl pro humor. Smějí se i po úrazech/nehodách a vy se můžete smát s nimi.

VIDEO: Modelkou nemůže být každá! NEJVTIPNĚJŠÍ CHŮZE na molu, jakou kdy uvidíte

8.června
Život modelky je náročný, o tom asi diskutovat nemusíme. Přísná dieta, málo spánku, hodiny s make-up umělci, další hodiny pózování pro fotografy, předvádění nepohodlného oblečení a hlavně nepohodlných bot.

OCEJCHOVANÍ SPÁLENCI. Bolestivé, ale vtipné opáleniny a spáleniny všeho druhu

1.června
Léto se kvapem blíží a s ním i první spáleniny. Sluníčko má pořádnou sílu už teď a není dobré ho podceňovat. Dávejte proto pozor, ať nedopadnete, jako chudáci v naší dnešní galerii. Podívejte se sami. Někteří jsou opravdu koumáci.

21 důvodů proč NENAKUPOVAT na eBay ani Aliexpressu, číslo 6 je vážně PEKLO

29.května
Spousta zboží na eBay a Aliexpressu je super a člověk může ušetřit opravdu i několik set korun, občas se ale nákup nevydaří a přijde vám něco úplně jiného, než jste si objednali. Nutno podotknout, že originalita prodejců místy nemá obdoby a jejich výmysly jsou občas skutečně úchvatné. Podívejte se s námi na 21 naprostých katastrov pro nakupující.

KOČKY, CO CVIČÍ JÓGU: 25 zvířat, která jsou skvělými jogíny

19.května
Jóga svědčí zdraví a měl by ji cvičit každý, kdo se chce udržet v kondici. Své o tom ví i obyvatelé zvířecí říše, kteří se začali učit pozdravy Slunci, pozice luku, bojovníky a spoustu dalších asánů. Podívejte se na ně s námi a zkuste si zacvičit s nimi. Jsou vážně dobří.

Lidský preclík, olíznutý loket... To vše jde, když jste HYPERMOBILNÍ

11.května
Zdá se, že hypermobilita může být výhoda. Bohužel tomu tak není. Jedná se o ne úplně vzácnou abnormalitu lidských kloubů, tedy, že kloub je schopný hýbat se více, než je běžné. Ať už se jedná o různé směry, či rozsah kloubů.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes