Šíp

Popis:

Móda a zdraví - Šíp (sip.denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/měsíc

NEJPŘÍŠERNĚJŠÍ fotky AKVABEL: Z dálky v pohodě, zblízka DĚS!

15.února
Prý, že je to krásný sport plný éterických víl vznášejících se ve vodě. Omyl. Je to sport plný nejpodivnějších kreatur, které se tváří jako kdyby je někdo mučil. To je synchronizované plavání. Podívejte se sami, jaká monstra ze svých obličejů umí udělat jinak krásné plavkyně.

ŠOKUJÍCÍ výsledky výzkumu: Nošením podprsenek si ženy ničí prsa!

7.února
Podprsenky – až příliš drahé kousky oblečení, o kterých se ženám tvrdí, že by je měly nosit pod svým tričkem, aby udržely tvar svých předností v mladistvé podobě. Některé ženy se bez nich neobejdou, jiné jimi pohrdají. Bez debat jsou prostě nedílnou součástí dnešní reality. To se ovšem možná brzy změní! Podle nedávno zveřejněného výzkumu totiž nošení podprsenek ženám překvapivě škodí!

NEJPODIVNĚJŠÍ NÁHRDELNÍKY, co jste kdy viděli: UJETÉ, nebo BOŽÍ?

5.února
Zdebení se je většinou doménou žen, ale i muži občas nosí nějaký ten řetízek na krku. Podívejte se na tuto přehlídku unisex náhrdelníků, kdy některé jsou skutečně velmi podivné… Co o nich soudíte?

CHŘIPKA nebo jen NACHLAZENÍ? Pár tipů, jak to poznáte najisto!

1.února
Podcenit chřipku se může krutě vymstít, jenže co když jde jen o nachlazení, a člověk kvůli doktorovi nebude moct do práce a přijde o peníze? Podobné otázce v současné době čelí mnoho Čechů, virová onemocnění a chřipky trápí překvapivě velké procento populace. Zjistěte, jak poznáte, jestli je potřeba běžet k doktorovi.

Přenádherné 3D kresby ŠATŮ za použití věcí, co máte DOMA. Budete zírat!

5.ledna
Práce mladíka, který si říká Edgar Artis, nemá absolutně obdoby. Až se podíváte na to, jaké kousky tvoří jeho ruce, zůstanete němě zírat. Pozor, tomuto chlapci je pouhých 23 let. To je vážně neuvěřitelné.

Je vám po silvestru zle? Zde jsou užitečné TIPY, jak na KOCOVINU...

1.ledna
Silvestrovské oslavy jistě skončily pro mnohé z vás nepříjemnou kocovinou. Vhod tak určitě přijde pár tipů na vyprošťováky, díky kterým se dá tělo zase dohromady.

Než začnete vítat nový rok... Máme zaručené RADY, jak ustát oslavy!

31.prosince
Těšíte se na oslavu příchodu nového roku, nemůžete se dočkat velkolepé party, ale zároveň se bojíte, co bude ráno? Pak pijte s rozumem, nebo se držte našich rad!

Nejšílenější vánoční snapchaty: Mrkněte, jak se taky dají slavit svátky!

26.prosince
Vánoce, to nejsou jen dárky, pohodová atmosféra a přítomnost lidí, které milujeme. Někdy se taky podaří do vánočních fotek vtěsnat hodně humoru. Přesvědčte se sami v naší galerii.

Co dokáže MAKE-UP: 21 úchvatných PROMĚN! Tyhle triky nepochopíte

13.prosince
Síla make-upu určitě není podceňována, ale nikdy nás nepřestane překvapovat, jak moc toho umí pár tahů štětcem změnit na ženském obličeji. Podívejte se sami.

Galerie NEJŠÍLENĚJŠÍCH Vánočních svetrů. Bonus na konci stojí za to!

6.prosince
Vánoce se kvapem blíží a spolu s nimi i nutnost nějaké té Vánoční výzdoby a samozřejmě i oblečení. Experti jsou v tomhle Američané, kteří si kupují svetry s motivy Vánoc. Podívejte se na galerii těch nejhorších svetrů na světě. Je to fakt síla. Ovšem, abyste neviděli jen to strašné, na konci jsme pro vás nachystali opravdu sexy bonbonek.

Jen pro odvážné: NEJODPORNĚJŠÍ lékařské zákroky v psychiatrických léčebnách!

15.listopadu
V dnešní době již víme, že lidé mohou mít různé nemoci jako je schizofrenie, bipolární porucha, deprese, úzkosti. Léčí se většinou pomocí prášků, psychiatrů a psychologů. Dříve byl proces s nemocnými jiný a velmi krátký. Pacient byl umístěn do ústavu a léčen tak, že většinou zemřel. Jaké techniky se používaly? Podívejte se sami.

NEJPODIVNĚJŠÍ produkty, za které ŽENY utrácejí úplně zbytečně spousty peněz

6.listopadu
Ženy neustále utrácejí těžce vydělané peníze svých manželů a mnohdy za opravdické blbosti. Podívejte se s námi, za co všechno jsou schopné vyhodit tisíce korun a čemu všemu jsou schopné uvěřit díky reklamě.

Když se touha po kráse vymkne: NEJODPORNĚJŠÍ plastické operace!

2.listopadu
Plastiku si většinou každý nechává dělat proto, aby se cítil hezčí. Mnohdy se ale stane, že vylepšený jedinec se stane na plastikách závislý a chce další a další. Podívejte se s námi na deset podivných existencí, které to dotáhly tak daleko, že mají s člověkem už pramálo společného. Nic pro slabé povahy.

Tohle si budete CHTÍT KOUPIT! NEJDRAŽŠÍ VĚCI na světě

30.října
Všichni si občas dopřejeme něco, nad čím naše peněženka zaúpí, ale naše srdce plesá. Věci, které vám dnes představíme si ale nemůže dovolit žádný běžný smrtelník, protože jejich pořizovací cena je opravdu v závratných výšinách. Podívejte se s námi na deset nejdražších věcí na světě.

Módní trendy MINULÝCH STALETÍ, které své nositele ZABÍJELY

25.října
Ženy pro módu často udělají vše, co je možné. Být krásná, in a stylová je i v dnešní době důležité. Dřívě však byly módní trendy striktně dané a kdo je nedodržoval, byl vyloučen ze společnosti. Jaké módní výdobytky let dávno minulých byly nebezpečené? Podívejte se s námi do minulosti.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes