Šíp

Popis:

Móda a zdraví - Šíp (sip.denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6 položek/měsíc

Trápí vás nevzhledné MATEŘSKÉ ZNAMÉNKO? Použijte ho jako ZÁKLAD k TETOVÁNÍ

13:07
Mnoho z nás má nějaké mateřské znaménko, či pihu, kterou nemá úplně rád. Napadlo by vás ale využít to jako přednost a s jejich pomocí vytvoři úžasné tatování? Inspirujte se u těchto dvaadvaceti originálních kousků. Samozřejmě ale při tetování přes, nebo za pomoci, znaménka, buďte opatrní a konzultujte svůj záměr s lékařem. Ne každé znaménko je vhodné k přetetování.

Tipnete, které z těchto žen je 41? I když ne, řekneme vám TAJEMSTVÍ její KRÁSY!

19.července
Stárnutí se nedá vyhnout. Je součástí života. A jak roky utíkají, mění se i náš vzhled. Někteří mají větší genetické štěstí než ostatní a stárnou o něco pomaleji, ale přesto platí stará pravda – nejvíce záleží na tom, jak se o tělo staráte. Lure Hsu přesto šokovala miliony lidí svým mladistvým vzhledem, protože ačkoli je této bytové designérce 41, často ji lidé považují za ještě nezletilou. Ovš...

Lidé, kteří PŘIŠLI O KONČETINU, ale neztratili SMYSL PRO HUMOR

19.července
Život umí být někdy dost krutý a ne každý má to štěstí, že má zdravé oči, uši, dvě funkční ruce a dvě funkční nohy. To ví i lidé z dnešního článku. Na druhou stranu, i když přišli o končetinu, neztratili to, co je pro život jedna z nejnutnějších věcí. A tou je smysl pro humor. Smějí se i po úrazech/nehodách a vy se můžete smát s nimi.

VIDEO: Modelkou nemůže být každá! NEJVTIPNĚJŠÍ CHŮZE na molu, jakou kdy uvidíte

8.června
Život modelky je náročný, o tom asi diskutovat nemusíme. Přísná dieta, málo spánku, hodiny s make-up umělci, další hodiny pózování pro fotografy, předvádění nepohodlného oblečení a hlavně nepohodlných bot.

OCEJCHOVANÍ SPÁLENCI. Bolestivé, ale vtipné opáleniny a spáleniny všeho druhu

1.června
Léto se kvapem blíží a s ním i první spáleniny. Sluníčko má pořádnou sílu už teď a není dobré ho podceňovat. Dávejte proto pozor, ať nedopadnete, jako chudáci v naší dnešní galerii. Podívejte se sami. Někteří jsou opravdu koumáci.

21 důvodů proč NENAKUPOVAT na eBay ani Aliexpressu, číslo 6 je vážně PEKLO

29.května
Spousta zboží na eBay a Aliexpressu je super a člověk může ušetřit opravdu i několik set korun, občas se ale nákup nevydaří a přijde vám něco úplně jiného, než jste si objednali. Nutno podotknout, že originalita prodejců místy nemá obdoby a jejich výmysly jsou občas skutečně úchvatné. Podívejte se s námi na 21 naprostých katastrov pro nakupující.

KOČKY, CO CVIČÍ JÓGU: 25 zvířat, která jsou skvělými jogíny

19.května
Jóga svědčí zdraví a měl by ji cvičit každý, kdo se chce udržet v kondici. Své o tom ví i obyvatelé zvířecí říše, kteří se začali učit pozdravy Slunci, pozice luku, bojovníky a spoustu dalších asánů. Podívejte se na ně s námi a zkuste si zacvičit s nimi. Jsou vážně dobří.

Lidský preclík, olíznutý loket... To vše jde, když jste HYPERMOBILNÍ

11.května
Zdá se, že hypermobilita může být výhoda. Bohužel tomu tak není. Jedná se o ne úplně vzácnou abnormalitu lidských kloubů, tedy, že kloub je schopný hýbat se více, než je běžné. Ať už se jedná o různé směry, či rozsah kloubů.

Nejkrásnější baculky! Tyhle modelky jsou sice XXL, přesto nad nimi slintá každý!

6.května
Žádná z nich se nemůže srovnávat s vychrtlostí legendární Twiggy. Tyhle modelky by její šaty možná neobepnuly ani kolem svých lýtek. Ale přesto, nebo možná právě proto, se těší obrovské popularitě a málokterý muž by jim odolal.

GALERIE PLNÁ BIZARNOSTÍ: Nejšílenější TĚLESNÉ MODIFIKACE na světě! Ustojíte to?

5.května
Piercing v nosu ani kérka na kotníku už dnes nikoho nepřekvapí. Čím dál častěji se ale objevují zajímavé a v Čechách stále ještě nerozšířené modifikace, jako například tetování očního bělma, roztahování nosních dírek a další. Podívejte se s námi na průvodce šílenými tělesnými úpravami. Ale pozor, není to nic pro slabé žaludky.

VELKÝ TEST OSOBNOSTI: Co o vašem mozku a duši vypovídá to, co vidí vaše oči?

28.dubna
Každý člověk je jedinečný, každý z nás je originál. Samozřejmě s tím souvisí i jedinečný pohled na svět a originalita vnímání okolí. Víte o tom, že to, co vidíme, tedy co registruje náš mozek, je v podstatě výsledek toho, jaká je naše duše? Skutečně. Přinášíme vám hned několik obrázků, jejichž pomocí zjistíte, jak si stojíte v otázkách pesimismu, optimismu a zda jste již připraveni na vážný vztah.

Hromada SVALŮ a obří SILIKONY! Tohle je 20 NEJPRSATĚJŠÍCH BODYBUILDEREK světa

11.dubna
Znáte takové ty muže, co jsou jen přehlídkou svalů bez mozku? Něco takového se může stát i ženám, které se ale mohou při své "nabušenosti" utěšovat alespoň tím, že jim většinou zůstanou aspoň prsa… Pokud tedy mají silikony jako těchto dvacet krásek! Nebo spíš "krásek"? Chtěli byste doma něco takového? My snad raději ne.

Tato sexy klavíristka touží po kariéře PLAYMATE! PRSA na to rozhodně má

4.dubna
Iryna Ivanova je nejenom sexy, také má titul v oboru marketing a od dětství hraje na klavír. Tahle multitalentová kočička původně měla namířeno na konzervatoř, ale nakonec se více zhlédla v kariéře Playmate. K té má velice slušně nakročeno, na Instagramu má více než dva miliony fanoušků. A každá fotka, kterou přidá, okamžitě získá přes čtyřicet tisíc lajků. O videích jejího sexy pozadí ani neml...

VELKÁ GALERIE: Kérky pod prsy. Viděli jste někdy něco víc SEXY?

24.března
Tetování jsou jednou z nejsvůdnějších záležitostí, které se mohou objevit na ženském těle. Ať už mluvíme o obrázku cudně skrytém pod spodním prádlem, nebo o velkých kérkách přes půlku nohy, vždy je to pastva pro oči. Top místo pro sexy tetování je rozhodně oblast hrudníku, konkrétně část pod ňadry. Připravili jsme pro vás galerii těch nejkrásnějších obázků právě z této části ženského těla.

Návštěva kadeřníka může to skončit TRAGÉDIÍ! Tyhle ÚČESY byste nechtěli

20.března
Také se, kdykoli jde vaše žena ke kadeřníkovi, modlíte, aby se vrátila alespoň z části ta samá osoba, co odešla? I kdyby přišla ostříhaná na ježka, nevěste hlavu, mohlo by to totiž dopadnout daleko hůř. Podívejte se do naší galerie na přehlídku těch největších bizárů, co mohou při návštěvě kadeřnického salonu vzniknout.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes