Katalog:

Sport

Publikuje:

35,8 položek/den

Neuvěřitelný návrat na vrchol. Kvitová slaví další titul, ve finále v Dauhá přehrála Muguruzaovou

18:35
Česká tenistka Petra Kvitová vyhrála třináctý zápas za sebou. Po triumfu v Petrohradu získala turnajový vavřín i na prestižním turnaji v katarském Dauhá.

Kanada porazila Koreu a prošla z druhého místa do čtvrtfinále. Švédové jsou suverénní

16:21
Švédský národní tým v severském derby přehrál Finy a postoupil z prvního místa rovnou do čtvrtfinále olympijských her.

Rusové oficiálně na olympiádě nestartují, přesto už mají dopingový skandál. Podezřelým je curler

14:39
Ruský curler Alexandr Krušelnickij byl podle ruských médií pozitivně testován na zakázané meldonium.

Famozní Erbanová, na pětistovce získala bronz! Ke stříbru jí chyběla pouhá setina sekundy

14:06
Česká rychlobruslařka Karolína Erbanová získala pro Českou republiku šestou medaili z olympijských her.

Neuville jel po dvou kolech, přesto Švédskou rallye vyhrál

13:33
Thierry Neuville vyhrál ve Švédsku svoji sedmou soutěž v mistrovství světa. Všechny úspěchy si připsal za volantem vozu Hyundai.

Fourcade se v cíli vztekal, ale závod ve strhujícím finiši vyhrál. Moravec dojel jedenáctý

13:33
Biatlonista Ondřej Moravec skončil v závodě s hromadným startem na 15 kilometrů na olympijských hrách v Pchjongčchangu jedenáctý.

Dobrá zpráva. Jágr je doma a odpočívá, měl by být v pořádku. Kladno chystá podnět k disciplinárce