stars24.cz

Popis:

Magazín, věda, technika, kutilství, záhady, tajemství, UFO

URL:

https://stars24.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

4,9 položek/týden

Ostrov, který změní svět! Vědci nalezli na místě, které nikoho nezajímá, obří poklad!

14:14
Japonský ostrůvek Minamitori je zapomenuté místo uprostřed Pacifiku. V posledních dnech se však na něj soustředí pohled celého japonského průmyslu. Na dně oceánu v okolí ostrůvku byly totiž nalezeny geology obří zásoby vzácných kovů a minerálů, informuje na svém webu CNN.

Děsivé proroctví! Svět shoří na prach? Přežije jediná země, tvrdí nejznámější věštkyně světa!

11:21
Celý svět ji zná. Bulharka Vangelija Pandeva Dimitrova – Gušterová se proslavila jako věštkyně Baba Vanga. Přestože je už více než 20 let mrtvá, o jejích předpovědích se hovoří i dnes – obzvlášť kvůli konfliktu v Sýrii.

Hlídejte si své zaměstnance! Lidé v pracovní době sjíždí lechtivá videa

17.dubna
Mimopracovními aktivitami na internetu si v roce 2017 čeští zaměstnanci ukrátili ze své pracovní doby průměrně 61 minut, jak vyplynulo z průzkumu společnosti truconneXion. Nejčastěji Češi v pracovní době navštěvují sociální sítě nebo nakupují v e-shopech. Zatímco téměř pětina zaměstnanců se v práci dívá na porno, jiní v pracovní době navštěvují e-shopy se sexuálními pomůckami.

Archeologové našli na německém ostrově stříbrný poklad! Starý je více než 1000 let

16.dubna
Archeologové našli na německém ostrově Rujana v Baltském moři stovky více než 1000 let starých mincí, prstenů, perel, náramků či náhrdelníků. Podle agentury DPA jsou spojovány s dobou legendárního dánského krále Haralda I., přezdívaného Modrozub.

Tajný nástroj BFF prozradí, zda je Facebook bezpečný?

12.dubna
Po nedávném fiasku sociální sítě Facebook, kdy došlo k uniknutí osobních informací. Koluje facebookem návod, jak si ověřit, zda máte zabezpečený účet, nebo nikoliv. Je to zkratka BFF, která právě reprezentuje tento hoax.

Před 106 roky něco potopilo "nepotopitelný" Titanic. Ale co?

11.dubna
Na začátku tohoto roku se objevila další „zaručená“ zpráva, proč se vlastně potopila loď, která má mnoho přídomků. A ti, kteří se historií RMS Titanic zabývají, si připsali další možnost jejího zániku. 15. dubna uplyne 106 roků od potopení. Pojďme se podívat na fakta.

Bohatých Čechů přibývá! Přesto pro čtvrtinu z nich je dovolená jen luxusním snem

11.dubna
V Česku loni ubylo lidí, které ohrožuje chudoba a sociální vyloučení. Počet Čechů a Češek, kteří měli materiální nedostatek a nemohli si dovolit například pravidelné úhrady nájemného, auto, maso obden či týdenní dovolenou, poklesl oproti předchozímu roku o zhruba 110.000. Bylo jich kolem 390.000.

Na Moravě se objevila neznámá nemoc! Nikde jinde na světě neexistuje!

10.dubna
Vědci z olomoucké lékařské fakulty objevili u obyvatel Horňácka na jihovýchodě Moravy dosud neznámou genovou mutaci zodpovědnou za vznik zcela nového typu parkinsonismu.

Jsme posedlí ďáblem? Vrací se jedna z nejbrutálnějších praktik v historii lidstva!

9.dubna
Mezinárodní asociace exorcistů, která sdružuje na 200 specialistů z katolické anglikánské a pravoslavné církve na vymítání démonů a ďábla vyhlásila „pastorální stav nouze.“ V posledním roce, jak píše The Guardian, se až ztrojnásobil hlášený počet posedlých lidí a církvím dochází odborníci. Ti jsou navíc přetíženi. Vatikán se rozhodl naléhavou situaci řešit, a pro nové adepty exorcismu otevřel p...

Vědci bijí na poplach! Svět mohou letos potkat největší katastrofy za posledních 30 let!

7.dubna
Nadprůměrný počet hurikánů očekávají pro tento rok meteorologové z projektu výzkumu tropického počasí koloradské univerzity. V letošním roce by se mělo nad území Spojených států prohnat čtrnáct pojmenovaných bouří z toho sedm menších hurikánů a tři velké hurikány. Letošní bouřková sezona, která začne v červnu a skončí v listopadu, by se měla stát jednou z aktivnějších za posledních 30 let.

Elixír mládí? V Americe bují otřesná praktika, za kterou boháči platí!

4.dubna
Léky na omládnutí či dokonce na nesmrtelnost jsou zatím výsadou pouze spisovatelů a scénáristů. Přesto v zámoří bují praktika, která má za cíl prodloužit život. To, že zřejmě nefunguje, nikoho netrápí, boháči jsou i tak ochotni zaplatit za ni obrovské peníze.

Co dělat, když zemře obézní osoba?

3.dubna
Vyšší tělesná hmotnost nezpůsobuje problémy jen za života. Také po smrti musí pozůstalí po lidech s velkou nadváhou řešit nečekané komplikace. Zapotřebí je mimořádně velká rakev a vykopat je třeba také mimořádně velkou díru do země, napsala agentura DPA. Jen málokteré krematorium má dostatečně velkou pec, aby mohlo pojmout nadměrné rakve. Některé obce v Německu se už přizpůsobily a začaly za po...

Zkáza Nebeského paláce? Vesmírná stanice to má za sebou

2.dubna
Trosky první čínské vesmírné stanice Tchien-kung 1 (Nebeský palác 1) dnes kolem 2:15 SELČ nad jižním Pacifikem vnikly do atmosféry Země a z velké části při návratu shořely. Informovaly o tom agentura Nová Čína a čínský kosmický úřad. Kam přesně dopadly zbytky stanice, které neshořely, Čína neinformovala. Podle odborníků, které citovaly agentury Reuters a DPA, spadly do moře nedaleko Tahiti.

Vyhazujete skořápky od vajec? Podle odborníků děláte chybu

2.dubna
Vyhazujete skořápky od vajec? Nedělejte to, podle expertů je můžete je využít lépe - alespoň pokud nejsou obarveny či polepeny velikonočními samolepkami. Jen ve Spojených státech je ročně v potravinářském průmyslu vyprodukováno 150 tisíc tun skořápek od vajec. Ty jsou prostě vyhozeny do odpadků. Místo toho by se ale daly zpracovat tak, aby se daly sníst.

Českým vědcům se povedl světový unikát! Vymysleli lék, který všem zvětší penis, i ženám!

1.dubna
Čeští vědci vymysleli převratnou novinku. Povedlo se jim vynalézt lék, který spolehlivě zvětší penis až o několik desítek centimetrů. Na rozdíl od řady reklam, které lákají na nefungující produkty, je u tohoto léku stoprocentní účinnost bez rozdílu pohlaví. V praxi tak aplikace přípravku funguje i na ženy.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes