stars24.cz

Popis:

Magazín, věda, technika, kutilství, záhady, tajemství, UFO

URL:

https://stars24.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

10,5 položek/týden

Na Zemi se řítí nebezpečný asteroid! Hrozí srážka?

21.ledna
NASA bedlivě sleduje asteroid, který v tuto chvíli směřuje k Zemi. Kus skály větší než nejvyšší budova na světě Burj Kalifa v Dubaji je označen jako „potenciálně nebezpečný“.

Mazlíte se s plyšáky v dospělosti? Experti vědí, co s vámi je

21.ledna
Plyšová hračka v dospělosti nemusí být nutně znakem nezralosti. Je symbolem dětství a do života dospělých vstupuje častěji, než bychom věřili. Ať už to je důkaz přílišné sentimentality, potřeby zakotvení nebo znak nezralosti, plyšová hračka o nás často hodně vypovídá, píše francouzský týdeník L´Express.

Kouzlo? Léčitelka přiměla stovky žen myslet si, že jsou těhotné

21.ledna
Policie v Guineji zatkla léčitelku, jež oklamala stovky žen, kterým tvrdila, že jsou těhotné. Šarlatánka prodala ženám byliny, po kterých "zázračně otěhotněly".

Hitlerův luxusní Mercedes šel do dražby za 208 milionů korun!

20.ledna
Scottsdale (USA) - Aukční síň Worldwide Auctioners dala do dražby Hitlerův luxusní kabriolet Mercedes-Benz 770K. Nikdo však nebyl ochoten zaplatit ani minimální požadovanou cenu deset milionů dolarů (208 milionů Kč).

Jak často uklízet? Kdy vyměnit povlečení, ručníky nebo vyluxovat?

19.ledna
Čistota může být trochu subjektivní pojem - někteří lidé nosí oblečení jeden den a pak mají potřebu jej vyprat, zatímco někteří jej nosí bez problémů i pětkrát. Ale pokud jde o úklid domova, existují některé standardy, které je třeba zvážit. A to především s ohledem vaše zdraví, píše server euronews.com.

Děsivé video: Duch vraha se prochází ve starém vězení

16.ledna
Lovec duchů natočil děsivé video, jak se duch vraha prochází ve starém vězení Bodmin Jail ve Velké Británii.

Všichni mladí lžou? Odborníci konečně zjistili proč!

16.ledna
Jsou adolescenti kompulzivními lháři, nebo jsme vůči jejich lhaní citlivější, protože je zřetelnější, než když byli dětmi? Co o nich tyto lži vypovídají? A co vypovídají o nás, jejich rodičích? Jak rozlišíme drobné lži od těch významných? Odpověď na tyto otázky hledal francouzský týdeník L´Express.

Prospívá kuřecí maso našemu zdraví?

15.ledna
Kuřecí maso patří mezi základní potraviny a jeho obliba v České republice, Evropě i ve světě stále roste. Je vynikajícím zdrojem bílkovin, má nízkou energetickou hodnotu a velké oblibě se těší i díky své variabilitě v kuchyni. Víte ale, jak poznáte kvalitní kuřecí maso?

Vyčerpávající život hypochondra? V tomhle se mnoho lidí pozná

14.ledna
Nikdy nevím, jak se dostat z veřejného záchodku, aniž bych se musela dotknout kliky, na kterou mohli sahat lidé, co si neumyli ruce, napsala v listu Die Welt novinářka Nicola Erdmannová, která líčí, jaký je život s hypochondrií.

Převratný objev vědců? Za alkoholismus může televize!

14.ledna
Čím více reklamy na alkoholické nápoje vidí děti a mladí lidé v televizi, tím více je konzumují. Studie prokázaly nejen to, že televizní reklama ovlivňuje výběr alkoholu, ale i to, že pod vlivem této reklamy se až několikanásobně může zvýšit počet vypitých sklenek.

Tajemná ruská ruleta: Kde se vzala a jak vypadá americká nebo polská?

13.ledna
Dva muži sedící na proti sobě hledí jeden druhému do očí. Před nimi leží nabitý revolver s jedním nábojem v komoře. Jeden z mužů zvedne zbraň, přiloží si ji ke spánku a stiskne spoušť. Kohoutek cvakne na prázdno. To stejné udělá po chvíli druhý z mužů, z revolveru se ale ozve rána, z hlavně vyletí výstřel a muž se kácí k zemi. V ruské ruletě prohrál cenu nejvyšší, svůj život. Stejně jako statis...

Je lepší chovat kočku nebo psa?

13.ledna
Kdo chová kočku, nemá žádné pochybnosti: tyto šelmičky jsou lepší než jejich přátelé-nepřátelé psi. Prvním důvodem, proč to tito lidé tvrdí, je to, že je-li kočka vystavena volnému pádu, má schopnost se ve vzduchu tak obrátit, aby dopadla na břicho a hruď, a minimalizovala tak riziko zranění. A to není všechno: jestliže kočka spadne z velké výšky (například z desátého patra), často se zachrání ...

Tajemný úkaz: Město Těmirtau pokrývá černý sníh

12.ledna
Zlověstně tmavé zbarvení nabrala v posledních dnech sněhová pokrývka ve městě Těmirtau jihovýchodně od kazašské metropole Astany.

Ježíš měl bratra, kterému svěřil tajné učení? Svitek starý 1600 let "promluvil"

12.ledna
Ačkoliv to zní spíše jako konspirační teorie či zápletka z knih Dana Browna, vědci objevili svitek, který tvrdí, že ježíš měl bratra a že mu svěřil své tajné učení. Svitek ležel po celá staletí zapomenutý, teprve na konci loňského roku jej náhodou objevili dva experti na biblické texty.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes