stars24.cz

Popis:

Příběhy, story

URL:

https://stars24.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

3 položek/měsíc

Jak žije rodina s paterčaty? Prosí veřejnost o pomoc!

18.dubna
Jelikož letošní zima byla nestálá a nemoci se šířili rychlostí blesku. Rodiče paterčat z Milovic tak měli co dělat, u jednoho nemocného dítěte totiž rozhodně nezůstali. Veškeré zásoby léků na letošní zimu vyčerpali, a nyní žádají veřejnost o pomoc v podobě léků, ale i jiných potřebných věcí!

Matka odmítla opustit své miminko hospitalizované na JIP! Zasahovala policie

27.března
K nemocnici v Ústí nad Labem musela o víkendu zasahovat policie. Na mladou matku ji zavolal jeden tamní lékař. Žena totiž i po výzvě odmítla odejít od svého měsíčního miminka. Kamarádka matky tuto zkušenost zveřejnila na sociálních sítích a příběh se začal rychle šířit.

Obézní maminka dvou dětí se proměnila v sexy krasavici

26.března
Tiffany Cardwell Sumner (37) z Kalifornie byla po dvou porodech a úrazu nohy velmi obézní a nenáviděla svůj vzhled.

Z toho běhá mráz po zádech! Jaký byl životní příběh topmodelky Pavlíny Pořízkové?

22.března
Pavlína má nyní již dvaapadesát let, přesto vypadá stále nádherně. Supermodelka Pořízková má do dnes ty nejlepší zakázky v americké metropoli, přesto že jí většina lidí úspěch závidí, prošla si začátky, které rozhodně nejsou závisti hodné.

Šokující příběh: Z obézní dívky se stala tato rajcovní kočka + FOTO

11.března
Už jsme vám ukázali několik inspirativních příběhů, kdy lidé shodili neuvěřitelná kila a splnili si svůj sen. Příběh Josephine Desgrandové je ale něčím výjimečný, jak informuje server News.com.au. Prohlédněte si všechny fotografie v naší galerii. Uvidíte tu dramatickou proměnu a pochopíte, že to jde, když se chce.

Zloději takhle ukradli luxusní BMW za 90 sekund! Jak to dělají? Tohle musíte vidět

4.března
Je to jednoduché. Pokud parkujete auto, které se otevírá tzv. keyless systémem, před svým domem, zřejmě se neubráníte jeho krádeži.

Pekelná pomsta! Rozzuřená žena uřízla manželovi jeho chloubu a spláchla ji do záchoda!

22.února
Podvádět se nevyplácí. O tom se přesvědčil i muž z Indie, kterého údajná nevěra přišla velmi draho. Jeho žena si na něj počíhala, počkala až usne a pak mu jeho chloubu ufikla.

Drastická obřízka se šíří Evropou! Uprchlík zmrzačil vlastní dceru, aby nebyla sexy!

21.února
Před britským soudem se musí zpovídat somálský řidič společnosti Uber žijící v Bristolu, který dovolil, aby jeho sedmiletá dcera podstoupila „mrzačení ženských pohlavních orgánů“ neboli obřízku. Muž, který pochází ze Somálska tvrdí, že tento zákrok je v jeho kultuře prováděn, aby se zabránil ženám „cítit se neustále sexy".

Otřesné! Turista neměl peníze na doktora, lékaři ho nechali zemřít!

21.února
Svět obletěla zpráva o dalším podivném úmrtí, ke které došlo v oblíbeném egyptském letovisku Hurghada. Britský soud se zabývá případem smrti devětatřicetiletého Adriana Kinga, jehož rodina si nemohla rodina dovolit zaplatit za účet v nemocnici. Výdaje za léčbu odmítla pokrýt i pojišťovna. Muž tak byl přímo před očima jeho otce odpojen od přístrojů. Nemocnice ale tvrdí, že zemřel na selhání orgánů.

Tančila bez kalhotek! Arabové svůdnou tanečnici okamžitě zatkli + VIDEO

18.února
Vnadná ruská diva svým břišním tancem zaujala i v arabské zemi, kde se být sexy příliš nevyplácí. Kvůli tomu, že se chovala nemravně a při tanci neměla kalhoty, skončila za mřížemi.

Srdce rozsekané dívky zřejmě snědli. Kolonizuje nás nigerijská mafie, říká kriminolog

18.února
Nedávná vražda a následné rozsekání 18leté Italky Pamely Mastropietrové je zjevně dílem nigerijské mafie, říká přední italský kriminolog. Právě tato mafie se podle něj nedávno dostala do Itálie a rychle se rozšiřuje. Jeho slova cituje italský deník Libero Quotidiano.

Objevil na svém účtě dva biliony eur! Muž se rázem stal nejbohatším člověkem na Zemi

17.února
Pořádný šok prožil Belgičan Luc Mahieux, který se přes internetové bankovnictví podíval na stav svého účtu. Na účtu mu najednou přistály dva biliony eur. Stal se tak z něj nejbohatší muž na světě.

Petr Kramný čtyři roky od zadržení: Moniku a Kláru prý nezabila elektřina

16.února
V sobotu 17. února to budou čtyři roky, co byl zadržen a následně i obviněn Petr Kramný. Podle policie se dopustil úkladné vraždy manželky a dcery, kterou měl spáchat elektrickým proudem v Egyptě buď 28. nebo 29. července 2013. I po letech ale existuje řada nezodpovězených otázek.

ŠOK! Tohle svůdné tělíčko bylo původně hodně obézní!

7.února
Regan Patterson (25) z Orlanda nikdy neřešila složení svého jídelníčku a její postava podle toho také vypadala. Sledujte proměnu v galerii.

Žena vážila 130 kilogramů. Teď se vystavuje v bikinách!

2.února
Rachael Heffner (26) z Indianapolis vážila 130 kg. Denně vypila až čtyři velké láhve šumivých nápojů a propadla rychlému občerstvení.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes