stars24.cz

Popis:

Příběhy, story

URL:

https://stars24.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

5,6 položek/týden

Kristýna Kočí má problém? Její seznamka nabízí falešné milence, říká reportáž

19.ledna
Kristýna Kočí se do paměti voličů nesmazatelně zapsala. Jako poslankyně dnes již neexistující strany Věci veřejné měla na svém účtu nejeden průšvih. Dokonce i stanula před soudem.

Unikátní video ze zadržení Terezy H. v Pákistánu: Překvapená se hroutí

16.ledna
Tereza z Uherského Hradiště už po zadržení v Pákistánu musela tušit, že za pašování devíti kilogramů heroinu do Spojených arabských emirátů ji čeká tvrdý trest. A i přesto se na fotce ze zatýkání usmívá.

Těsně před smrtí sepsala dívka (†27) nejdůležitější věci v životě člověka!

16.ledna
Sedmadvacetiletá Austranka Holly Butcherová zemřela před několika dny na rakovinu. Mladá žena nebyla žádnou celebritou, přesto zpráva o její smrti obletěla téměř celý svět. Desítky tisíc lidí totiž sdílely inspirující dopis, který napsala pro své blízké a který byl zveřejněn také na sociálních sítích.

Co bude s pašeračkou Terezou? Expert naznačil

12.ledna
Za hloupost (naivitu) se platí. Situaci, do které se v Pákistánu dostala jednadvacetiletá Češka, byste nikomu nepřáli.

Nejhorší zážitek v životě? Oběti prozradily, jaké to je probudit se během operace!

11.ledna
Strašný zážitek. Ti co tento stav prožili, hovoří o něm jako by byli pochovaní za živa ve vlastním těle. Cítíte bolest, jste při vědomí, nemůžete reagovat, jste paralyzováni. Jde o tzv. Anestetické vědomí...a oběti to považují za největší noční můru.

Noční můra každého pacienta? Probudit se uprostřed operace

8.ledna
Strašný zážitek. Ti co tento stav prožili, hovoří o něm jako by byli pochovaní za živa ve vlastním těle. Cítíte bolest, jste při vědomí, nemůžete reagovat, jste paralyzováni.

Z videa se stal hit: Chlapec dostal zpátky kameru. Uplavala mu z Anglie do Německa a část cesty natočila

7.ledna
Desetiletý William Etherton z anglického města Hull ztratil před čtyřmi měsíci videokameru. V duchu se s ní hned rozloučil, protože ji spláchlo moře. Dnes svůj aparát ale dostal zpět. Vrátil mu ho obyvatel malého ostrova Süderoog u německého pobřeží, který nevelký přístroj našel na břehu.

Poznáte, komu patří tato restaurace?

4.ledna
Toto je rodinný podnik akčního hrdiny hollywoodských filmů Marka Wahlberga v New West Hollywoodu. Co se zde podává, je jasné už z názvu firmy. Ta se jmenuje Wahlburgers.

VIDEO: Život v KLDR očima obyčejných lidí

30.prosince
Jak žijí lidé v diktátorské KLDR? Podívejte se na zajímavý dokument, kde cizinci sledují tajně život místních lidí.

Co dělá Koptík, když už nezajímá média?

25.prosince
Všichni si jistě pamatují Ondřeje Koptíka, tedy vztahový životní omyl slovenské herečky Hany Gregorové. Mladík s peprnou pornominulostí se chtěl pomocí své bývalé lásky pouze zviditelnit, a proto se neštítil ani házení špíny na Gregorovou, kterou ještě před pár týdny údajně tolik miloval.

Žena porodila dítě počaté před 24 lety

25.prosince
Miminko, které dostalo jméno Emma Gibsonová, se narodilo díky umělému oplodnění. To by nebylo nic zvláštního, kdyby se holčička nenarodila z embrya zmrazeného dne 14. října 1992. Zřejmě tak jde o rekordní délku mezi darováním vajíčka a porodem, píše server The Guardian.

Černobyl a město duchů Pripjať

19.prosince
I po 26 letech od největší jaderné katastrofy zůstává Černobyl neobydlenou a nebezpečnou zónou. V evakuovaném městě Pripjať pomalu vítězí příroda a procházka vypadá jako záběry z postkatastrofického filmu. Nicméně v 30 km evakuované zóně dnes žije několik set původních obyvatel, kteří se sem vrátili.

Jak z nás vyprávění příběhu dělá člověka

17.prosince
Je velmi pravděpodobné, že jste nikdy neslyšeli příběh o divokém praseti a kapustňákovi neboli mořské krávě - pokud však ano, je nepravděpodobné, že byste ho zapomněli. Divoké prase a kapustňák byli nejlepší přátelé, kteří spolu rádi závodili. Jednoho dne si ale kapustňák zlomil nohu a nemohl už nikdy běhat. A tak jeho přítel-prase ho odnesl do moře, kde mohli navždy po svém boku závodit - jede...

HOROR: Dívka se chtěla bavit na pouti. Místo toho objevila hrob svého dědečka

13.prosince
Nepříjemného překvapení se dočkala třináctiletá dívka v Bavorsku, která v jednom z tamních lunaparků chtěla navštívit hororovou atrakci zvanou "Děsivá nemocnice doktora Lehmanna". Kromě plastových koster a umělé krve na stěnách však narazila nečekaně i na náhrobek svého dědy.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes