stars24.cz

Popis:

Aktuální zpravodajství ze světa

URL:

https://stars24.cz/

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

5,2 položek/den

Úřady zatkly komplice zadržené Terezy v Pákistánu a ten promluvil

17:28
Pákistánské úřady zadržely komplice mladé Češky, u které celníci našli asi devět kilo heroinu. Muž po zatčení sdělil jméno dalšího komplice, po kterém se nyní pátrá. K výslechu byl předvolán i řidič, který Češku odvážel na letiště.

Mezi uprchlíky se šíří nebezpečná nemoc. Antibiotika na ni nezabírají!

11:51
Švýcarští lékaři oznámili, že mezi žadateli o azyl, kteří do Evropy přišli z Afriky, objevili nový kmen tuberkulózy, který je vysoce rezistentní vůči lékům. O studii, kterou zveřejnila univerzita v Curychu, informují evropská média.

"Geroj" Putin vlezl do vymrzlé tříkrálové vodní díry!

3:57
Ruský prezident Vladimir Putin se v noci na dnešek ponořil do ledové vody Seligerského jezera, aby vzdal hold svátku Zjevení Páně, slaveného v Rusku podle pravoslavného kalendáře s třináctidenním zpožděním za příchodem Tří králů jinde v Evropě. Tradice má připomínat pokřtění Ježíše Krista v řece Jordánu. Podle Kremlu se teplota u ledové díry vysekané pro hlavu státu pohybovala kolem šesti stupň...

Děsivý výprask: USA už nikdy nebudou mít prezidenta jako Trumpa

19.ledna
Amerika zcela jistě již nikdy nebude mít za prezidenta osobnost, jakou je Donald Trump. V předvečer prvního výročí Trumpovy inaugurace se v tom shodují americká média, která ve svých analytických a bilančních materiálech hodnotí uplynulý prezidentský rok.

Rodiče mučili svých 13 dětí. Z věznění poslali děsivý vzkaz

19.ledna
Rodiče, kteří v americkém státě Kalifornie věznili svých třináct dětí, před soudem prohlásili, že jsou nevinní.

To je láska! Barack Obama poslal manželce krásný vzkaz

18.ledna
Michelle Obamová, manželka bývalého prezidenta USA, oslavila 54. narozeniny. Obama sdílel na sociálních sítích tuto nádhernou fotografii. Ze své ženy nemůže ani po letech spustit oči.

Esesák z Osvětimi "účetní" Gröning neuspěl: Milost nedostane, musí do vězení

17.ledna
Bývalý člen jednotek SS Oskar Gröning, který působil v nacistickém vyhlazovacím táboře v Osvětimi, neuspěl s žádostí o udělení milosti. S odvoláním na státní zastupitelství v severoněmeckém Lüneburgu o tom dnes informovala agentura DPA.

Z české pašeračky je miláček Pákistánců! Proč?

17.ledna
Zadržená bloncka Tereza H. v Pákistánu je mladá a atraktivní žena pro místní muže. Místní média ji nyní označují za miláčka sociálních sítí. Velký zájem vyvolala tahle fotka, kde je i s celníky!

Unikátní video ze zadržení Terezy H. v Pákistánu: Překvapená se hroutí

16.ledna
Tereza z Uherského Hradiště už po zadržení v Pákistánu musela tušit, že za pašování devíti kilogramů heroinu do Spojených arabských emirátů ji čeká tvrdý trest. A i přesto se na fotce ze zatýkání usmívá.

Galerie: Téhle herečce pro dospělé Donald Trump zaplatil 2,7 milionu za mlčení o...

16.ledna
Právník Donalda Trumpa zařídil měsíc před prezidentskými volbami výplatu 130.000 dolarů (2,7 milionu korun) bývalé pornoherečce, aby veřejně nemluvila o svém sexuálním styku s Trumpem. Napsal to dnes list The Wall Street Journal s odvoláním na anonymní osoby obeznámené s transakcí.

Ochrapa v parlamentu? Politik Desmond Swayne si takhle ustlal při projevu o EU

16.ledna
Britský politik Desmond Swayne byl hitem tv přenosu z britského parlamentu. Zastánce brexitu má povídání o nutnosti setrvání v Evropské unii zřejmě dost. Všechny o tom přesvědčil při projevu Kena Clarka, který právě prounijní názory zastává.

Řidič v Kalifornii narazil do druhého patra budovy k zubaři. A zůstal v ní viset

16.ledna
Řidič v Kalifornii narazil ve vysoké rychlosti autem do druhého patra zubařské ordinace, co najel na obrubník. Auto ze zabořilo do zdi a zůstalo v něm zaklíněné do doby, než ho vyprostili hasiči. Dvě osoby jedoucí v autě utrpěly lehká zranění.

Obří výbuch v Belgii: Zřícené domy, zranění lidé!

16.ledna
Silná exploze v Antverpách na severu Belgie, při které byly v pondělí zničeny tři domy, si vyžádala podle oficiální bilance 14 zraněných.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes