Super.cz

Popis:

Super.cz - bulvární server

URL:

http://www.super.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

21,7 položek/den

Heidi Klum měla co dělat, aby u krásných šatů uhlídala neposedný rozparek

20:15
Veteránku světa vysoké módy Heidi Klum (44) nenechal rozparek krásných šatů barvy námořnické modři, které si na amfAR Gala oblékla, ani chvíli v klidu oddychnout. Ne, že by Heidi vadilo, ukázat přítomným svá stále dokonalá dlouhá stehna. Tenhle rozparek měl být ale aspoň o pár milimetrů kratší.

Máme se začít bát? Česká Barbie začíná fušovat hercům do řemesla

20:15
Vyvolává kontroverzní reakce na internetu, hudebním kritikům explodují ušní bubínky při poslechu jejích písní a i přesto se rozhodla jít Dominika Myslivcová (23) v umělecké tvorbě ještě dál. Nyní se pouští do herectví.

Tohle byl velmi špatný výběr: Seriálová herečka (20) v minišatech kromě zmenšených ňader ukázala i obrovská stehna

19:08
Pár kil navíc není ve světě šoubyznysu žádným hendikepem, musí se ovšem umět nosit. Ariel Winter (20) je bohužel ukázkovým příkladem celebrity, jíž se to zoufale nedaří.

Měsíc po porodu je z ní svobodná matka: Brunetka z hříšné reality show oslavila Valentýna bez své životní lásky

18:35
Letošní rok pro ni měl být tím nejkrásnějším. Štěstí jí ale bohužel příliš dlouho nevydrželo. Emma-Jane Woodhams za sebou ještě nemá ani šestinedělí a už si musí zvykat na úděl svobodné matky.

Vidíte tu podobu? Oblíbený český herec s vizáží pohádkového dědečka se pochlubil dospívajícím synem

18:02
Herec, spisovatel a režisér Arnošt Goldflam (71) se společně s rodinnými příslušníky ve společnosti moc často neobjevuje.

Sexy andílci rozvlnili svá dokonalá tělíčka v rytmu samby! Nejkrásnější brazilské topmodelky nemohly na karnevalu v Riu chybět

16:55
Stejně jako ostatní ze slavné modelingové stáje Victoria´s Secret, patří k nejkrásnějším ženám planety. Nyní se tyto dvě brazilské rodačky zdržují ve své domovině. Kam jinam by měly zamířit, než na slavný karneval v Riu de Janieru? Vždyť právě tam měly skvělou příležitost vystavit svá vypracovaná tělíčka. Roztančený Sambodrom je k tomu přímo stvořen.

Opravdu se jedná o tutéž ženu? Korpulentní mamina (44) je na polovině své váhy a vystavuje se na sexy fotkách

16:21
Rachel Ford (44) měla od dětství sklony k nadváze. Po čtyřech porodech už byla smířená s tím, že hubená nikdy nebude. Pak se ale stal zázrak.

Zlatem obepnuté vnady téhle atraktivní televizní celebrity rozzářily pláž v Miami. Její krásný úsměv vše zpečetil

15:14
Dlouho žila sladký život vedle německého playboye a milionáře Bastiana Gillmeiera, což je v podstatě exhibicionista, který proti sobě svým vychloubáním, jak opulentním životem dokáže a chce žít, popudil valnou část Německa.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes