Super.cz

Popis:

Super.cz - bulvární server

URL:

http://www.super.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

24,8 položek/den

Muzikálové kočičky vyrazily na ples sladěné jako prvorepublikové divy: Míše Noskové to konečně slušelo!

18:43
Jsou to prostě hérečky. Trojice muzikálových zpěvaček Michaela (35) Nosková (35) , Elis Ochmanová a Tereza Martínková vyrazily na poslední ples sezóny vyladěné v outfitech z doby, na kterou Ples Prahy 1 vzpomínal. Tedy v róbách à la první republika.

Znaménka, která jiní retušovali, tady zůstala: Takhle ji stvořila příroda

18:43
Zatímco některé značky využívají při postprodukci reklamních fotek retuše do takové míry, že z těl modelek „mažou“ třeba i pihy a znaménka, jiné berou modelku takovou, jak ji příroda stvořila. Příkladem mohou být zakázky jedné z momentálně nejpopulárnějších - Gigi Hadid (23) .

Herečka Veronika Freimanová září štěstím: Stala se babičkou!

17:33
Konečně se dočkala. Herečka Veronika Freimanová (62) se stala babičkou. Její dcera Tereza Brabcová, kterou má s filmovým režisérem Jaroslavem Brabcem (63), před pár dny porodila holčičku.

Zpěvák Milan Peroutka po operaci: Řeší další nepříjemný problém

16:24
Několik měsíců ho trápily bolesti kolene, ve kterém si zpřetrhal vazy. S tím je teď ale konec. Milan Peroutka (28) má týden po operaci, kdy mu lékaři udělali plastiku vazu. „Jsem stále v nemocnici a rehabilituji 6krát denně. Vůbec se mi odtud nechce, bezvadně se tady o mě starají, je to jako dovolená,“ svěřil zpěvák, který rehabilituje v Ústřední vojenské nemocnici v Praze.

Podpantoflák roku v děravých džínách: Manžel Moniky Štikové se ohákl jako puberťák, aby vypadal jako žádaný koloušek

15:49
Bizarnější show jste na televizních obrazovkách ještě neviděli. V rodinné podívané s příznačným názvem Štiky bude asi nejvíc slyšet dominantní blondýna Monika Štiková (46) , která je matkou Ornelly Koktové (25) , jež se do širšího povědomí veřejnosti dostala tím, že počala dítě s tehdy ještě manželem Gabriely Partyšové (39) Josefem Koktou (61).

Vévodkyně Kate je trojnásobnou maminkou: Je to kluk!

14:39
Královská rodinka se rozrostla o další napjatě očekávaný přírůstek. Vévodkyně Kate (36) dnes v londýnské porodnici St Mary’s přivedla princi Williamovi (35) na svět třetího potomka. A je to kluk!

Sporťák s nejkrásnějším úsměvem září štěstím: Narodila se mu krásná dcerka!

14:05
Moderátor Jan Smetana (36) září štěstím! Jeho milovaná manželka Eva mu přivedla na svět krásnou holčičku Lauru. Sympatický sporťák České televize u porodu nechyběl.

Největší fanoušek britské královské rodiny: Nepřehlédnutelný Union Jack Man (83) dlí před porodnicí

13:30
Zahraniční tisk označuje Terryho Hutta jako největšího fanouška britské královské rodiny a není důvod mu nevěřit. Třiaosmdesátiletý čiperný děda už desítky let objíždí Buckinghamský palác i další sídla královské rodiny a venku trpělivě čeká, až se některý z Windsorů objeví na veřejnosti.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes