Svět kolem nás

Popis:

Svět kolem nás - KONTROVERZNÍ REALITA

URL:

http://www.svetkolemnas.info

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

7 položek/týden

Co můžeme očekávat od pátého výročního střetnutí zástupců indiánských kasín?

22:20
Do chladného februárového amerického San Diega sa koncom februára zídu generálni manažéri a čelní predstavitelia z indiánskych kasín, aby tu v rámci už piateho výročného stretnutia diskutovali o otázkach v rámci zábavného priemyslu. O výnimočnosti tejto tri dni trvajúcej konferencie vypovedá fakt, že sa na ňu dostanú len pozvaní a maximálna kapacita činí 75 miest.

Na snímcích Google Earth nalezli záhadnou čáru kolem Země

16:35
Na internetu uživatelé našli v programu Google Earth snímek Země, kterou opásala podivná čára světlé barvy, která je podobná stopě od letadla. Tajemná čára vyvolala diskusi a zaujala uživatele internetu.

V Pentagonu prohlásili, že USA jsou před hypersonickou zbraní Ruska bezmocné

16:35
USA nemají obranu proti ruské hypersonické zbrani, prohlásil předseda Strategického velení Ozbrojených sil USA, generál John Hyten v úterý v průběhu jednání výboru amerického senátu o ozbrojených silách. Generál vyslovil názor, že USA nedisponují prostředky ochrany před hypersonickými zbraněmi.

Rusko čeká šok: WADA mu zakázala pořádat sportovní mezinárodní soutěže!

16:35
Ruský sportovní svět se ještě vzpamatovává ze zákazu vystupovat na Olympijských hrách v Pchjongčchangu pod národní vlajkou a přichází zřejmě nový, ještě drsnější úder. ...

Londýn drsně zablokoval prohlášení Rady bezpečnosti OSN o případu Skripala

17.března
Velká Británie zablokovala v Radě bezpečnosti ruský návrh prohlášení o incidentu s otravou bývalého plukovníka GRU Sergeje Skripala. Ve středu to prohlásilo stálé zastupitelství RF při OSN, informují ruská média. ...

Ukrajina ostře zkritizovala ruský Sarmat

16.března
Ruští vojáci nezískají v nejbližších letech novou mezikontinentální balistickou raketu Sarmat, prohlásil ředitel ukrajinského Národního ústavu strategických bádání Vladimir Gorbulin. Informuje o tom agentura Věstník obrany a průmyslu. Má za to, že raketový systém Sarmat je dnes pouhá maketa, která absolvovala koncem roku 2017 neletové zkoušky. Gorbulin se domnívá, že nová ruská raketa bude hoto...

Savčenková prohlásila, že všechny revoluce na Ukrajině byly plánovány za podpory Západu

15.března
Poslankyně Nejvyšší rady Ukrajiny Naděžda Savčenková prohlásila, že „oranžová revoluce“ v roce 2004 i Euromajdan let 2013-2014 probíhaly za podpory Západu. "Trestné činy vlády začaly dlouho předtím, které ona vyprovokovala a vytvořila. I „oranžová revoluce", i revoluce cti (majdan — red.) u nás neprobíhaly za podpory Ruska, probíhaly za podpory západního civilizovaného světa," řekla Savčenková ...

Byly registrovány tři mimořádně silné „mimozemské“ signály

15.března
Vědci z Technické univerzity Swinburne v australském městě Melbourne zaznamenali dva krátké radioimpulzy, uvádí The Sydney News. Signály byly zaznamenány 9. a 11. března 2018 australským radioteleskopem Parkes, první z nich byl 4,5krát silnější než následující.

USA dodávají zbráně teroristům IS

13.března
Podle zprávy DW, experti organizace Conflict Armament Research (CAR) pracovali v Sýrii a v Iráku od července 2014 do listopadu 2017. Britští odborníci uvedli, že významná část bojového arzenálu IS byla vyrobena ve východní Evropě a díky USA, Saúdské Arábie a jiným zemím přešla do rukou teroristů.

Genderové šílenství v Británii: Tesco předělává nákupní vozíky, byly sexistické

13.března
Obchodní řetězec Tesco musí v Británii řešit velmi kontroverzní problém. Genderovým hysterikům se nelíbí bezpečnostní pokyny na nákupních vozících, protože je znázorňuje silueta ženy s dítětem. Jde prý o nehorázný projev sexismu a genderových předsudků! Tesco už bezpečnostní pokyny postupně upravuje.

Turci nutně potřebují S-400. USA je varují před následky nákupu

10.března
Protivzdušné raketové systémy S-400, které zakoupila Ankara do Moskvy, Turecko nutně potřebuje kvůli tomu, že v zemi chybí systémy PVO. V interview pro Zeit Online to řekl turecký ministr zahraničních věcí Mevlüt Cavusoglu. Podle jeho slov kvůli pochybnostem mezi americkými kongresmeny začala mít turecká strana problémy s nákupem od USA dokonce i takových zbraní, jako jsou pušky.

Neidentifikované vrtulníky v Afghánistánu

5.března
V létě roku 2017 média uvedly, že v Afghánistánu neznámá aviace v řadě oblastí přepravovuje teroristy "islámského státu" a dodává jim zbraně. Rusko čeká na reakce USA na akce neidentifikovaných helikoptér, které letají v Afghánistánu, ale Washington neodpovídá, řekl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Za volně dostupnou Wi-Fi milionová pokuta. GDPR hrozí hotelům i kavárnám

5.března
Mnohým hotelům, nákupním centrům a dalším podnikům budou v několika měsících hrozit mnohamilionové pokuty za provozování nezabezpečených sítí Wi-Fi. V květnu totiž vstoupí v platnost nová regulace Evropské unie GDPR, která v rámci ochrany osobních údajů uživatele ukládá provozovatelům povinnost síť řádně zajistit.

Prázdné ulice, zabarikádované domy. Italy terorizují násilnické gangy

26.února
Neapol (Itálie) – Koncem ledna na severním předměstí Neapole skupina deseti teenagerů brutálně napadla dva chlapce ve věku 14 a 15 let ve snaze ukradnout jim mobilní telefony. Policii se podařilo dopadnout dva z útočníků, chlapce ve věku 15 a 13 let.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes