Svobodní

URL:

http://web.svobodni.cz/

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

8,4 položek/týden

Zálom: Proč nemohu volit profesora Drahoše

18:02
Koho volíš? Mažňáka nebo Mažňáka? Asi takto by se nejlépe, parafrází slavné věty z Foglarových Rychlých šípů, dalo komentovat nadcházející druhé kolo letošních prezidentských voleb. The post Zálom: Proč nemohu volit profesora Drahoše appeared first on Svobodní .

Petrík: Proč je pro mě prof. Drahoš nevolitelný

9:01
Prof. Drahoš nechce vyjádřit svůj názor na nelegální migraci, nelíbí se mu svoboda slova a chce nás držet v jádru EU. Proto je pro mě nepřijatelným kandidátem. The post Petrík: Proč je pro mě prof. Drahoš nevolitelný appeared first on Svobodní .

Stanovský: Třetí varianta ve druhém kole prezidentských voleb

19.ledna
Asi za týden nás čeká druhé kolo prezidentských voleb. Kandidát, kterému jsem nakonec se skřípěním zubů dal hlas v prvním kole, dle očekávání nepostoupil a do druhého kola postoupili oba favorité. The post Stanovský: Třetí varianta ve druhém kole prezidentských voleb appeared first on Svobodní .

Havrda: eRecepty jenom pro zlost

19.ledna
Od 1. ledna 2018 mají podle platného zákona používat všichni lékaři eRecept. Je k tomu potřeba kvalitní PC technika, laserová tiskárna, elektronický podpis, většinou i najmutí IT firmy pro zavedení systému eReceptu a spousta trpělivosti. The post Havrda: eRecepty jenom pro zlost appeared first on Svobodní .

Šrámek: Brexit jede dál…

18.ledna
Mainstreamová média, propaganda EU a podobně se nás snaží přesvědčit, jak Velká Británie, respektive Britové by v referendu znovu pro Brexit nehlasovali. The post Šrámek: Brexit jede dál… appeared first on Svobodní .

Káles: Druhé kolo prezidentských voleb bude o slušnosti

18.ledna
Někdy je třeba nehledět pouze na názory, ale na slušnost a sympatické vystupování. Podle toho se budu rozhodovat v dalším kole prezidentských voleb, které nás zanedlouho čeká. The post Káles: Druhé kolo prezidentských voleb bude o slušnosti appeared first on Svobodní .

Mises: Proč budu volit Jiřího Drahoše

17.ledna
První kolo prezidentských voleb je za námi a do druhého kola se dostali s výrazným odstupem oba favorité. Kandidát, jemuž jsem dal hlas v prvním kole, nepostoupil. Mám tedy na výběr ze tří možností: dát hlas stávajícímu prezidentovi Miloši Zemanovi, jeho protikandidátovi Jiřímu Drahošovi, nebo nechat za sebe rozhodovat ostatní. Před pěti roky jsem si nedokázal vybrat mezi eurofederalistou Zeman...

Svobodní v médiích: prezidentské volby, dění v EU a zprávy z regionů

17.ledna
Články, zmínky či citace 10. - 17. ledna 2018. Referendum v Zubří a dění v zastupitelstvu Chebu, do toho volba prezidenta a také názory našeho europoslance na dění v EU. The post Svobodní v médiích: prezidentské volby, dění v EU a zprávy z regionů appeared first on Svobodní .

Strunz: Kultovní značka svobody žádá dotaci

17.ledna
V létě se v Praze na Výstavišti bude pořádat oslava 115. narozenin kultovní značky motocyklů Harley-Davidson. Na to konto požádali pořadatelé magistrát o dotaci 5 milionů. Souhlasí s tím motorkáři? The post Strunz: Kultovní značka svobody žádá dotaci appeared first on Svobodní .

Europoslanec Payne chce prosadit, aby EP uznal Jeruzalém za hlavní město Izraele

17.ledna
Europoslanec Jiří Payne (Svobodní) vypracoval návrh usnesení, kterým Evropský parlament uzná Jeruzalém za hlavní město Izraele. Od středy 17. ledna 2018 pro něj začne shánět v podporu mezi dalšími členy EP. The post Europoslanec Payne chce prosadit, aby EP uznal Jeruzalém za hlavní město Izraele appeared first on Svobodní .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes