TOPZINE.cz

Popis:

Nezávislé zpravodajství z domova i ze světa

URL:

http://www.topzine.cz/

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

3 položek/měsíc

5 top crowdfundingových kampaní, které se vyplatí podpořit

16.ledna
Super nápady nehýříte, ale umíte je ocenit? Pak právě vám by nemělo uniknout těchto pět crowdfundingových kampaní! Dobrých nápadů není nikdy dost. Mnoho z nich bohužel Čtěte více The post 5 top crowdfundingových kampaní, které se vyplatí podpořit appeared first on TOPZINE.cz .

Indický řidič autobusu získal významnou cenu za to, že za 18 let nezatroubil

14.prosince
Troubení, zácpy a chaos na silnicích k Indii neodmyslitelně patří. Situaci se snaží svým chováním změnit i šofér Dipak Das, který 18 let nevytroubil ani jednoho Čtěte více The post Indický řidič autobusu získal významnou cenu za to, že za 18 let nezatroubil appeared first on TOPZINE.cz .

Muži a psi žijící v okolí továrny na Viagru nemají problémy s potencí. Prý je látka ve vzduchu

12.prosince
Co kdyby existovalo nějaké místo, kde je všechno z čokolády a podobných laskomin? Aha, moment, to je Karlík a továrna na čokoládu. Tak jinak, co kdyby Čtěte více The post Muži a psi žijící v okolí továrny na Viagru nemají problémy s potencí. Prý je látka ve vzduchu appeared first on TOPZINE.cz .

Vánoční kampaň Coca-Coly je pro britské úřady trnem v oku. Rozdává nápoje zdarma

9.prosince
Vánoční kampaň společnosti Coca-Cola pobouřila britské úřady. Vadí jim, že zneužívá Vánoc ke zvýšení prodeje a závislosti dětí na cukru. Cola zdarma v oblastech se zvýšenou Čtěte více The post Vánoční kampaň Coca-Coly je pro britské úřady trnem v oku. Rozdává nápoje zdarma appeared first on TOPZINE.cz .

Rakouský designér vymyslel pomůcku pro boj se závislostí na telefonech

7.prosince
Dostáváte vyhubováno za to, že telefon nedáte jen tak z ruky? Pokud si prostě nemůžete pomoci, napište si Ježíškovi o Substitute Phone. Telefon jako zdravotní pomůcka Čtěte více The post Rakouský designér vymyslel pomůcku pro boj se závislostí na telefonech appeared first on TOPZINE.cz .

Německo zakázalo chytré hodinky pro děti. „Zničte je,“ vyzývá rodiče

30.listopadu
Na začátku roku to byla chytrá panenka, na konci roku přibývá na seznam zakázaných hraček v Německu také chytré hodinky. Co úřadům vadí? Chytré hodinky představují Čtěte více The post Německo zakázalo chytré hodinky pro děti. „Zničte je,“ vyzývá rodiče appeared first on TOPZINE.cz .

Kde žijí nejkrásnější ženy a muži na světě? Těchto 8 zemí je pastvou pro oko

24.listopadu
Ač je krása velmi relativní pojem, každoročně se pořádají soutěže krásy a vznikají žebříčky nejkrásnějších lidí na světě. Časopis People letos již popáté vyhlásil nejkrásnější Čtěte více The post Kde žijí nejkrásnější ženy a muži na světě? Těchto 8 zemí je pastvou pro oko appeared first on TOPZINE.cz .

Islámský stát mu vyhrožoval smrtí, pokud bude tančit. Dnes tančí v Holandském národním baletu

18.listopadu
Začátkem letošního roku debutoval v Holandském národním baletu (DNB). Ještě nedávno ale dával Ahmad Joudeh hodiny tance osiřelým dětem v Damašku. Jako palestinský uprchlík v Sýrii byl dokonce Čtěte více The post Islámský stát mu vyhrožoval smrtí, pokud bude tančit. Dnes tančí v Holandském národním baletu appeared first on TOPZINE.cz .

Chytrá aplikace detekuje rakovinu slinivky ze selfíčka. Proč doktorům stačí?

18.listopadu
Selfíčka už nejsou jen častou součástí sociálních sítí. Díky americkým výzkumníkům se začlenily do technologie, která dokáže odhalit rakovinu slinivky. Selfie, které dokáže zachránit život Čtěte více The post Chytrá aplikace detekuje rakovinu slinivky ze selfíčka. Proč doktorům stačí? appeared first on TOPZINE.cz .

Mohou stromy růst z cigaretových nedopalků? To zkouší nový ekologický projekt

16.listopadu
Jak změnit ošklivý zvyk v něco krásného? To si řekli dva bývalí zaměstnanci reklamní agentury, kteří se nedokázali smířit s obrovským negativním dopadem kouření na životní prostředí. Čtěte více The post Mohou stromy růst z cigaretových nedopalků? To zkouší nový ekologický projekt appeared first on TOPZINE.cz .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes