Třetí věk

Popis:

Portál nejen pro seniory

URL:

http://www.tretivek.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6,3 položek/týden

Strach ze zpětného zavolání tísňové linky

5:33
Zdroj: Zdravotnická záchranná služba případě omylu a zavolání na tísňovou linku 155 se nebojte přijmout zpětný hovor. Operátorka se ujistí, že jde pouze o omyl a popřeje Vám pevné zdraví a hezký den.

Exekuce na důchod mají vzrůstající trend

18.srpna
ČSSZ letos na konci června evidovala bezmála 88 tisíc důchodců, kterým z důvodu nařízené exekuce či insolvence provedla srážky z jejich důchodu. Jejich počet se opět zvýšil, meziročně o cca 4 %.

Babička učí vnučku péci dorty

18.srpna
Myslím, že do domácí kuchyně, kterou na těchto stránkách už roky doplňujeme o zajímavé recepty, patří cukrářské umění. Z jedné strany je to praktické skočit do cukrářství a přinést někomu k narozeninám dort, jenže za tu cenu? I když ty profi dorty jsou krásné a taková sladká umělecká díla, přesto si každý nemůže dovolit dát tak [...]

Pomni, abys den sváteční světil

17.srpna
Autorka článku: Anna Kousalíková Až donedávna jsem si myslela, že se jedná o úplně zbytečné přikázání. Lidé „světí“ rádi, volného času mají docela dost. Přibývá strojů, které přebírají práci lidí.

Neberte bolest zad na lehkou váhu

16.srpna
Zdroj: Tiskovázpráva V červnu se na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity konala další z besed zabývajících se rakovinou prostaty. Problémem, který trápí tisíce mužů v Česku..

Zůstaňte aktivní i v horkých letních dnech

15.srpna
Autor článku: Lenka Romportlová Pravidelný pohyb patří mezi hlavní pilíře zdravého životního stylu, protože prokazatelně prospívá lidskému organismu.

Utonutí ubývá, ale ještě není konec prázdnin

12.srpna
Zdroj: Český statistický úřad Vloni se v Česku utopilo 181 lidí. Je to nejméně za posledních deset let. K utonutí nejčastěji došlo při pádu do rybníka, jezera či řeky.

Zdravý životní styl není pouze ve stravě

11.srpna
Autor článku: Irena Novotná O zdravém životním stylu, jak je propagován v médiích, se téměř nevede žádná polemika. Dopad na člověka a jeho šťastný život, ke kterému by měl cílit, je velmi vlivný. Jsou skutečně lidé šťastnější, když žijí zdravě?
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes