Třetí věk

Popis:

Portál nejen pro seniory

URL:

http://www.tretivek.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

5,6 položek/týden

(V)očima diváka, aneb pocitové prolnutí.

25.února
Autor: Pavel Vrba aneb „Když dorazí sebereflexe“, vyvolaná například dialogem konkrétních filmových postav, ztvárňujících skutečné životní příběhy. Tedy to, co si nakonec musí každý prožít sám. Když postupně skládám jednotlivá slova toho mého dnešního povídání, přemýšlím, co je vlastně oním impulsem, který člověka donutí sednout si ke klávesnici a sepsat všechny ty pocity, názory a prožitky. [...]

Eidam – nejoblíbenější český sýr pod lupou

25.února
Autorka článku: Šárka Podlenová Když se řekne slovo „sýr“, málokomu v České republice se na první dobrou nevybaví „eidam“. Možná jste si dokonce kdysi mysleli, že se jedná o český sýr.

Pět věcí, které byste měli stihnout, než odejdete do důchodu

24.února
Autorka článku: Vlaďka Svobodová Dvě třetiny Čechů se těší na důchod, a to hned z několika důvodů, které popisuje známý psycholog, profesor Josef Švancara.

Není televize, jako televize. Na co si dát pozor?

23.února
Autor článku: Ondřej Hampl Kde jsou ty časy, kdy pro výběr televize stačilo přijít do obchodu, porovnat úhlopříčky a designy (kterých moc nebylo a nestály za nic) a šup domů.

Důchodce a duchovní život – Síla okamžiku

22.února
Autor článku: František Benda Všichni v podstatě hrajeme velmi složitou simultánku.Rozdíl je pouze v tom, že šachový mistr přechází od jedné šachovnice k druhé, kde musí bleskově zhodnotit situaci a rozhodnout se pro následující tah.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes