Třetí věk

Popis:

Portál nejen pro seniory

URL:

http://www.tretivek.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

5,6 položek/týden

Začátek roku znamenal vyšší počet zemřelých

24.června
Zdroj: Český statistický úřad Česká republika měla na konci prvního čtvrtletí roku 2017 celkem 10,579 milionu obyvatel, nepatrně více než na počátku roku (o 247).

Radioaktivního záření cestou na dovolenou

23.června
Autor článku: Alice Horáková Naskakuje vám při zmínce radioaktivního záření husí kůže? Pokud míříte do zahraničí letecky, připravte se, že vás bude provázet téměř na každém kroku. Nemusíte si ale dělat starosti, dávky jsou minimální.

Bezpečně autem na dovolenou

22.června
Zdroj: Tisková zpráva Pokud se chystáte vypravit na dovolenou autem, zkuste se vyhnout stresu z dopravní situace. Důležitým momentem je i to, kdy vyjet, aby dopravní situace byla co nejpříznivější.

Máte v úmyslu zamlčet své dluhy?

21.června
Zdroj: Tisková zpráva Přes polovinu lidí netuší, že se zamlčením svých dluhů při žádosti o půjčku mohou dopustit trestného činu.

Není útěchou, že jinde se mají senioři ještě hůř

20.června
Reaguji tímto na článek, který uvedu níže jako související s tímto textem a budu polemizovat v různých rovinách mezi situací ve společnosti a pocity seniorů, které jsou reálné a možná, že dojdu i k vysvětlení. Proč mají tyto pocity? 1. Situace seniorů není jednoduchá. praví se a souvisí se zdravím a nedostatkem financí, přesto mají několik variant, [...]

6 mýtů o zdanění nabytí bytové jednotky v RD

20.června
Zdroj: Finanční správa V denním tisku v současné době vycházejí články k problematice daně z nabytí nemovitých věcí v případě nabytí vlastnického práva k bytové jednotce v rodinném domě.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes