Třetí věk

Popis:

Portál nejen pro seniory

URL:

http://www.tretivek.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

5,6 položek/týden

Jaké svátky mění termín výplaty důchodů

7:58
Státní svátky a ostatní svátky stanovené zákonem letos opět zasáhnou do některých výplatních termínů důchodů, které klientům zasílá Česká správa sociálního zabezpečení .

Tipy na bylinky, které pomohou

23.března
Autorka článku: Jarmila Podhorná Nejčastější příčinou podrážděných či zarudlých očí bývají v jarních měsících začínající alergie. Zčervenání a pálení však mohou způsobit také infekce nebo dlouhé sledování monitoru.

Duhoví senioři v Praze 8 a 9, už více než rok

22.března
Autorka článku: Lukáš Bažant Měsíc co měsíc připravuje nezisková organizace Duhový tandem kalendář akcí určených pro seniory z městských částí Prahy 8 a 9.

Nenechávejte šedý zákal „dozrát“, doborníci varují

21.března
Autorka článku: Adéla Vosádková Šedý zákal je nejčastější příčinou oslepnutí na světě. Postihne každého druhého člověka ve věku nad 75 let. Jeho operace je dnes naprosto rutinní záležitostí, zákrok trvá pár minut, je zcela bezbolestný a jen v ČR je ročně odoperováno více než 100 tisíc očí.

Zelený zákal odhalte včas, může vést až ke slepotě

17.března
Autor: Andrea Vosádková Zelený zákal neboli glaukom je oční onemocnění, při kterém dochází k postupnému odumírání vláken zrakového nervu. Tento nerv přenáší ze sítnice do mozku zrakové informace, a jeho poškození má za následek částečnou nebo dokonce úplnou ztrátu zraku.

Nestaňte se obětí online podvodu!

16.března
Zdroj: ShopAlike Infografika jednoduchým a přehledným způsobem představí nejčastější typy online podvodů a scamů a poskytne rady, jak je rozpoznat a vyhnout se jim.

ČSSZ nabízí neslyšícím klientům bezbariérovou komunikaci

15.března
Od poloviny letošního února umožňuje Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) na všech svých pracovištích online tlumočení sluchově postiženým klientům. Bude ho bezplatně zajišťovat prostřednictvím kvalifikovaných tlumočníků Tiché linky, která je službou Tichého světa, o. p. s.

Fuchsoviny II.

12.března
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes