Třetí věk

Popis:

Portál nejen pro seniory

URL:

http://www.tretivek.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6,3 položek/týden

Šmejdi se přesouvají na internet

16.prosince
Zdroj: Česká obchodní inspekce Počty předváděcích akcí mají klesající tendenci. Šmejdi opouštějí klasické předváděčky, více se zaměřují na internet a nabídku zboží po telefonu.

Lidé hledají soucit a sounáležitost

15.prosince
Autorka: Irena Novotná V minulém článku jsem psala o etice ve společnosti, státě a u jedinců, Ráda bych u tohoto tématu ještě zůstala. Nyní o mezilidských vztazích a lidském utrpení i hledání soucitu a sounáležitosti.

Výplata důchodů do zařízení sociálních služeb

14.prosince
Změny v pravidlech pro výplaty důchodů do zařízení sociálních služeb začnou platit od 1. února 2018. Dotknou se jak provozovatelů, tak klientů i jejich opatrovníků.

Silvestr v Česku

13.prosince
Autor: Petra Ďurčíková Stále více Čechů plánuje oslavit příchod nového roku mimo domov. Za silvestrovské pobyty utratí Češi jen na internetových portálech každý rok kolem sedmi milionů korun. Kromě českých hor táhnou i lázeňská města.

Radost pod stromečkem, exekuce na Velikonoce

12.prosince
Zdroj: Česká exekutorská komora Jako každý rok jsou Vánoce obdobím symbolizujícím značnou finanční zátěž pro řadu domácností. S cílem uspořádat krásné svátky pro své nejbližší utrácejí rodiny za vánoční svátky velké peníze.

Babička s dědečkem promýšlejí menu na vánoce

11.prosince
Dědeček radí, aby se udělalo něco, co děti ještě nejedly, něco z dob, které pamatují jejich předkové. To je dobrý nápad, myslí si babička a myslí na Českou kuchařku Hanny Dumkové, která má takové úsloví: Špatně připravené obědy jsou často pramenem největších mrzutostí v rodině. Špatná kuchařka jest marnotratnice peněz s štěstí. Samuel Smiles RECEPTY 3x Rybí polévky I. Litr a 4 decilitry (máz) v...

Na adventních trzích kontrolujte cenu i původ zboží

9.prosince
Zdroj: Evropské spotřebitelské centrum Otevřené hranice Evropy umožňují snadno vyjet na adventní trhy hlavně v sousedních zemích. Kde je radno mít se na pozoru před triky stánkařů a kde hrozí předražení nákupu, uvádí síť Evropských spotřebitelských center zřizovaná Evropskou komisí a členskými státy.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes