Třetí věk

Popis:

Portál nejen pro seniory

URL:

http://www.tretivek.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

4,9 položek/týden

Důchodce a duchovní život – Samuel se loučí

7:56
Autor článku: František Benda „Co jsem to slyšel, příteli Samueli? Prý nás opouštíš a kamsi odcházíš!“

Začala veřejná sbírka „Plníme přání seniorům“

25.dubna
Autor: Eva Hromádková Od 15. dubna až do 30. června 2017 může veřejnost pomoci splnit přes tři desítky přání kolektivů z domovů a zařízení pro seniory.

Pracující penzisté jsou pro trh práce stále důležitější

21.dubna
Autor: Tomáš Kunc Pracujících seniorů v tuzemsku stále přibývá. Dle aktuálních dat Českého statistického úřadu se jejich počet za posledních 20 let zvýšil více než dvojnásobně.

Důchodce a duchovní život – Bojovníci

19.dubna
Autor článku: František Benda Zdálo by se, že tzv. duchovní nauky se zabývají pouze návody, jak si vést v rozhodujících okamžicích života tak, aby byly splněny požadavky učitelů, kteří se považují v tomto směru za odborníky.

O acedii či o Dantově peklu

18.dubna
Autorka: Irena Novotná Z díla starých mnichů a K.G. Junga jsem si vybrala pro tento článek téma acedie, tedy dříve nazývaného „poledním démonem“. Poznáváte ho? Pokud ne, tak Vám nabízím tento článek. Rozhodně to nebylo snadné v těch raných časech středověku, kdy se po území Evropy, na němž ještě nedávno žila plným životem tisíciletá říše římská, v posledku [...]

Stan proti melanomu

18.dubna
Česká pošta se stejně jako v loňském roce stala partnerem 11. ročníku Stanu proti melanomu, a to ve všech třech městech, ve kterých se akce koná.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes