Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

6,3 položek/den

Jakub Prachař vyhazuje peníze

16:21
Není žádným tajemstvím, že pracovně velmi vytížený Jakub Prachař je s volným časem na štíru. Vánoční dárky pro své nejbližší tak podle usvědčujících fotografií týdeníku SEDMIČKA sháněl doslova za pět minut dvanáct, krátce před Štědrým dnem. Vyřešil to ale po svém. Zajel do centra Prahy a nejvíc dárků pořídil v nejdražší ulici republiky – v Pařížské.

Sympatický moderátor je dvojnásobným tatínkem

12:24
Dlouho tuto informaci tajil, přesto ji neutajil. Moderátor barrandovských Našich zpráv Petr Převrátil se na konci listopadu loňského roku předčasně stal dvojnásobným tatínkem! Přítelkyně Vlaďka mu totiž porodila dceru Innu.

Jakubiskovi: exekuce za desítky milionů

8:28
Nákladné filmové projekty, soudní spory s kolegou i odškodnění za smrtelnou nehodu, to vše nejspíš dostalo manžele Deanu a Juraje Jakubiskovy do obrovských finančních potíží. Jak se zdá, přišli nejspíš o velký majetek a nejasná je i činnost jejich nadace na podporu mladých talentů.

Smrt zpěvačky a návrat z léčebny

19.ledna
Důležité a zajímavé novinky, které se přes týden staly hvězdám showbyznysu, si zaslouží jedno malé páteční shrnutí. Dnes vám přinášíme přehled dobrých i smutných zpráv, které se k nám tento týden ze života slavných donesly.

Překvapení! Miroslav Etzler bude počtvrté tátou

19.ledna
Herec Miroslav Etzler (53) přiznal velmi nečekanou zprávu. Ještě letošní rok bude počtvrté otcem! Jeho dlouholetá přítelkyně Helena Bartalošová je v pátém měsíci těhotenství.

Dagmar Patrasová si užívala romantiku s přítelem

19.ledna
Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová má za sebou jedny z nejhorších Vánoc, a navíc příšerného Silvestra. Vůbec poprvé byla na Štědrý večer úplně sama, stejně jako poslední den v roce. Jak se však zdá, radost a vysvobození přišly hned první lednový den, kdy konečně přicestoval její italský přítel Vito. Snad i v tomto případě bude platit, že jak na Nový rok, tak po celý rok!

Celebrity, které daly za svoje auta majlant

19.ledna
Za největšího milovníka rychlých aut je v showbyznysu považován herec Rowan Atkinson, který si v roce 1997 koupil vůz McLaren F1 v roce 1997 za necelých 19 milionů korun. Oprava po bouračce vyšla na 27 milionů korun, a nakonec Mr. Bean prodal svého miláčka za necelých 300 milionů korun! Ani další celebrity se nebály utratit za svoje čtyřkolové miláčky pořádné peníze!

Bohdalová množí majetek! Učí vnuky podnikat

19.ledna
Je nejenom vynikající a uznávaná herečka, která po dle mnohých zahraje skutečně všechno, ale také spořivá a hodně podnikavá žena. Jiřina Bohdalová navíc předává své zkušenosti, co se vydělávání peněz týče, i svým dvěma vnukům Markovi a Vojtovi.

Lucie vyhlásila soutěž pro fanoušky. Vezme je do zkušebny

19.ledna
Okolnosti kolem vzniku nové nahrávky Lucie po šestnácti letech doprovázejí přísná opatření. Možnost nahlédnout do zkušebny kapely a podívat se na zkoušku dostali po několika měsících tajných příprav jako první fanoušci kapely.

Otec zesnulé zpěvačky Amy Winehouse vídá jejího ducha

18.ledna
Ztráta blízkého je vždy těžká a někomu trvá déle, než se s odchodem milované osoby vyrovná. To je pravděpodobně případ také otce zpěvačky Amy Winehouse, která zemřela v roce 2011 na otravu alkoholem.

Hašek v šoku. Kvůli bombě málem neodjel domů

18.ledna
Dominik Hašek je zvyklý asi na ledasco, ale aby mu někdo zakázal odjet s autem, to dlouho nezažil. Teď si to prožil na vlastní kůži, když mu policie znemožnila vyjet několik hodin z pražského obchodního centra, kde měl auto, protože tam anonym nahlásil bombu!

Lucie Borhyová proměnila slzy v peníze

18.ledna
Rozchod s Michalem Hrdličkou (29) ji srazil na kolena. Moderátorka Lucie Borhyová (39) ovšem našla cestu, jak zahnat chmurné myšlenky, a z nejhoršího se dostala díky nově rozjetému projektu. Ten jí dnes vydělává balík!

Sexbomba Bendová promluvila o nahotě. Co řekla svému synovi?

18.ledna
Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi či Kajínek - to jsou filmy, které se do podvědomí diváků zapsaly nejen skvělými hereckými výkony, ale také díky Alici Bendové. Ve všech se totiž objevila nahá a získala tak nálepku sexbomby. Nyní ji můžete vidět hned ve dvou filmech - v jenom hraje stařenu, ale ve druhém má postelovou scénu!

Princezna se zlatou hvězdou skončila v péči psychiatrů

18.ledna
Život herečky Marie Kyselková není jako pohádka se šťastným koncem. Naopak. Slavná Princezna se zlatou hvězdou skončila v psychiatrické léčebně!

Bývalí manželé Ivana Jirešová a Viktor Dyk opět spolu

18.ledna
Jsou v pohodě, bez problémů spolu komunikují a nemají mezi sebou žádné neshody. Bývalí manželé Iva Jirešová a Viktor Dyk jsou samý úsměv a baví se o všem. Teď se spolu navíc sejdou i v chystaném úspěšném a velice oblíbeném muzikálu Shrek, který se od poloviny dubna bude hrát v České republice.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes