Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

5,7 položek/den

Heidi Janků má problémy se jménem

16:46
Přestože jméno zpěvačky Heidi Janků zná v Česku a na Slovensku snad úplně každý, moderátorka barrandovského pořadu Aféry si v pořadu Alice Bendové U tebe nebo u mě postěžovala, že ho jen málokdo umí správně vyslovit, natož pak napsat. Jenže z toho plynou problémy!

Manželka Leoše Mareše po svatbě zjistila, že není vdávací typ

15:36
Svatba moderátora Leoše Mareše a Moniky Koblížkové proběhla v utajení koncem února. Nevěsta se rozhodla, že si vezme příjmení svého manžela. Trvalo ovšem dlouho, než si na něj zvykla!

Nemocnému Menzelovi pomáhá léčitel

14:26
Zdravotní komplikace donutí kdekoho uvažovat o všemožných způsobech léčby, mezi které patří i alternativní medicína. A je to případ režiséra Jiřího Menzela, kterému v nemocnici kromě doktorů pomáhá také léčitel.

Hanka Kynychová otevřeně o domácím násilí: pomoc našla v kostele

11:32
Cvičitelka Hana Kynychová v pořadu Tenký led Dany Morávkové zavzpomínala na nejhorší chvíle svého života. Ne každý totiž ví, že před 23 lety chodila s tyranem, který ji bil. Právě až Daně Morávkové popsala, jakou hrůzu prožila a kde našla pomoc.

Vilhelmová se chce vdávat. Co na to Dyk?

10:23
Herečka Tatiana Vilhelmová je už několik let rozvedenou paní a svého současného partnera, zpěváka Vojtěcha Dyka, si vzít nechtěla, i když jim to perfektně klape. Na prahu čtyřicítky svůj názor ovšem změnila!

Lucie Bílá rozšiřuje rodinu. Pořídila si nového parťáka

8:05
Zpěvačka Lucie Bílá si ke svým 52. narozeninám koupila živý dárek. Stejně jako moderátorka pořadu Aféry na televizi Barrandov Heidi Janků začátkem roku zažehnala samotu pejskem Edou, i Lucie se rozhodla pořídit si štěňátko, které bude jejím životním parťákem.

Eva Pilarová promluvila o Gottovi

7:31
Když Karel Gott před dvěma lety onemocněl rakovinou mízních uzlin, jednou z kolegyň, jež mu přála, aby boj nad zákeřnou nemocí vyhrál, a doporučila mu dokonce léčitele, byla Eva Pilarová. Nyní už je zpěvákovi lépe, a proto nedávno společně natočili píseň.

Zlata Adamovská přišla o kšeft

19.dubna
Díky seriálu, divadlu a dalším aktivitám má Zlata Adamovská poměrně příjemný život. A když se k tomu přidají honoráře jejího manžela Petra Štěpánka, jsou to už pěkné peníze do měsíčního rodinného rozpočtu. Přesto podle našich exkluzivních zjištění aktuálně přišla o jeden z celkem slušných výdělků.

Veronika Freimanová je babičkou! Narodila se jí vnučka

19.dubna
Herečka Veronika Freimanová nám před několika minutami exkluzivně prozradila šťastnou novinku. V noci ze včerejška na dnešek se stala babičkou!

Jaromír Jágr poslouchá Kopřivovou na slovo

19.dubna
Naše dlouholetá hokejová jednička má doma učiněný poklad. Jaromír Jágr věděl, proč si nenechat svou mladší krasavici od nikoho vymluvit. Veronika Kopřivová se o něj totiž stará skoro tak dobře jako jeho maminka. A tu jen tak nějaká v péči o Jardu nedostihla!

Hana Gregorová vyzrála na rivalku

19.dubna
Válka mezi Hanou Gregorovou a novou ředitelkou Divadla Radka Brzobohatého Romanou Goščíkovou nabírá na obrátkách. Zatímco Goščíková se topí v problémech, diváci nemají o její hry zájem a některá představení musela být zrušena, Gregorová se směje a v tichosti se chystá na další úder.

S kým se popral a při čem ho načapali fanoušci?

18.dubna
Největší a nejvýdělečnější americký hudební festival Coachella je momentálně v plném proudu. Koná se už poněkolikáté v kalifornském městě Indio nedaleko Palm Springs. Letos sem zamířil i kanadský zpěvák Justin Bieber (24) a za svůj krátký pobyt na festivalu už se stihl zaplést do rvačky!

Tohle že je padesátnice? Hanka Kynychová vypadá skvěle

18.dubna
Při pohledu na Hanku Kynychovou by jen málokdo tipoval, že před týdnem oslavila padesátiny. Pro rady si k ní chodí mnohé mladé celebrity, ale cvičitelka myslí i na ostatní ženy. Jim i sobě proto nadělila originální dárek!

Eliška Balzerová: kvůli vnoučatům přestala riskovat

18.dubna
Herečka Eliška Balzerová získala jednu z hlavních rolí ve filmu Tátova volha, kde musela řídit veterána. Hned při první jízdě s Táňou Vilhelmovou auto zavařila! Jak přiznala, je zhýčkaná automatickými převodovkami. A jaká je řidička?

Nejšílenější výstřelek roku? Rihanna oblékla průsvitný hnědý pytel

18.dubna
Kalifornský pouštní festival Coachella je každoročně jednou z nejvýznamnějších hudebních událostí. Letos zde mimo jiné vystoupí Beyoncé, The Weeknd a Eminem. Slavnými osobnostmi se to hemží nejen na line-upu, ale i v řadách diváků. Mezi návštěvníky letos patří i Rihanna (30). Nad outfitem, který zpěvačka zvolila pro sobotní večer, se ale zvedlo obočí nejednoho jejího fanouška.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes