Týden.cz

Popis:

RSS export článků z portálu Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

72,8 položek/den

Kauzy Jaromíra Soukupa již dnes večer

14:03
Dívejte se dnes večer na Kauzy Jaromíra Soukupa. Generální ředitel televize Barrandov se bude věnovat hned třem tématům – České televizi, exekutorovi Juraji Podkonickému a šéfovi Generální inspekce bezpečnostních sborů Michalu Murínovi. Nenechte si ujít premiérový díl již dnes ve 21.25 v TV Barrandov.

Merkelová: Krok s migranty byl správný. Už se nesmí opakovat

14:03
Rozhodnutí přijmout běžence bylo správné, podobná krizová situace se ale v budoucnu již nesmí opakovat.

Zůstane Dúbravka v Newcastlu? Musíme se hlavně zachránit, tvrdí

14:03
Zažívá skvělé období. Slovenský reprezentační gólman Martin Dúbravka si povedeným působením v pražské Spartě vybojoval angažmá v Premier League, jedné z nejlepších lig světa, když zamířil na hostování do Newcastlu United. Následnou šanci chytil za pačesy a vypracoval se do role jasné jedničky. V současném působišti by rád zůstal i nadále, jak však uvedl pro web Šport.sk, prodloužený pobyt na os...

Francouzskou gastronomii oslaví i podniky v Praze, Brně či Plzni

14:03
Do mezinárodních oslav francouzské gastronomie Goût de / Good France (Chuť Francie), které se ve středu konají po celém světě, se zapojí také 17 podniků v České republice. Menu sestavené podle předem daných pravidel se bude podávat například v Praze, Brně, Plzni nebo Hradci Králové.

Plněné žampiony podle blogerky Romany Böhmové

13:29
Jsou skvělé jak na grilu, tak zapečené v troubě. Místo čedaru můžete použít svůj oblíbený sýr, skvěle se do nich hodí například mozzarella.

Proč jsou na čínských pohřbech striptérky?

13:29
Hudba hlasitě hrající z reproduktorů, striptérky tančící do rytmu a diváci, kteří jejich vystoupení provázejí obdivným hvízdáním. To je obrázek, jaký je v některých částech Číny možné vidět při dost nezvyklé příležitosti - během pohřebních průvodů, napsal zpravodajský server BBC News.

Rath je stíhán kvůli politickým postojům, tvrdí jeho advokáti

12:20
Bývalý středočeský hejtman David Rath je stíhán v korupční kauze kvůli svým politickým postojům. Pro odsouzení bývalého vrcholného politika nejsou důkazy, a proto by měl být zproštěn obžaloby. Krajskému soudu v Praze to řekli Rathovi obhájci Roman Jelínek a Adam Černý. Závěrečné řeči v kauze ovlivňování krajských zakázek u soudu zaznívají druhým dnem.

Výstava představí finalisty na designové ceny

12:20
UVNITŘ FOTOGALERIE. Tvorbu českých designérů nominovaných na výroční ocenění Czech Grand Design ukáže výstava, která ve středu večer začne v prostoru SmetanaQ na Smetanově nábřeží. Nominace má ve druhém kole 40 tvůrců, studií či značek, po pěti z každé z osmi kategorií.

Fotbalisté odletěli do Číny. Mohla se stát katastrofa, tvrdí Koubek

11:12
Čeští fotbalisté po desáté hodině odletěli na přípravný turnaj v Číně. Reprezentace původně měla odcestovat z ruzyňského letiště už v úterý po poledni, ale kvůli technické závadě na letadle musel být let odložen. Náhradní spoj se Fotbalové asociaci ČR podařilo sehnat až na dnešek.

Na (ne)tradiční Velikonoce láká plzeňská Techmania

10:38
V průběhu velikonočních svátků, od 29. března do 2. dubna, připravilo plzeňské vědecké centrum Techmania speciální doplňkový program. Křesťanské svátky a s nimi spojené tradiční zvyky představí Techmanie z trošku jiného úhlu pohledu – z toho vědeckého.

Odpudiví nebo kouzelní. Pevnost poznání obsadí hadi a obojživelníci

9:30
Olomoucké interaktivní muzeum Pevnost poznání obsadí o víkendu několik desítek plazů, obojživelníků a bezobratlých živočichů. Zabydlí se v expozici Živá voda a stanou se součástí programu Odpudiví nebo kouzelní.

Vysokoškoláci uspořádají vlastní majáles s názvem Lesamáj

8:56
Studenti pražské Vysoké školy chemicko-technologické (VŠCHT) a Českého vysokého učení technického (ČVUT) letos uspořádají vlastní studentskou oslavu s názvem Lesamáj.

Uprchlý hroch lapen! Po deseti dnech pozorování

8:20
Po deseti dnech pozorování a důkladného plánování se odborníkům v jihomexickém státě Veracruz podařilo lapit hrocha, který zřejmě na konci února utekl ze svého výběhu.

Jarní Flora Olomouc bude ve znamení první výstavy květin

7:46
Ve znamení oslav 60 let od první velké přehlídky květin v Olomouci bude letošní jarní etapa mezinárodní květinové výstavy Flora. Olomoucké Výstaviště Flora ji bude hostit od 26. do 29. dubna.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes