Ústecký deník

Popis:

Informace a zprávy z severočeské metropole Ústí nad Labem

URL:

http://ustecky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Ústecký

Publikuje:

6,1 položek/den

Pojďte se bavit! Na ekologický Den Země lákají všechny tři zoo v kraji

8:52
Ústecký kraj – Že bychom měli chránit přírodu, připomene v neděli 22. dubna oblíbený ekologicky motivovaný svátek.

FOTO: Komunitní zahrada Žížala na Terase zahájila novou sezonu

18:30
Ústí nad Labem - Nově jedenáct členů už má zapsaný spolek Žížala na Terase po zahajovacím dnu. Děti si tu dost užily zdravou svačinku i pohádku, hry i aktivní ústecké Divadlo Tamaryšek, které jim zahrálo O žížale.

Pamětník na bombardování Ústí nevzpomíná s trpkostí

16:25
Ústí nad Labem - Karel Frank (97) z Ústí, dodnes nadšený rybář, bývalý muzikant i sokol, nevzpomíná na dva nálety spojeneckých bombardérů ze 17. a 19. dubna 1945 s tak velkou hořkostí, jak by se možná dalo čekat. A to přesto, že tenkrát bylo ve městě nad Labem, kde pracoval ve fabrice, zničeno 57 domů a bezmála 520 lidí tu kvůli bombám zemřelo.

Jak jsme žili v Československu. V pátek navštívíme Wolfrumovu vilu

14:41
Ústecko - V pátek 20. dubna pokračuje v tištěném Ústeckém deníku dalším dílem nový seriál Jak jsme žili v Československu.

FOTO: Policie má za sebou maraton kontrol

12:58
Ústecký kraj - Dopravně bezpečnostní akce s názvem Speed Marathon proběhla ve středu na celém území Ústeckého kraje.

Městská policie kontrolovala zastávky MHD a bezdomovce

10:38
Ústí nada Labem - Městská policie se zaměřila na bezdomovce, nepořádek u sběrných kontejnerů i domovní odpad a na kouření na zastávkách MHD.

ČEZ varuje před falešnými obchodníky s energiemi

18.dubna
Teplicko - Záměrné uvádění cen elektřiny bez DPH, právní kličky ve smlouvách, nátlakové metody, to jsou jen některé z případů nekalých praktik od obchodníků slibujících takzvané „výhodnější“ ceny energií.

Deník s vámi: Turistická sezona v Ústeckém kraji

18.dubna
Ústecký kraj - Turistická sezóna v Ústeckém kraji. To je téma moderované diskuse, kterou pořádá ve středu 18. dubna eventové oddělení Deník s vámi ve spolupráci s redakcí Deníku v Ústeckém kraji. Záštitu nad setkáním převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, moderátorem diskuse je šéfredaktor severočeských Deníků Vladimír Mayer. Účast potvrdili četní hosté napříč regionem.

Krvavá realita zaujme víc než čísla. Preventivní vlak jede krajem

18.dubna
Ústecký kraj /FOTO/ - Preventivní vlak vyráží na cestu po Ústeckém kraji. Mladým ukáže rizika na kolejích.

Hasiči ve Všebořicích dostanou novou halu. Stála skoro 14 milionů

18.dubna
Ústí nad Labem - V pátek bude předána nová hala stanice Hasičského záchranného sboru v Ústí nad Labem – Všebořicích. Její stavba byla zahájena 1. srpna loňského roku.

Řidiči, pozor! Policisté budou ve středu měřit rychlost na řadě míst regionu

17.dubna
Ústecký kraj – Stejně jako vloni proběhne policejní akce s názvem Speed marathon. Na celé řadě míst Ústeckého kraje budou ve středu 18. dubna dopravní policisté měřit rychlost aut.

FOTO: Strážníci hledali v parcích a na dětských hřištích odpad po narkomanech

17.dubna
Ústí nad Labem – Namísto dětského výskání bzučení detektoru kovů. Místo kyblíčků a lopatiček speciální pouzdra na biologický odpad a gumové rukavice. Takový pohled se v úterý naskytl kolemjdoucím v parcích, dětských hřištích a pískovištích v Ústí.

Strážnící kontrolují povinné označení ústeckých psů

17.dubna
Ústí nad Labem - O uplynulém víkendu provedli strážníci Městské policie v Ústí nad Labem kontrolní akci, zaměřenou na dodržování obecně závazné vyhlášky, ukládající majitelům psů s trvalým pobytem v Ústí nad Labem povinnost, mít svého psa staršího šesti měsíců řádně očipovaného nebo trvale označeného tetováním.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes