Univerzita obrany

URL:

http://info.unob.cz/

Katalog:

Z domova → Student

Publikuje:

4,2 položek/týden

Ples Fakulty vojenského leadershipu

16.ledna
• V pátek 12. ledna 2018 se v prostorách Klubu Univerzity obrany uskutečnil ples Fakulty vojenského leadershipu. Jedním z motivů pro jeho uspořádání bylo vytvořit příležitost pro společenské setkání zaměstnanců a studentů Univerzity obrany a současně pro zastavení se v každodenním pracovním shonu a přispět k rozvoji společenského a kulturního života na univerzitě.

Kurz veřejných zakázek na Katedře logistiky

16.ledna
• Ve dnech 3. až 5. ledna 2018 proběhl na Katedře logistiky kurz „Veřejných zakázek", který je určen pro studenty čtvrtého ročníků studijního modulu logistika. Kurz je součástí předmětu Hospodaření s majetkem státu.

Dobrá vizitka Armády České republiky

15.ledna
• Nic nepotěší „školu" více než podobná naprosto nečekaná pochvala na její studenty. Ti, kteří zůstali anonymní, kromě správně zapamatované Petry Dytkové jsou Gabriela Brožková, Radek Chlebek, Bc. Jakub Král, Sylvie Hoferová a Tereza Bastlová. S poděkováním studentům a samozřejmě přáním rychlého uzdravení pacientovi, FVZ UO.

Den otevřených dveří na hradecké Fakultě vojenského zdravotnictví Univerzity obrany

15.ledna
• Hradec Králové se 13. ledna probouzel tak jako obvykle o sobotním ránu pomalu, ale okna Fakulty vojenského zdravotnictví zářila do tmy již velmi brzy. Pro část zaměstnanců a studentů byl tento víkend kratší, pracovní. Ostatně tak, jako každý rok touto dobou, protože v lednu se obvykle koná Den otevřených dveří (DOD). Scénář je předem dobře známý, protože vstupní podmínky se příliš nemění.

Ukázky, prezentace, návštěva výzkumných pracovišť – Den otevřených dveří na Univerzitě obrany

12.ledna
• Prostřední ze tří dnů otevřených dveří v období před přijímacím řízením pro akademický rok 2018/19 připravila ve čtvrtek dopoledne v areálu Kasáren Šumavská jediná vojenská vysoká škola v České republice. Desítkám uchazečů o studium na svých brněnských fakultách nabídla Univerzita obrany bohatý program.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes