VIPosobnosti.eu

Popis:

Na našich stránkách naleznete zajímavé názory, životní postoje a zkušenosti osobností z oblasti veřejného života, kultury, showbyznysu a společenských věd. Jsou mezi nimi lidé, ...

URL:

http://www.viposobnosti.eu

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6 položek/měsíc

Darujme k Vánocům úctu a lásku, vrátí se k nám

16:23
Přichází nejemotivnější část roku, Vánoce. Najděme si čas na své blízké, važme si těch, kteří s námi zůstali i v těch nejtěžších chvílích. Darujme k Vánocům více lásky, než dárků. Zastavme se u tradic, zamysleme se nad tím nejcennějším: Láskou a přátelstvím.

Helena Vondráčková: Letos poruším vánoční tradice

15.prosince
Tento rok byl pro naši nejlepší zpěvačku Helenu Vondráčkovou pracovně náročný. Jinak tomu nebude ani v roce příštím, kdy už v lednu chystá mega koncert v O2 aréně. Jak bude trávit Vánoce a proč poruší tradice?

Psychiatr Nešpor: Laskavost se týká druhých lidí,ale i sebe sama

12.prosince
Karel Nešpor je známý jako zastánce střízlivosti a zdravého životního stylu, řadu let vedl v Psychiatrické nemocnici v Bohnicích oddělení pro léčbu návykových nemocí. Pravidelně cvičí jógu a čchi-kung. A vedle toho se dlouhodobě věnuje tomu, aby bylo veseleji a radostněji.

Chytrá žena chválí muže, i když není za co

7.prosince
Charismatický profesor Stanislav Kratochvíl dokáže nejen léčit neurózu, ale má navíc naprosto konkrétní představu o tom, co očekávají ženy od svých mužů a co muži od svých žen a jak spolu mají komunikovat, aniž by z toho vznikla vždycky hádka.

Ženy berou Vánoce zodpovědněji než muži. Jak to změnit?

7.prosince
Čerstvé průzkumy znovu dokázaly, že pro ženy je předvánoční čas obrovským stresem! Muži si ho naopak užívají. Jak to změnit? To rádiu Frekvence 1 poradila odbornice na etiketu Alena Hájková.

Tomáš Matonoha: Soutěž krásy byla pro mě výzvou

5.prosince
O víkendu proběhlo v brněnském Bobby centru finále prestižní soutěže Miss a Mister Look Bella 2017, kterou slovem provedla dvojice Tomáš Matonoha a Barbora Krčmová. Celý večer se nesl v duchu krásy, elegance a profesionality.

Předvánoční úklid. Jak rozpoznat slušnou firmu?

1.prosince
Co je pro vás lepší, uklidit si před Vánoci sami nebo přenechat tuto činnost profesionálům? Každému vyhovuje něco jiného. Některé firmy svoje zaměstnance ani pořádně neznají.

Ladislav Jakl: Lidi objednávají želé a ne čitelnou politiku

29.listopadu
Politici rozdělují společnost, která volá po spravedlnosti, elitách, osobnostech. Proč tedy podle Ladislava Jakla, lidé preferují ve volbách beztvaré týpky, kam vede promyšlené rozbíjení společenských struktur a zda se nacházíme na prahu nové totality, vysvětlil bývalý tajemník Václava Klause v rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.

Praha v čase vánočním,tradice a řemesla od adventu do Hromnic

27.listopadu
Muzeum hlavního města Prahy pořádá od 26. 11. 2017 do 4. 2. 2018 v Zámeckém areálu Ctěnice vánoční výstavu Praha v čase vánočním / Tradice a řemesla od adventu do Hromnic.

Karel Vágner vystřelil z děla a ochutnal kuchyni Marie Terezie

24.listopadu
Ve čtvrtek byla slavnostně odhalena busta rakouské panovnice a Marie Terezie. Doprovázely ji salvy z děla, ale i dobová kuchyně. Tuto slavnostní událost v restauraci U Sapíků si nenechal ujít ani muzikant a producent Karel Vágner.

Vánoční soutěž o vstupenky na koncert: Helena Vondráčková 70

23.listopadu
Soutěžte s magazínem VIPosobnosti.cz o 20 vstupenek na jedinečný koncert naší největší stálice Heleny Vondráčkové. Hosty budou Michal David, Bára Basiková a další. Udělejte radost pod vánočním stromečkem sobě i vašim blízkým!

5 znamení, že nejste tak chytří, jak jste si mysleli

21.listopadu
Někdy si o sobě myslíme, že jsme až příliš chytří - ať už příliš chytří na nějakou činnost, nebo prostě jen chytřejší než ostatní - a zbytečně nás to brzdí v rozvoji.

Firemní párty se blíží. Jak na něj bez faux pas?

21.listopadu
Trapně a nejistě se cítí člověk, který až na firemní party přemýšlí například o tom, jestli z ní může odejít dřív než vedení firmy. Lepší je, aby se předem seznámil s pravidly etikety a vyvaroval se tak zbytečnému společenského faux pas.

Také pracovní polibky mají své kouzlo a řád

21.listopadu
Při pracovních schůzkách podáváme většinou ruku. S bližšími kolegy se ale můžeme na uvítanou také políbit. Jaký polibek je pro tuto chvíli nejvhodnější? krátký.

Historie etikety. Seznámit se s ní mohli jen lidé gramotní

15.listopadu
Společenská pravidla psaná i nepsaná mají jednoho společného jmenovatele. Etiketu. Ta dnes patří dnes k základním znalostem v oblasti slušného jednání. Kdo se jí v historii řídil, pro koho byla určena a jak vznikla?
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes