VIPosobnosti.eu

Popis:

Na našich stránkách naleznete zajímavé názory, životní postoje a zkušenosti osobností z oblasti veřejného života, kultury, showbyznysu a společenských věd. Jsou mezi nimi lidé, ...

URL:

http://www.viposobnosti.eu

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3,5 položek/týden

Felix Slováček: S Gottem se známe neuvěřitelných 50 let

21.března
Saxofonista Felix Slováček oslaví v květnu 75. narozeniny. Muzikant, sólový hráč, dirigent, který dlouhé roky spolupracoval s Karlem Gottem, chystá se svými hosty Galavečer ke svým narozeninám v Divadle Hybernia. Mezi Slováčkovými hosty budou například zpěvačka Helena Vondráčková nebo Dasha.

11 způsobů, jak přesvědčit lidi, aniž by to tušili

19.března
Zdá se vám, že jste druhé lidi během debaty nepřesvědčili přesto, že jste argumentovali správně, slušně a věcně? Rozhovory jsou daleko cennější než diskuze, protože...

Daně v Česku a Německu. Jak nenaletět

15.března
Daně nejsou jen konečná suma pro odvod státu, ale také placení za služby. V Česku je výpočet daní zbytečnou byrokracií. Naopak v Německu je způsob vypočítání daní průhlednější a jednodušší. V čem?

Víte, kdy a proč vás lidi přestanou mít rádi?

15.března
„Láska kterou obdarujeme druhého člověka má obdivuhodnou vlastnost: odrazem se neoslabuje, ale vrací se k nám košatější a zářivější“. Mahátma Gándhí. Život nám přináší mnoho někdy až extrémních situací, které nejlépe odhalují povahy a charaktery druhých lidí. Nakonec ani my sami nevíme, jak v daný okamžik zareagujeme a zda dokážeme nalézt nejvhodnější řešení či cestu k němu.

Na pohovor přijďte včas a myslete na první dojem

14.března
Jste pozváni na pohovor? Špatný začátek jej může celý pokazit. Proto přijďte včas. A dbejte na vzbuzení sympatického prvního dojmu. První dojem je v podstatě instinkt, na jehož základě vnímáme druhé. Rozhodující jsou první vteřiny, kterými můžeme ovlivnit celý pohovor.

Luxusní oblečení vás může pozdvihnout, ale také shodit

12.března
Naše celková upravenost, jaká je kvalita materiálu našeho oblečení, doplňky, šperky, parfém, do jakých bot se nazujeme - to vše vypovídá mnohé o naší image, společenském postavení, o tom, co chceme ostatním o sobě sdělit.

Karel Gott: Netušil jsem, že budu mít svoji hvězdu slávy

8.března
Mistr se dnes zařadil mezi VIP osobnosti, které mají svojí vlastní hvězdu. Gottova září v Hudebním divadle Karlín, kde se právě rok hraje muzikál s jeho písněmi, Čas růží. Zpěvák je opět ve skvělé kondici a těší se na své fanoušky nejen v O2 aréně.

Královna popu Helena Vondráčková vyráží na obří turné

6.března
Po úspěšných jubilejních koncertech královna a stálice popu zpěvačka Helena Vondráčková vyrazí letos na velké turné, během kterého navštíví dvacet měst v Česku a na Slovensku! Šňůru popová legenda nazvala Helena DNES.

Čtyři elementy energie Čisté lásky

5.března
Říká se, že nejkrásnější na světě je láska. Je to dar, se kterým je potřeba umět jemně, laskavě a s pokorou zacházet. Sebeláska, od které se odvíjí vše krásné. Přinášíme vám čtyři elementy lásky, ve které ego nemá své místo.

Negativní emoce vedou k hádkám a konfliktům. Jak jim předcházet?

26.února
Právě s negativními emocemi přicházejí také hádky a konflikty. Určitě je nikdo z nás nemá rád. A tak se snažíme je sami ani nezačínat, ani vyvolávat, případně v nich podporovat ostatní.

První rande. Svěřování a intimní detaily si nechte pro sebe

23.února
Zažili jsme to každý z nás, minimálně jednou... šimrání v břiše, zrychlený tep, nulová šance se soustředit, protože myšlenky se ubírají jediným jediným směrem. Dnes večer máte první rande! Tady je devět důležitých tipů a rad co dělat nebo naopak nedělat, abyste okouzlili!

9 úspěšných rad jak vyzrát na chřipku a nachlazení

12.února
V tomto čase nás trápí chřipka, zánět nosohltanu i horních cest dýchacích. Přinášíme vám 9 rad, jak tyto stavy minimalizovat nebo se chřipce úplně vyhnout.

Boty a žvýkačka. Jak se správně prezentovat při osobním pohovoru

5.února
Dostavit se k přijímacímu pohovoru pro nás znamená, že přemýšlíme nejen, jak se budeme prezentovat, ale i jak se oblékneme. Zvolit vhodné oblečení, vhodné doplňky, nalíčení či parfém je velmi důležité a svědčí to nejen o tom, jak si vážíme sami sebe, ale i ostatních.

Nebojte se prosadit svůj názor - buďte sami sebou

23.ledna
Nejen v osobním životě se musíme naučit již od dětství přiměřeně prosazovat. Proto, abychom to dokázali, je zapotřebí zdravé sebevědomí, ke kterému nám pomůžou podložené pozitivními výsledky.

15 důvodů, proč muži milují zákeřné mrchy

16.ledna
Už jsme to slyšeli nejmíň stokrát. Ženy milují gaunery a muži potvory. Takže hodné holky zůstanou na ocet? Ano! Tohle je 15 důvodů, proč to tak je…
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes