VIPosobnosti.eu

Popis:

Na našich stránkách naleznete zajímavé názory, životní postoje a zkušenosti osobností z oblasti veřejného života, kultury, showbyznysu a společenských věd. Jsou mezi nimi lidé, ...

URL:

http://www.viposobnosti.eu

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3,5 položek/týden

Dalibor Gondík si nechal od kadeřníků vykouzlit netypický sestři

20:32
Slavností zahájení pánského kadeřnictví si samozřejmě nenechali ujít VIP hosté. Moderátor Dalibor Gondík také hned kadeřníky vyzkoušel.

Správné podání ruky nás ušetří trapasu

16.října
K pozdravu patří často podání ruky. I tady existují určitá pravidla. Ruku jako první podává nadřízený podřízenému, starší mladšímu, žena muži, významnější méně významnému.

Horoskop 2018. Co nám přinese rok Psa?

11.října
V roce Psa se můžeme těšit na lásku, romantiku, ale i nečekané výdaje. Kartářka Dagmar Kludská sestavila pro magazín VIPosobnosti.cz detailní horoskop ro každé znamení čínského zvěrokruhu. Vodnáři v dubnu najdou opět svůj pověstný šarm. A co přichystal pro další znamení?

Jak se vyhnout tomu co nás trápí a získat nadhled?

11.října
Pokud vás něco znepokojí, či rozesmutní, věnujte chvilku pozornosti tomu, jak se cítíte. Tuto pozornost obraťte do svého srdce. Jak tomuto stavu můžeme předejít?

Jana Švandová: Cítím se nejlépe ve sportovně elegantním stylu

9.října
Italská móda je ve světě stále nejvyhledávanější. U příležitosti otevření nového butiku v Praze zazářily známé herečky v roli elegantních modelek. Jana Švandová umí být ve svém věku nejen stále svěží, ale i elegantní.

Potřebujeme k životu ego? Pokud ano, jaké?

5.října
V našich životech není žádoucí vyhnout se egu. Nesmí nás ale ovládat. Na zkouškách a překážkách, kterými v životě procházíme naše ego připravujeme a tím rosteme. Díky tomu můžeme uplatnit dosavadní nabyté zkušenosti.

Helena Vondráčková si zazpívá na jevišti se svými příznivci

3.října
Se zajímavou nabídkou přišla Helena Vondráčková. Určitě tak potěší nejednoho jejího fanouška. Poprvé v kariéře se totiž zpěvačka rozhodla dát svým příznivcům možnost, aby si s ní zazpívali na jednom jevišti, a to na jejím koncertě v Olomouci.

Rok Psa 2018 přinese podle Kludské výkyvy nálad i erotiku

2.října
V čínské astrologii bude rok 2018 ve znamení Psa. Magazín VIPosobnosti.cz se zeptal známé kartářky na to, co nám v příštím roce přinesou planety. Podle Dagmar Kludské se můžete v těšit nejen na silné emoce, napětí, ale i léto nabité erotikou.

Také manipulace je důvod proč s námi lidi nechtějí spolupracovat

25.září
Někteří z nás už zažili ten pocit, kdy se jim druzí vyhýbají, nechtějí spolupracovat či komunikovat víc, než je potřeba. Přesto, že jsme někdy profesně velmi zdatní, náklonnost druhých se nám vyhýbá. Jaké můžou být nejčastější důvody, které si nemusíme vůbec uvědomit?

Leona Machálková: Šaty na koncert mi dodávají slavnostní pocit

19.září
Zpěvačka, Leona Machálková, stálice naší populární hudby oslaví své významné jubileum koncertem Happy Birthday po boku svých přátel už 26. září v Divadle Hybernia. Pro tuto sváteční příležitost si nechala ušít šaty.

Jak se perfektě připravit na pracovní schůzku?

18.září
I malá obchodní schůzka by měla proběhnout na profesionální úrovni. Proto bychom neměli zanedbat společenská pravidla, jako je podání ruky, vzájemné představení, oblečení či neverbální komunikaci. Měli bychom mít také na paměti...

Podle Karla Gotta nás chemie a vztahy vzájemně přitahují i ničí

14.září
Tyto dvě na první pohled neslučitelná slova jsou základem našich vztahů. Bez chemie, zákonu přitažlivosti v podstatě vztahy nemůžou fungovat. To, co ze sebe vyzařujeme, jaké signály vysíláme, přitrahujeme zase zpátky k sobě. Jak to vnímá Karel Gott?

Hledejte zaměstnání podle svého naturelu, bude vás více bavit

8.září
Důležitým předpoklad do budoucna je, abychom se snažili nejprve poznat dobře sami sebe. Tedy uvědomit si,co bych chtěl dělat, za jakých podmínek, mám-li vůbec pro práci, kterou bych chtěl dělat nejen předpoklady znalostní, ale i povahu. Mít zaměstnání, které může být i vaším koníčkem je k nezaplacení.

Karla Gotta jsem nechala čekat před divadlem, říká Alena Hájková

7.září
Řadu let organizuje zajímavé akce, na jiných zase spolupracuje, ale hlavně je obklopena známými osobnostmi z hudebního světa i z jiných oblastí kultury.

Miss Tereza Fajksová: Tyto diamantové šaty si vezmu jen na obřad

4.září
V nádherných prostorách Břevnovského kláštera oblékla Česká Miss Earth, Tereza Fajksová, jako první diamantové šaty, kvůli kterým ji nespustil bodyguard z očí. Modelka byla ze šatů natolik nadšená, že se sháněla po notáři. Kvůli své vlastní svatbě?
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes