VIPosobnosti.eu

Popis:

Na našich stránkách naleznete zajímavé názory, životní postoje a zkušenosti osobností z oblasti veřejného života, kultury, showbyznysu a společenských věd. Jsou mezi nimi lidé, ...

URL:

http://www.viposobnosti.eu

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

4,2 položek/týden

8 příznaků, jak poznáte, že si vás zaměstnavatel neváží

12:17
Nejen společenským vystupováním dává šéf firmy najevo, do jaké míry si váží svých zaměstnanců. Na 13. a 14. plat také zapomeňte. Jaké jsou nejviditelnější prohřešky?

Co je to Nadčasová láska?

25.dubna
Když jste byli malí, měli jste své místo, kam jste chodili, kde jste mohli být sami? Mohl to být roh pokoje, místo v přírodě, o kterém nikdo nevěděl. Toto místo nazývám nadčasový prostor. Je to místo, kam si chodíme odpočinout, nabít se energií, kde se cítíme "jako doma", kde je všechno v pořádku a kde můžeme být tím, kým jsme.

Sopranistka Markéta Mátlová jako nevěsta snů

24.dubna
V pátek byl za účasti zajímavých hostů v Praze slavnostně otevřen salon Marylin, který se specializuje na svatební a společenské šaty pro dámy i pány. Slavnostní atmosféru společenskému večeru dodala nejen pěvkyně Markéta Mátlová, ale také módní přehlídka.

Štěstí. Jak ho prožívají optimisté a jak pesimisté?

20.dubna
Prožitek štěstí je emoce, která zcela fyziologicky vzniká v mozku. Je to vzácný pocit rovnováhy, harmonie a spokojenosti. Prožíváme ho ale všichni stejně?

10 kroků k úspěchu: Co musíte udělat a čeho se vzdát

18.dubna
Toužíte po tom, aby z vás v životě něco bylo, máte jasno v tom, co chcete dokázat, ale pořád nějak neumíte najít cestu ke splnění vašeho snu? Přestaňte to odkládat a vrhněte se do toho po hlavě. Na cestě k úspěchu musíte udělat spoustu věcí, něco obětovat, něčeho se vzdát a hlavně si musíte jít (někdy i tvrdě) za svým. Co to konkrétně znamená vám prozradí následujících deset odstavců.

Nebojte se investovat do vzdělání, vyděláte více

10.dubna
Mnohé mezinárodní firmy, nabízejí svým zaměstnancům zvyšování kvalifikace a osobního růstu formou různých školení, ať už motivačních uvnitř firmy nebo různé outdoorové akce. V českých firmách tento postup zatím není úplnou samozřejmostí.

Helena Vondráčková: Nedá se nic dělat. Já půjdu dál...

5.dubna
Více jak padesát let uběhlo od chvíle, kdy naše nejpopulárnější zpěvačka, Helena Vondráčková zvítězila ve finále soutěže Hledáme mladé zpěváky. Od jejích sedmnácti let nás provází nejen její hlas, ale také temperament i úžasný taneční projev. Právě letos slaví stálice hudebního nebe své sedmdesáté narozeniny, a že to bude opravdová Průběžná párty, o tom není pochyb. Již 13. dubna natáčí Česká t...

Helenu Vondráčkovou čeká letos Průběžná koncertní party

5.dubna
Naše nejúspěšnější zpěvačka, legenda pop music Helena Vondráčková slaví příští rok neuvěřitelných sedmdesát let. Pro VIPosobnosti.cz prozradila, že ji čeká spousta zajímavých koncertů, které vyvrcholí v lednu 2018 v O2 aréně.

Obchodní zástupce ví, co je základem úspěšného vyjednávání

4.dubna
Nedílnou součástí mnoho firem jsou obchodní zástupci-reprezentanti. Ti mají na starost, jak sama pozice napovídá zastupovat-reprezentovat firmu a nabízet odběratelům daný sortiment. Jaké dovednosti a vlastnosti jsou pro tuto profesi důležité?

Ušmudlaným tričkem šéfa banky neoslníte

29.března
O úspěchu při pohovorech a později v zaměstnání rozhoduje i to, jak se člověk obléká. Vhodně zvolený oděv může přispět i ke zdaru obchodního jednání.

Kompozice svíček, květin a minerálů

29.března
Vytvoříme pro vás jedinečnou kompozici polodrahokamů, živých květin a vonných svíček. Působí nejen elegantně, pozitivně, ale také napomáhá zbavení stresu a negativních emocí. Rádi vám sestavíme tuto speciální skladbu květin a drahých kamenů na základě vašich požadavků a potřeb.

Odstranění křečových žil není jen kosmetickou záležitostí

27.března
Odstranění křečových žil není jen kosmetickou záležitostí. Pokud se rozhodnete pro jejich odstanění, nejvhodnější jsou zimní měsíce,a to z důvodu rekonvalescence, kdy není vhodné kůži po zákroku vystavovat sluníčku. Na otázky kolem varixů odpověděl renomovaný chirurg Cévního oddělení nemocnice Na Homolce, MUDr. Karel Bártik.

Ladislav Jakl: S názorem Hynka Kmoníčka o Americe nesouhlasím

24.března
Vystudovaný žurnalista, ale především tajemník prezidenta republiky Václava Klause a šéf politického odboru Ladislav Jakl, má letité zkušenosti s domácí i mezinárodní politikou. Co vyvolalo jeho polemiku s novým velvyslancem v USA, bude Trump zasahovat do dění v Evropě a proč se prezident Zeman na Hradě obejde bez lidí s názorem, se dočtete v rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes