VIPosobnosti.eu

Popis:

Na našich stránkách naleznete zajímavé názory, životní postoje a zkušenosti osobností z oblasti veřejného života, kultury, showbyznysu a společenských věd. Jsou mezi nimi lidé, ...

URL:

http://www.viposobnosti.eu

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6 položek/měsíc

Stres. Co nám zanechává na duši a jak se mu úspěšně bránit?

24.února
Dnešní člověk, jak ho vidíme kolem sebe, lépe řečeno tento živočišný typ člověka, se po světě pohybuje asi padesát tisíc let. Podstatné je, že se na něm za celou tu dobu nic konstrukčně nezměnilo.

Květiny s polodrahokamy, prestižní výzdoba i dárek

21.února
Váš interiér ozdobí, zútulní a zharmonizují námi vyrobené živé květiny v kombinaci s polodrahokamy umístěné do křišťálových mís. Kameny tak energetizují nejen květiny, ale také prostor, ve kterém jsou umístěny. Vyzkoušejte tuto originální kompozici .

Zaměstnanci zkouší, co si mohou k novému šéfovi dovolit

15.února
Nastoupili jste do firmy právě jako nový šéf? Pak počítejte s tím, že vás vaši zaměstnanci budou sledovat a testovat na každém kroku. Čím mladší jste, tím těžší zkouška bude.

Pár tipů, jak udělat skvělou kariéru

13.února
Základem kariéry je úspěch. K němu neodmyslitelně patří dobré vzdělání, síla osobnosti, štěstí na kvalitní lidi kolem sebe, přátele nebo zázemí. Důležitá je motivace, která ...

Cítíte se unaveně? Možná přejímáte emoce jiných lidí

10.února
Máte někdy pocit přepětí, totální vyčerpanosti? Nechcete se vědomě nebo podvědomě setkávat s některými lidmi a vše co řeknete, uděláte vás vysiluje?

Daně v Česku a Německu. Jak nenaletět

1.února
Daně nejsou jen konečná suma pro odvod státu, ale také placení za služby. V Česku je výpočet daní zbytečnou byrokracií. Naopak v Německu je způsob vypočítání daní průhlednější a jednodušší. V čem?

Karel Svoboda: Jsem vlk samotář

27.ledna
Jeden z našich neúspěšnějších hudebních skladatelů Karel Svoboda, tady díky úžasnému talentu a pracovitosti po sobě zanechal bezpočet nádherných melodií. Připomeňme také nejbližší jeho spolupracovníky, jakými byli Karel Gott, Jiří Štaidl nebo Helena Vondráčková.

Při pracovním pohovoru se nenechte odbýt

26.ledna
Nebojte se být při pracovním pohovoru asertivní. Ptejte se na všechny detaily, které vás o nové práci zajímají. Pokud se necháte jen tak odbýt, mohli byste brzy po nástupu zjistit, že vaše nová práce není přesně to, po čem jste toužili.

Stolování podle Zdeňka Pohlreicha, smutek z focení jídla

26.ledna
Uznávaný šéfkuchař umí nejen skvěle vařit, ale také jídlo elegantně naaranžovat. Proto by Zdeňka Pohlereicha mělo těšit, že si lidé jídla fotografují. Opak je ale pravdou. Jak by si on užil rád Šdědrý večer a co doporučuje ostatním?

Arnošt Lustig: Lidi nás berou tak vážně,jak přibližně zasloužíme

25.ledna
Spisovatel Arnošt Lustig byl významný spisovatel, který zde po sobě zanechal nesmazatelnou stopu. V mládí byl za války vězněm v koncentračních táboře, viděl a osobně pocítil hrůzy, o kterých nám se ani nezdá. Proto snad svět vnímá jinýma očima. Co si myslí o sebekritice,nadhledu či respektu, se dozvíte v rozhovoru, který poskytl exkluzivně magazínu VIPosobnosti.cz.

Naučte se delegovat, nebudete ve stresu a získáte více času

25.ledna
Vedoucí pracovník by měl umět delegovat práci na své podřízené. Měli by je vést natolik profesionálně a diplomaticky, aby to nebyla šikana, ale spolupráce vybudovaná na důvěře.

Nabídkou tykání může u druhých vzbudit rozpaky

23.ledna
Rádi byste si začali s vaším kolegou v zaměstnání tykat? Mějte na paměti, že tykání je projevem důvěry, spřátelení. Proto si pečlivě rozmyslete, jestli nastala opravdu vhodná chvíle.

Martin Zounar s dcerou ví,jak chutnají pravé japonské delikatesy

19.ledna
VIDEO UVNITŘ Herec Martin Zounar je známý gurmán a proto si přišel do pravé vietnamské restaurace v centru Prahy vyzkoušet vyrobit i ochutnat pravé jakonské delikatesy. Doprovod mu dělala dcerka Claude. Podívejte se na video, jak jim to oběma šlo

VIP osobnosti na cestách, aneb Cestovatelské středy

19.ledna
VIP osobnosti na cestách, aneb Cestovatelské středy. Od ledna do června pořádá CK Livingstone cyklus přednášek Cestovatelské středy, kde se můžete setkat se zajímavými hosty a podělit se s nimi o zážitky z cest.

Špatně vybavená kancelář vás připraví o nervy

19.ledna
První dojem nevzbuzujeme jenom my sami svým vzhledem, oblečením, gestikulací, ale také vybavením naší kanceláře. Než však vstoupíme, všímáme si ...
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes