instory.cz

Popis:

instory.cz – Bulvární a lifestyle portál

URL:

http://celebrity.instory.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

3 položek/měsíc

Spice Girls po letech na společné fotografii: Takhle se slavné krásky změnily!

3.února
Všech pět zpěvaček z legendární dívčí skupiny Spice Girls si po letech dalo dostaveníčko v domě Geri Halliwellové.Na přátelském setkání nemohl chybět ani tehdejší manažer skupiny Simon Fuller.

Krásná Karolina Gudasová se vrací do muzikálu Mefisto

1.února
O Karolině Gudasové se mluví jako o jedné z nejtalentovanějších hereček nastupující muzikálové generace.Před narozením své dcery Emilky si zahrála roli Markétky v muzikálu Mefisto.

Velkou Británii čeká další královská svatba!

23.ledna
Britskou královskou rodinu letos čekají dvě svatby.Princ Harry (33) si v květnu vezme herečku Meghan Markle (36).

Salma Hayek v slzách. Přišla o svou lásku

20.ledna
Herečka Salma Hayek přišla o svého miláčka, i když čtyřnohého, ztráta to pro ni byla bolestivá.Prostřednictvím sociální sítě se se svou fenkou dojemně rozloučila..

České krásky dřou ve fitku. Povánoční kila už jsou dávno minulostí!

17.ledna
S vánočním obžerstvím už je dávno konec a teď je čas čelit novým výzvám.Slavné tváře jako Lucie Borhyová, Dara Rolins nebo Renata Langmannová už svá tělíčka zase trápí v posilovnách, aby se v létě mohly bez výčitek vystavovat v bikinách..

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

15.ledna
Šokující zpráva přichází z Londýna.Ve věku pouhých šestačtyřiceti let zemřela zpěvačka irské kapely The Cranberries Dolores O Riordan.

Na co se Janek Ledecký těší jako malé děcko?

14.ledna
O Ledeckém je známo, že zimní sporty doslova miluje a kdykoli může, vyráží na hory.Velmi zdatně ovládá lyže i jízdu na snowboardu.

Lucie Šilhánová je hrdou maminkou! Včera porodila dceru

9.ledna
Moderátorka Lucie Šilhánová (36) porodila včera přesně v 15:59 vytouženou holčičku.Dcera měřila 50 centimetrů, vážila 3420 gramů a dostala krásné jméno..
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes