Vitavera.cz

Popis:

Psychologická poradna

URL:

http://www.vitavera.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/měsíc

Jak nabýt sexuální sebevědomí

3.července
Máte pocit, že jsou okolo vás lidé, kteří vypadají pokaždé přitažlivě? A říkáte si, jak to proboha dělají? Jako spousta jiných lidí se asi pokaždé necítíme skvěle a sexy. Je za tím sexuální sebevědomí. Své sebevědomí ve vztahu k opačnému pohlaví vnímá každý jinak.

Dohoda o nevěře jako prevence rozchodu

12.června
Věrnost je jedním z klíčových pilířů manželství, ale i soužití "na psí knížku". Jen málokdo z nás zvládne být celoživotně věrný. Nabízí se tedy řešení v podobě tzv. otevřeného manželství či vztahu. Definice otevřeného vztahu je sympatická, každý se rád cítí být nesvázaný.

Zvědavost jménem ex

22.května
Každý, kdo má minimálně jeden partnerský vztah již ukončený, si někdy na svou/svého ex vzpomene. Jestliže jsme si ho/jí už dokonce na sociálních sítí zkusili "najít", je namístě opatrnost. Lidská zvědavost může někdy působit až morbidně.

Když partner odmítá terapii

15.května
S partnerskou krizí má zkušenost každý, kdo v partnerském vztahu žije. Pokud se problémy dostanou do fáze, kdy vyvstanou i myšlenky na rozchod, je na místě pomoc odborníka. Párová terapie řeší vztahové problémy a zaměřuje se na sladění potřeb partnerů.

Tanec jako afrodiziakum

27.února
Mnohým z nás dělá tanec dobře. Nemusíme přímo my sami tančit, stačí nám tanec sledovat a zajistí nám dobrou náladu. Málokdo z nás se však začne tanci věnovat. Může nás překvapit, jakou jiskru do našeho vztahu dokáže vnést tanec a jak umí probudit spící vášeň.

Mají ženy věřit mužům?

6.února
Většina žen si pokládá otázku, jestli může svému muži věřit. Na začátku vztahu bývá důvěra nezlomná. Časem ji ale může něco narušit. Přesto ale určitě existují muži, kterým se dá věřit celý život. Svou schopností věřit i v případě zklamání, posílíme svou sebejistotu.

Význam smyšlené lásky - aplikace Invisible Boyfriend

20.prosince
Dostávat zamilované zprávy a květiny. To se líbí asi každé ženě. Ale nikdy svou lásku nespatřit? Zdání dokáže oklamat srdce. To zdání pomůže vyvolat aplikace Invisible Boyfriend - neviditelná láska. Jeví se to jako podivné, ale může to napomoct k opravdové lásce.

Jak vnímat asexualitu?

5.prosince
Když o někom slyšíme výraz asexuál, tak si daného člověka představujeme jako naprosto nepřitažlivého. Označujeme tak většinou osoby, se kterými se nám protiví bližší fyzický kontakt. Širší vnímání sexuality nám pomůže k otevřenějšímu pohledu na asexualitu.

Jak se dívat na paralelní vztahy?

28.listopadu
Je možné cítit stejně hluboké city ke dvěma lidem naráz? Ačkoli milujeme svůj protějšek, může se stát, že v nás stejné pocity vyvolá ještě i jiná osoba. Není to nereálné, je to docela běžné. Když máme pocit, že jsme pravou lásku potkali, měli bychom si ji hýčkat.

Co bývá jádrem ženské nevěry?

15.listopadu
Zda jsou více nevěrní muži nebo ženy se nikde s jistotou nedozvíme. Různé průzkumy uvádějí různé výsledky a pravděpodobně ne všichni dotazovaní v tomto směru uvádějí skutečnou pravdu. Jádrem ženské nevěry často bývá fakt, že daná žena v životě šidí sama sebe.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes