Vitavera.cz

Popis:

Psychologická poradna

URL:

http://www.vitavera.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/měsíc

Tanec jako afrodiziakum

27.února
Mnohým z nás dělá tanec dobře. Nemusíme přímo my sami tančit, stačí nám tanec sledovat a zajistí nám dobrou náladu. Málokdo z nás se však začne tanci věnovat. Může nás překvapit, jakou jiskru do našeho vztahu dokáže vnést tanec a jak umí probudit spící vášeň.

Mají ženy věřit mužům?

6.února
Většina žen si pokládá otázku, jestli může svému muži věřit. Na začátku vztahu bývá důvěra nezlomná. Časem ji ale může něco narušit. Přesto ale určitě existují muži, kterým se dá věřit celý život. Svou schopností věřit i v případě zklamání, posílíme svou sebejistotu.

Význam smyšlené lásky - aplikace Invisible Boyfriend

20.prosince
Dostávat zamilované zprávy a květiny. To se líbí asi každé ženě. Ale nikdy svou lásku nespatřit? Zdání dokáže oklamat srdce. To zdání pomůže vyvolat aplikace Invisible Boyfriend - neviditelná láska. Jeví se to jako podivné, ale může to napomoct k opravdové lásce.

Jak vnímat asexualitu?

5.prosince
Když o někom slyšíme výraz asexuál, tak si daného člověka představujeme jako naprosto nepřitažlivého. Označujeme tak většinou osoby, se kterými se nám protiví bližší fyzický kontakt. Širší vnímání sexuality nám pomůže k otevřenějšímu pohledu na asexualitu.

Jak se dívat na paralelní vztahy?

28.listopadu
Je možné cítit stejně hluboké city ke dvěma lidem naráz? Ačkoli milujeme svůj protějšek, může se stát, že v nás stejné pocity vyvolá ještě i jiná osoba. Není to nereálné, je to docela běžné. Když máme pocit, že jsme pravou lásku potkali, měli bychom si ji hýčkat.

Co bývá jádrem ženské nevěry?

15.listopadu
Zda jsou více nevěrní muži nebo ženy se nikde s jistotou nedozvíme. Různé průzkumy uvádějí různé výsledky a pravděpodobně ne všichni dotazovaní v tomto směru uvádějí skutečnou pravdu. Jádrem ženské nevěry často bývá fakt, že daná žena v životě šidí sama sebe.

Temná manipulace mysli

7.listopadu
Podstata manipulace je prostá. Někdo vás dostane na svoji stranu a nepoužije při tom násilí. Akceptujete vnucené přesvědčení, jako svoje vlastní. A stanete se jeho obětí. Manipulace působí na vaše základní lidské potřeby a city.

Proč nepropadat pověrám?

24.října
Když se nás někdo zeptá, jestli jsme pověrčiví, kýveme hlavou, že to teda určitě ne. Začneme-li o tom přemýšlet, najednou se nám vybavují pověry, které chtě nechtě dodržujeme. Jak přistupovat k dodržování pověr, dokázat se jim smát a nepodlehnout jim?

Pár kroků k velkorysosti

17.října
Velkorysý by chtěl být asi každý, protože každého by zřejmě těšilo vědomí, že se to o něm říká. Jedná se však o vlastnost, která není běžná, nelze ji získat jen tak automaticky. Pokud je někdo velkorysý, nemusí to hned znamenat, že je bohatý.

Zamilovanost není láska

10.října
Zamilovanost je většinou lidmi popisována jako krásný stav, kdy se cítí být jako smyslů zbavení. Zamilovaní mají pocit, že se ocitli mimo realitu, nemyslí na nic jiného než na svůj protějšek. Tento omračující stav bývá zažehnut a dále poháněn sexuálním pudem.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes