Vláda ČR

Popis:

Média centrum - je k dispozici všem, kteří se chtějí dozvědět informace o činnosti vlády a premiéra z první ruky

URL:

http://www.vlada.cz/

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

2,2 položek/den

22. ledna 2018: Premiér Babiš navštíví Bulharskou republiku, kde setká se s premiérem Borisovem a prezidentem Radevem

19.ledna
Předseda vlády Andrej Babiš navštíví v pondělí 22. ledna 2018 Bulharskou republiku. S bulharským premiérem Bojkem Borisovem a prezidentem Rumenem Radevem bude hovořit o ekonomické spolupráci obou zemí a aktuálních evropských otázkách.

Premiér Andrej Babiš bude s bulharským premiérem Bojkem Borisovem jednat o prioritách v EU i o ekonomické spolupráci

17.ledna
Předseda vlády Andrej Babiš navštíví v pondělí 22. ledna 2018 Bulharsko. V Sofii se setká s premiérem Bojkem Borisovem i s prezidentem Bulharské republiky Rumenem Radevem. Hlavními tématy jednání budou aktuální evropské otázky a ekonomická spolupráce obou zemí.

Vláda Andreje Babiše podala demisi a přijala novelu insolvenčního zákona

17.ledna
Kabinet premiéra Andreje Babiše podal ve středu 17. ledna 2018 demisi. Vláda také schválila novelu insolvenčního zákona, která zlepšuje postavení dlužníků i věřitelů, a přijal změny Jednacího řádu a Legislativních pravidel vlády, které zefektivní projednávání předkládaných materiálů.

Seminář Bezbariérová města a obce - Zpřístupňování veřejných budov a komunikací prostřednictvím příspěvku ze státního rozpočtu

17.ledna
Seminář je určen zástupcům měst a obcí pro seznámení s Národním rozvojovým programem mobility pro všechny.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes