Vláda ČR

Popis:

Média centrum - je k dispozici všem, kteří se chtějí dozvědět informace o činnosti vlády a premiéra z první ruky

URL:

http://www.vlada.cz/

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

2,6 položek/den

24. a 25. dubna 2018: Premiér Andrej Babiš a členové vlády navštíví Moravskoslezský kraj

20:11
Vláda v čele s premiérem Andrejem Babišem navštíví v úterý 24. a ve středu 25. dubna 2018 Moravskoslezský kraj. Během své dvoudenní cesty se bude zajímat o zaměstnanost, školství, zdravotnictví, investice a další rozvoj regionu.

Úřad vlády připravil pro studenty středních škol i žáky základních škol řadu vzdělávacích aktivit

19.dubna
V rámci oslav 100. výročí vzniku Československa připravil Úřad vlády ČR pro žáky základních škol a studenty středních, vysokých škol a gymnázií vzdělávací aktivity. Jedná se o přednášky, semináře a prohlídky historických objektů, které má úřad ve své správě.

Podpora výzkumu, vývoje a vzdělávání je vládní prioritou, potvrdil premiér Babiš na jednání o situaci v rozpočtu na vědu a výzk

19.dubna
Předseda vlády Andrej Babiš jednal ve čtvrtek 19. dubna 2018 s předsedou České konference rektorů Tomášem Zimou, ministrem školství, mládeže a tělovýchovy Robertem Plagou a místopředsedou vládní Rady pro výzkum, vývoj a inovace Karlem Havlíčkem. Hlavním tématem schůzky byly státní výdaje na výzkum, vývoj a inovace.

Vláda chce podpořit zapojení Čechů v evropských institucích, rozhodla také o zajištění peněz na kompenzaci škod zemědělcům

18.dubna
Vláda Andreje Babiše na jednání ve středu 18. dubna 2018 schválila novelu zákona, kterou zrušila plánované další navýšení platů představitelů státní moci, k němuž má dojít od 1. ledna 2019. Odsouhlasila také vyplacení kompenzací zemědělcům za loňské jarní mrazy a sucho. V rámci evropské agendy rozhodla o zřízení nového zastupitelského úřadu ČR s působností pro země Sahelu, chce také posílit personální zastoupení Čechů v důležitých orgánech a institucích Evropské unie.

Premiér Babiš jednal se zemským hejtmanem Horního Rakouska Thomasem Stelzerem

17.dubna
Předseda vlády Andrej Babiš se v úterý 17. dubna 2018 setkal s hejtmanem rakouské spolkové země Horní Rakousko Thomasem Stelzerem. Mluvili spolu o politické a hospodářské spolupráci obou zemí a pozitivně zhodnotili přeshraniční spolupráci na úrovni regionů.

Zasedání 21. března 2018

17.dubna
Dne 21. března 2018 se uskutečnilo letošní první zasedání Vládního výboru pro zdravotně postižené občany (dále jen „Výbor“), který je koordinačním, iniciativním a poradním orgánem vlády České republiky pro oblast podpory lidí se zdravotním postižením.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes