Web4Trader

URL:

https://www.web4trader.cz/

Katalog:

Ekonomika

Publikuje:

60,7 položek/den

Goldman Sachs: Fed zvýší v roce 2018 sazby čtyřikrát

10:04
Americká ekonomika směřuje do roku 2018 se silným růstem, který pravděpodobně povede k vyššímu zvýšení mezd i míry inflace, díky čemuž americká centrální banka Fed zvýší své úrokové sazby v roce 2018 celkově čtyřikrát, domnívají se ekonomové investiční banky Goldman Sachs Group.

Opční stratég: Platfomy na binární opce mívají schovaná „kazítka“ obchodů, která vykopávají ze systému lidi s výdělkem a až pod

10:04
„Vydělávat na binárních opcích při obchodování ručně podle mě možné není. I pokud byste měli výdělečnou strategii, dostane Vás do červených čísel lidský faktor,“ říká profesionální opční stratég.

Robot společnosti Boston Dynamics předvádí salto vzad

10:04
Společnost Boston Dynamics nastoupila se svým robotem Atlas do soutěže DARPA Robotics Challenge v roce 2015. Ve svém aktuálním videu předvádí, jakých pokroků od té doby s robotem dosáhla.

Vláda USA schválila prodej obranného systému Patriot Polsku

10:03
Ministerstvo zahraničí Spojených států amerických schválilo možný prodej obranného systému Patriot, vyráběného americkou společností Raytheon Co, polské vládě za 10,5 miliardy USD.

Toshiba navýší kapitál, aby odvrátila stažení akcií z burzy

10:03
Japonský elektrotechnický koncern Toshiba se rozhodl zvýšit kapitál o 600 miliard jenů (116,5 miliardy Kč). Transakce má pomoci odvrátit hrozbu, že akcie podniku budou staženy z burzy v případě, že se nepodaří včas dokončit prodej čipové divize.

Odstávka čtvrtého bloku jaderné elektrárny Dukovany skončí zítra, informuje ČEZ

10:03
Energetický gigant dnes na svých webových stránkách informoval o tom, že odstávka čtvrtého bloku jaderné elektrárny Dukovany skončí zítra, tedy 21. listopadu. Reaktor by měl být znovu připojen v 10 hodin dopoledne.

Analytici: Tesla Semi překonává dieselové tahače ve všech ohledech

10:03
Nově představený elektrický nákladní vůz automobilky Tesla, Tesla Semi, „překonává výkonnost tradičních dieselových tahačů téměř ve všech změřitelných kritériích“, uvádějí ve své zprávě analytici investiční banky Morgan Stanley.

Unipetrol postaví novou kotelnu za 1,2 miliardy korun

9:03
Společnost Unipetrol oznámila plány na výstavbu nové kotelny v areálu Záluží u Litvínova za 1,2 mld. CZK. Výstavba bude zahájena na jaře příštího roku a dokončení je plánováno na rok 2020.

Akciový výhled pro 20.11.: Evropa začne v červených

9:03
Futures indikují start evropských akcií v červených číslech (-0,5%). Jednání o německé koaliční vládě skončila neúspěchem a Německu hrozí předčasné volby. V uplynulém týdnu akciové indexy oslabovaly.

Asijské indexy v pondělí smíšeně, Nikkei oslaboval

9:03
Japonský hlavní index oslabil na pozadí oslabujícího eura v návaznosti na tamní selhnání jednání o vládní koalici. Čínské indexy i přes počáteční prudký pokles uzavřely v kladném.

BoA Merrill Lynch: Pozastavení prodeje přímých nákupů ve hře Star Wars ublíží výsledkům EA

9:03
Pozastavení možnosti přímých nákupů zboží a služeb ze hry „Star Wars“ ze strany výrobce hry Electronic Arts (NASDAQ:EA) bude zklamáním pro investory a sníží prodeje, domnívá se analytik Bank of America Merrill Lynch Justin Post.

Foot Locker prohlubuje partnerství s Nike

9:03
Americký prodejce sportovní a designové obuvi Foot Locker oznámil prohloubení partnerství s výrobcem obuvi Nike.

Po hektické první polovině týdne přijde Den díkůvzdání

9:03
V centru pozornost budou tento týden zejména politické události. Hned na úvod týdne euro utrpělo zprávou o krachu jednání o nové vládě v Německu. Ve Spojených státech bude pokračovat schvalování daňové reformy.

Odkup vlastních akcií O2 míří do finále

9:03
Přestože pražská burza díky svátku uskutečnila v uplynulém týdnu pouze čtyři seance, odkup vlastních akcií společnosti O2 Czech Republic dosáhl největšího objemu za poslední více jak dva měsíce. I přes zintenzivnění nákupů však firma jen stěží stihne naplnit svůj cíl odkupu až 4 % vlastních akcií. Ukončen má totiž být již za 5 týdnů.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes