Web4Trader

URL:

https://www.web4trader.cz/

Katalog:

Ekonomika

Publikuje:

69,5 položek/den

Reuters: GM outsourcuje DHL při montáži aut v Číně

10:08
V montážní hale General Motors v jižní Číně spolu bok po boku pracují pracovníci montáže a pracovníci v červenožlutých uniformách logistické společnosti DHL.

Ford vydal nepříliš pozitivní výhled – změny k lepšímu budou trvat roky

10:08
Americká automobilka Ford Motor Co. (F.N) včera vydala odhad výsledků hospodaření za rok 2017 a 2018, který nedosáhl na očekávání investorů a je v kontrastu s pozitivními odhady vydanými General Motors Co. (GM.N).

Mezi bouřlivými výprodeji kryptoměn jedna virtuální měna posiluje

9:34
Digitální token Tether za posledních 24 hodin posílil o 3 %, a to navzdory výprodejům ostatních kryptoměn.

Které akcie ze sektoru zdravotní péče se vyplatí kupovat na rozvojových trzích?

9:34
V prestižním investičním magazínu Barron's se zaměřili na akcie společností ze sektoru zdravotní péče, které by na rozvojových trzích měly v příštích letech přitahovat investice.

Asijské trhy převážně níže, pouze čínské akcie mírně rostly

9:34
Asijské akciové trhy se v půli týdne pohybovaly převážně níže. Podobně jako ty americké se nejprve dotkly dlouhodobých maxim a poté následoval ústup do červených hodnot. Růstovou výjimku tvořil pouze čínský Shanghai Composite.

Babišova vláda schválila svou demisi

9:34
Menšinová vláda Andreje Babiše (ANO) dnes schválila svou demisi, v úterý nezískala důvěru Sněmovny. Mandát bude vykonávat do jmenování nového kabinetu. Babiš novinářům řekl, že prezidenta Miloše Zemana požádal o termín, kdy mu demisi oficiálně předá.

ČR se nepřidá k žalobě proti limitům znečištění ovzduší

9:34
Česká republika se nepřidá k žalobě proti limitům znečištění ovzduší, které schválila Evropská unie v loňském roce, rozhodla na dnešním zasedání vláda. ČTK to sdělilo ministerstvo průmyslu a obchodu.

Akciový výhled pro 17.1.: Evropa začne mírným poklesem

9:00
Historicky překoupené zámořské indexy včera zaznamenaly letošní největší pokles, přesto se nejedná o výrazný pohyb (SP500 -0,35%, Nasdaq -0,5%).

ASML zahájí zpětný odkup akcií

9:00
Nizozemský výrobce polovodičů ASML Holding NV (ASML) hodlá v období 2018-2019 zahájit zpětný odkup akcií ve výši 2,5 miliardy eur.

Americký průmysl slibuje solidní výsledek

9:00
Průmysl ve Spojených státech by měl díky vyšší produkci elektřiny i tovární výroby vykázat solidní výsledek. Oproti tomu inflační data v eurozóně nepotěší mírnou revizí směrem dolů. V regionu nás čeká pouze pravidelný set dat z polského trhu práce.

Alstom hlásí růst tržeb

9:00
Společnost Alstom SA (ALO) oznámila, že ve třetím čtvrtletí loňského roku zaznamenala růst tržeb i objednávek, když se jí podařilo získat významné zakázky ve Francii, Jižní Africe nebo Saúdské Arábii.

Bitcoin je otřesen obavami z regulace – kryptoměna zažívá prudký pokles

8:26
Bitcoin dnes pokračuje v předchozím poklesu, když investoři reagují na obavy z možné regulace masivními výprodeji.

Alternativní taxislužba Uber zavede v Británii povinné přestávky pro řidiče

8:26
Uber tak reaguje na kritiku ohledně nadměrné pracovní doby ze strany odborů i zákonodárců. Informuje o tom agentura Reuters. Uber nyní bojuje o udržení svých aktivit v Londýně, kde mu úřady v loňském roce odmítly prodloužit provozní licenci.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes