WinPortál.cz

Popis:

Novinky o operačním systému Windows

URL:

https://winportal.cz/

Katalog:

Tech

Publikuje:

3,5 položek/týden

Zpozdí Windows 10 1803 další chyba v buildu 17134?

19.dubna
Začíná to vypadat, že se Microsoftu vůbec nedaří dokončit vývoj nejnovější verze Windows 10, která již měla být k dispozici již minulý týden, ale zdržela ji chyba v RTM sestavení způsobující BSOD The post Zpozdí Windows 10 1803 další chyba v buildu 17134? appeared first on WinPortál.cz .

Windows Defender Browser Protection doplněk vás ochrání při používání Chromu

19.dubna
Microsoft se již několik měsíců chlubí nejen tím, jak dobré výsledky má vestavěný Windows Defender ve Windows 10, ale i Microsoft Edge, který si vede dobře v phishingových testech a překonává The post Windows Defender Browser Protection doplněk vás ochrání při používání Chromu appeared first on WinPortál.cz .

Microsoft sdělil důvod odloženého vydání Spring Creators Update

17.dubna
Windows 10 Spring Creators Update s kódovým označením Redstone 4 měl být původně k dispozici již začátkem minulého týdne. Prvotní spekulace brzy nahradila informace, že vydání znemožnila vážná chyba, kterou bylo nutné The post Microsoft sdělil důvod odloženého vydání Spring Creators Update appeared first on WinPortál.cz .

Instagram už není v Microsoft Store k dispozici pro mobilní telefony

16.dubna
Nová aktualizace aplikace Instagram pro Windows 10 nepřinesla žádné zásadní novinky, až na jednu. Již není dostupná pro platformu Windows 10 Mobile. Ikonka mobilních zařízení v Microsoft Store je pryč a The post Instagram už není v Microsoft Store k dispozici pro mobilní telefony appeared first on WinPortál.cz .

Čekání na Windows 10 1803 se prodlužuje

11.dubna
Podle dat z interních dokumentů Microsoftu se očekávalo, že vydání nové půlroční aktualizace bude včera (tj. 10. 4.), místo toho však přišla pouze várka tradičních kumulativních aktualizací. Co se stalo? Hned The post Čekání na Windows 10 1803 se prodlužuje appeared first on WinPortál.cz .

RTM Spring Creators Update je k dispozici v Release Preview

5.dubna
Microsoft začátkem týdne uvolnil Windows 10 Insider Preview build 17133, který je považovaný za RTM sestavení, pro Insidery zapojené ve Fast ringu a posléze i Slow ringu. Nyní se dočkají The post RTM Spring Creators Update je k dispozici v Release Preview appeared first on WinPortál.cz .

Chyba ve Windows Defenderu dovoluje spouštět škodlivý kód

5.dubna
Další zranitelnost, která se týká Windows Defenderu, respektive Microsoft Malware Protection Engine (součást Windows Defender, Security Essentials, Exchange Server, Forefront Endpoint Protection a Intune Endpoint Protection). Problém způsobila špatná implementace The post Chyba ve Windows Defenderu dovoluje spouštět škodlivý kód appeared first on WinPortál.cz .

Windows 10 Spring Creators Update: Kompletní přehled změn a novinek

4.dubna
Už jen dny zbývají do vydání velké aktualizace Windows 10, která nese označení „Spring Creators Update“. Je tedy nejvyšší čas se podívat na přehled všech novinek a změn, které přinese. The post Windows 10 Spring Creators Update: Kompletní přehled změn a novinek appeared first on WinPortál.cz .

Windows 10 build 17133 (RTM) dorazil na Slow ring

31.března
Microsoft sice nepotvrdil, že je poslední sestavení Redstone 4 RTM verzí, ale pro většinu to je již téměř samozřejmost. Od dnešního dne navíc mohou build 17133 vyzkoušet i Insideři, kteří The post Windows 10 build 17133 (RTM) dorazil na Slow ring appeared first on WinPortál.cz .

Microsoft zaznamenává psaní na klávesnici. Takto to vypnete

30.března
O tom, že Microsoft své uživatele „šmíruje“ bylo napsáno již mnoho, a i nová verze Windows 10 přinese řadu vylepšení v oblasti soukromí. Už nyní je však možné omezit to, jaká The post Microsoft zaznamenává psaní na klávesnici. Takto to vypnete appeared first on WinPortál.cz .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes