WomanOnly

Popis:

Magazín jen pro ženy

URL:

http://womanonly.topzine.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

4,2 položek/týden

Jak vybrat krém na suchou pleť? Nezaměňujte ji s dehydratovanou

23.května
„Má pleť je tak suchá a dehydratovaná!“ říkají modelky s krémem v ruce snad v každé druhé reklamě. Prakticky nevidíte, že by se tyto dva výrazy vyskytovaly samostatně, Čtěte více The post Jak vybrat krém na suchou pleť? Nezaměňujte ji s dehydratovanou appeared first on WomanOnly .

Řekněte už STOP nadměrnému pocení v létě!

22.května
Kdo by se netěšil na léto, nejteplejší část roku ve znamení slunce, květin, svěžích luk a průzračných vodních ploch lákajících ke koupání. Přesto může být Čtěte více The post Řekněte už STOP nadměrnému pocení v létě! appeared first on WomanOnly .

24 rad jak udržet pořádek v kuchyni. Naučte se nepořádku předcházet

22.května
Jak udržet pořádek v kuchyni? Stačí si udělat systém v kuchyni, který budete dodržovat. Máme pro vás několik tipů, jak docílit čisté a uklizené kuchyně. Průběžně uklízejte Čtěte více The post 24 rad jak udržet pořádek v kuchyni. Naučte se nepořádku předcházet appeared first on WomanOnly .

Reflexní terapie: příjemná alternativa, která funguje

19.května
Cesty reflexní terapie se nám otevřely krátce po sametové revoluci. Zpočátku neprobádaná půda se dnes těší velké oblibě u mnohých pacientů. Pomohla tam, kde klasická medicína Čtěte více The post Reflexní terapie: příjemná alternativa, která funguje appeared first on WomanOnly .

Recepty z dýňových semínek. Doplňte si zinek, hořčík, železo či vápník

19.května
Dýňová semínka jsou oblíbenou součástí jídelníčku příznivců zdravé stravy. V kuchyni mají použití pestré, syrové, pražené, jako posyp na zeleninové i ovocné saláty, nebo k rybě a Čtěte více The post Recepty z dýňových semínek. Doplňte si zinek, hořčík, železo či vápník appeared first on WomanOnly .

Kvalita spánku. Co ji ovlivňuje a jaký vliv má elektřina?

17.května
Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Bez spánku nelze dlouho vydržet. Jak dlouho musíme spát? To ovlivňuje hlavně kvalita spánku. Jak jí docílit? Spánek nesmíme Čtěte více The post Kvalita spánku. Co ji ovlivňuje a jaký vliv má elektřina? appeared first on WomanOnly .

Tea tree olej: použití a účinky na lidské zdraví

14.května
Tea tree olej nebo také olej z čajovníku australského se může pochlubit opravdu skvělými účinky. Získává se ze stromů rostoucích v Austrálii. Jedná o velmi silné přírodní Čtěte více The post Tea tree olej: použití a účinky na lidské zdraví appeared first on WomanOnly .

8 způsobů, jak mít ploché břicho bez diety a cvičení

10.května
Některé věci se zdají být příliš jednoduché na to, aby byly pravdou. Od teď se však už nebudete muset zatěžovat ani cvičením. Pokud totiž budete Čtěte více The post 8 způsobů, jak mít ploché břicho bez diety a cvičení appeared first on WomanOnly .

Co dělat proti nespavosti? Vyzkoušejte jídla navozující spánek

10.května
Spánek má regenerovat tělo i mysl a doplnit naše síly na další den. Pokud však máme problémy s usínáním, často se budíme a spánek je neklidný, Čtěte více The post Co dělat proti nespavosti? Vyzkoušejte jídla navozující spánek appeared first on WomanOnly .

Kombinace medu a skořice proti 10 různým nemocem

9.května
Máte rádi med a skořici? A zkusili jste je někdy zkombinovat? Podle lékařů je spojení medu a skořice doslova elixírem zdraví, a to zcela bez Čtěte více The post Kombinace medu a skořice proti 10 různým nemocem appeared first on WomanOnly .
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes