WomanOnly

Popis:

Magazín jen pro ženy

URL:

https://www.womanonly.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2,6 položek/den

Nebezpečí ukryté v plechovce. Energetické nápoje mohou způsobit selhání ledvin i srdce.

17:32
Energetické nápoje jsou běžně dostupné všem, kdo potřebují rychlou dávku energie. Víte, že pravidelná konzumace je návyková a způsobuje zdravotní komplikace? Dobrý sluha, špatný pán Čtěte více The post Nebezpečí ukryté v plechovce. Energetické nápoje mohou způsobit selhání ledvin i srdce. appeared first on WomanOnly .

Dlouhodobé používání kondicionéru zničí vaše vlasy. Jak jim škodí?

20.listopadu
Vlasy jsou vizitkou každé ženy. Mnohdy i na úkor náležité domácí péče nevypadají dobře nebo dle její představy. Jak je to s kondicionéry a jejich vlivem Čtěte více The post Dlouhodobé používání kondicionéru zničí vaše vlasy. Jak jim škodí? appeared first on WomanOnly .

Jak si správně čistit uši? Za horší sluch může špatná péče

20.listopadu
Ucho je párovým sluchovým ústrojím. Zároveň je velmi důležitým smyslovým orgánem. Skládá se z částí vnější, střední a vnitřní. Ze strany odborníků je apelováno na důslednost Čtěte více The post Jak si správně čistit uši? Za horší sluch může špatná péče appeared first on WomanOnly .

Nejlepší péče o barvené vlasy. Jak zregenerovat vlasy i zachovat barvu!

19.listopadu
Ať už barvení vlasů používáme na zvýraznění své osobnosti nebo zakrytí šedin, každá z nás chce, aby nám barva vydržela co nejdéle. Dobrou vizitkou nejsou ani Čtěte více The post Nejlepší péče o barvené vlasy. Jak zregenerovat vlasy i zachovat barvu! appeared first on WomanOnly .

Co dělá čtení knih každý den s naším mozkem? Raději mějte knihu stále po ruce!

18.listopadu
Prozradíme vám, proč byste neměla rezignovat na čtení knih ani v digitální éře. Čtení knih se zdá být na ústupu. Lidé čtou krátké zprávy na internetu, Čtěte více The post Co dělá čtení knih každý den s naším mozkem? Raději mějte knihu stále po ruce! appeared first on WomanOnly .

Jste unavená? Zjistěte proč a vyžeňte únavu ze svého života

18.listopadu
Chcete být ve všem perfektní? Snaha o přílišnou dokonalost často končí akorát únavou a vyčerpáním. Jak tomu předejít? Toužíte být skvělá v práci, mít naklizenou domácnost, Čtěte více The post Jste unavená? Zjistěte proč a vyžeňte únavu ze svého života appeared first on WomanOnly .

Sen každého pejskaře. Firma přišla na trh se speciálními připínacími pytlíky na psí exkrementy

17.listopadu
Pes je nejlepším přítelem člověka. Procházka se psem je i velmi prospěšná nejen pro zvíře, ale zejména má pozitivní vliv na lidské zdraví. Avšak problém Čtěte více The post Sen každého pejskaře. Firma přišla na trh se speciálními připínacími pytlíky na psí exkrementy appeared first on WomanOnly .

Prodlužování vlasů. Vybertu si tu nejvhodnější metodu právě pro vás

17.listopadu
Prodlužování vlasů je technikou, při které dochází ke spojování pravých či umělých vlasů s vlastními vlasy. Záměrem je získání přirozeného a nenápadného splynutí, aby výsledný efekt Čtěte více The post Prodlužování vlasů. Vybertu si tu nejvhodnější metodu právě pro vás appeared first on WomanOnly .

Umíte vymyslet dokonalé alibi pro nevěru? Proč jsou ženy lepší lhářky!

17.listopadu
V rámci nevěry většina, kromě podvádějících aktérů, je prakticky stejného názoru. Nejedná se o férovou a čestnou záležitost. Do partnerského i manželského života nenáleží. Ale… Nevěra Čtěte více The post Umíte vymyslet dokonalé alibi pro nevěru? Proč jsou ženy lepší lhářky! appeared first on WomanOnly .

Krize středního věku u ženy může být horší než u mužů. Které ženy ji zvládají nejhůře

16.listopadu
„Asi má krizi středního věku…“ často uštěpačně nebo s lítostí v hlase slyšíte o… no o kom? Přeci o nějakém muži. O kom jiném snad? A co Čtěte více The post Krize středního věku u ženy může být horší než u mužů. Které ženy ji zvládají nejhůře appeared first on WomanOnly .
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes