ZápadočeskýDeník.cz

Popis:

Vaše zprávy ze Západních Čech

URL:

http://www.zapadoceskydenik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

2,1 položek/den

Městská knihovna připravila přednášky na téma osmiček v české historii

16.února
PLZEŇ – Knihovna města Plzně připravila ke stému výročí vzniku samostatného Československa přednášky o historických osmičkách.

Historický víkend v Plzni bude letos v duchu první republiky

15.února
PLZEŇ – Oblíbená kulturní akce, která se uskuteční od 8. do 10. června 2018, se letos připojí k oslavám sta let od vzniku samostatného československého státu.

Czexit: Vystoupení z EU by na českou ekonomiku mělo devastující vliv, varují odborníci

15.února
ČESKO - Debaty o možném uspořádání referenda o vystoupení Česka z Evropské unie, tzv. Czexit, děsí ekonomy a další odborníky. V debatách o možnosti zavedení obecného referenda o otázce ve všelidovém hlasování odmítají hlasovat všechny parlamentní strany kromě SPD Tomio Okamury.

GIBS obvinila policistu, co se zbraní zasahoval proti řidiči na křižovatce v Plzni

15.února
PLZEŇ - Jeden ze dvou policistů, kteří měli na konci září 2017 nevybíravě zastavit řidiče na rušné křižovatce v centru Plzně, byl obviněn ze zenužití pravomoci. Druhý policista se prý trestného činu nedopustil.

Šumava hlásí teploty až k -28 stupňům. Mráz nahradí sníh, déšť i ledovka

15.února
ZÁPADNÍ ČECHY - Teploty hluboko pod bodem mrazu byly naměřeny na Šumavě, ale i v Jizerských horách. Počasí změní charakter a hrozí i ledovka.

Šéf ANO vítězí v popularitě. Babiš podle soudu byl ve svazcích komunistické StB veden oprávněně

15.února
ČESKO - Největší důvěru u veřejnosti z předsedů stran a hnutí má Andrej Babiš. Vyplývá to z šetření CVVM. To se konalo ještě před tím, než rozhodl krajský soud v Bratislavě o tom, že byl český premiér v demisi ve svazcích komunistické StB veden oprávněně.

Za napadení těhotné expřítelkyně hrozí mladíkovi až pět let za mřížemi

13.února
PLZEŇ – Agresor, který napadl v prostorách školy svoji bývalou partnerku, nyní čelí obvinění ze páchání třech trestných činů.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes