Žena-in.cz

Popis:

Magazín

URL:

http://zena-in.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

5,6 položek/týden

Otevírají se volební místnosti - jdete dnes, nebo zítra?

20.října
Ve 14 hodin se otevírají volební místnosti po celé ČR a my si po čtyřech letech znovu volíme zástupce do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Dnes můžete volit do desáté hodiny večerní a zítra do 8 - 14 hodin. (80 slov)

Marta Jandová: víme, jaký byl nejhezčí dárek od manžela

20.října
Martu Jandovou jsme potkali ve Schweppes baru na vyhlášení Vůně roku. „Vůně mám ráda, ale je to intimní záležitost. Nevnímám je jako hlavní dárek a ani by tím neměly být. Ale třeba jen jeho doprovodnou součástí. Pro mě jsou nejhezčí dárky vždycky ty osobní. Třeba od mého manžela jsem dostala pohorky a byl to nejhezčí dárek. Hodně s dcerkou a s manželem výletíme a já jsem se vždycky trápila v ne...

Kovbojské boty jsou trendem podzimu. Líbí se vám?

20.října
Vzpomínáte si na hrdiny westernových filmů cválající na koni, oděné v kostkované košili a jezdeckých kalhotách s kloboukem na hlavě a obuté do špičatých jezdeckých bot? Připravte se na to, že móda inspirovaná americkým Divokým západem si našla své místo i v letošních podzimních kolekcích, zvláště pak boty. Líbí se vám tento styl? (116 slov)

Nová Žena-in.cz startuje v pondělí

20.října
Déle než rok pracujeme na nové verzi našeho magazínu a v pondělí ji pro vás spustíme. Přechod ze staré verze na novou však nebude z minuty na minutu. Přečtěte si, jak bude vypadat provoz na našem magazínu o víkendu. (215 slov)

Jaké nosit letos šperky? Na to s podívejte

20.října
Náhrdelníky, náušnice a prsteny se safírem nebo tyrkysem korespondují s aktuálním módním trendem modré barvy. Současně ovšem svým nositelkám poskytnou tu pravou energii pro chladné zimní období. Šperky se safírem přináší vyrovnanost, moudrost, vnitřní sílu a klid. Navíc sytá modř safíru působí v kombinaci se zlatem i stříbrem velmi elegantně. (170 slov)

Správná halloweenská dobrota

20.října
Připravte svým malým ratolestem domácí řez, který bude pořádně halloweenský. Uvidíte, že se budou olizovat až za ušima! (36 slov)

Účes dne

20.října
Někdy ultra-ženské a provokativní, někdy romantické a smyslné. Ženy Franck Provost si pohrávají se všemi trumfy svůdnosti, aby na sebe upoutaly pozornost. Vibrující „Vzácné barvy“ zkrášlují jejich vlasy v osobitém stylu a se zářivými odlesky. Líbí se vám krátký účes více na blond, nebo hnědé barvě? (107 slov)

Blesková hledací soutěž Žena-in a Dove - poslední den!

20.října
Blesková podzimní hledací soutěž je tady! Dopřejte sobě i svému muži tu nejlepší péči s kosmetikou DOVE! Hledejte do dnešní 23 hodiny 59 minuty a vyhrajte kosmetický balíček DOVE pro sebe i svého partnera. Balíčky jsou v hodnotě cca 600 Kč! (424 slov)

Mezník v životě ženy: Klimakterium

20.října
Klimakterium je jedním z několika mezníků v životě ženy, kdy by měla věnovat obzvlášť velkou pozornost svému zdraví. Je typické pro 45.–55. rok věku a ženy v něm mohou mnohé ztratit, ale také zachránit. Toto období totiž může být zcela zásadní pro vznik některých vážných onemocnění. (846 slov)

Těstoviny s václavkami a masovými koulemi

20.října
Na dnešní recept jsme použili čerstvě natrhané václavky. Ty však už v lese nenajdete. Použít můžete však jakékoliv jiné lesní houby, třeba jejich směs. (210 slov)

„Nejde s ním žít, bývalka ho změnila v poslušného ratlíka,“ zlobí se Mirka

20.října
Kamarádkám se zdá, že Mirka (42) získala v novém partnerovi dokonalého muže. Proto ji teď mají za blázna, když se snaží jeho návyk z předchozího manželství vymýtit. Ona to už ale nemůže vystát. (401 slov)

ZP MV ČR vydá na léčbu osteoporózy téměř 200 milionů korun ročně. Až 90 % nemocných jsou ženy

20.října
Osteoporóza neboli řídnutí kostí, postihuje především ženy. Z říjnové analýzy Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR, ZP 211) vyplynulo, že ze všech nemocných je 89,6 % žen. Na léčení této nemoci pojišťovna ročně vydá téměř 200 milionů korun. (304 slov)

Když boty „neladí“ s postavou, dokážou shodit i to nejhezčí oblečení

20.října
Vybíráte si boty s ohledem na své tělesné proporce? Pokud ano, pak asi víte, že některé boty vám „sednou“ a v jiných se necítíte dobře. A nejde jen o pohodlí. Prostě se k vám nehodí. Na co se zaměřit, abyste vybrala vždy dobře, probereme v dnešní Škole stylu. (449 slov)

Týdenní horoskopy pro všechna znamení od 20. do 26. 10. 2017

20.října
Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu! (75 slov)

Andělská pěst válí aneb Fabiana Bytyqi, krásná trojnásobná mistryně světa v boxu

20.října
Když ji vidíte, neřekla byste, že tato blonďatá drobná kráska je profesionální boxerka. Spíš byste podle monoklů tipovala, že je oběti násilí, ale omyl. Fabiana Bytyqi, nebo také Andělská pěst, jak se jí přezdívá, je světovou šampionkou a již třikrát obhájila svůj titul. (1181 slov)
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes