Zlin.cz

Popis:

informační server

URL:

http://zlin.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Zlínský

Publikuje:

9,2 položek/den

Zámecká terária v Zoo Zlín čeká po 30 letech stěhování

16:31
ZLÍN - Téměř tři desítky let mohli návštěvníci zlínské zoo obdivovat v zámeckých teráriích v Zoo Zlín zástupce plazů a obojživelníků. Letos na jaře však všechna zdejší zvířata čeká velké stěhování, serveru Zlin.cz to řekla mluvčí zlínské zoo Romana Bujáčková.

Požár v obchodu s bytovým textilem

15:21
NAPAJEDLA - Čtyři jednotky dnes krátce před polednem vyjížděly k hlášenému požáru na Masarykově náměstí v Napajedlech na Zlínsku.

Historickou budovu gymnázia čeká oprava za desítky milionů korun

14:46
HOLEŠOV - Budovu Gymnázia Ladislava Jaroše v Holešově čeká rozsáhlá rekonstrukce. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Hana Helsnerová.

Město investuje miliony do nového ozvučení divadla

13:36
UHERSKÉ HRADIŠTĚ - V létě čeká Slovácké divadlo v Uherském Hradišti rekonstrukce audiovizuální technologie. Akce si vyžádá náklady 7,5 milionu korun, které poskytne město Uherské Hradiště ze svého rozpočtu, serveru Zlin.cz to uvedl mluvčí města Jan Pášma.

Srážka dvou vozidel si vyžádala jedno zranění

13:36
UHERSKOHRADIŠŤSKO - Profesionální hasiči ze stanice Uherské Hradiště byli krátce před sedmou hodinou ranní vysláni do obce Bílovice na Uherskohradišťsku, kde se střetla dvě osobní vozidla.

Zlínský švec má Zlatou pivní pečeť

13:01
ZLÍN - V konkurenci téměř 250 pivovarů z celého světa uspěl Pivovar Malenovice ze Zlína v neprestižnější české soutěži Zlatá pivní pečeť. Významné ocenění si ze soutěže odnesl pivovar za svůj polotmavý jedenáctistupňový ležák. Zlínský pivovar uspěl v nebývalé konkurenci. Komise při Zlaté pivní pečeti hodnotily ve 32 kategoriích celkem 1 200 vzorků piv.

Kraj uvolní statisíce na prevenci rizikového chování mládeže

11:50
ZLÍNSKÝ KRAJ - Zlínský kraj se rozhodl výrazným způsobem podpořit projekty zaměřené na prevenci rizikového chování mládeže. Finanční podpory se dočkají školy i neziskovky, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí hejtmanství Adéla Kousalová.

Památky v kraji zahajují novou sezonu

10:03
ZLÍNSKÝ KRAJ - Většina památek ve Zlínském kraji zahájí novou návštěvnickou sezonu na Velký pátek, některé však přivítají návštěvníky i dříve. Serveru Zlin.cz to uvedla za Národní památkový ústav v Kroměříži Dagmar Šnajdarová.

Dárci krve si budou moci užít několikahodinovou relaxaci

8:55
ZLÍNSKÝ KRAJ - Dárce krve ve Zlínském kraji čeká mimořádná odměna v podobě několikahodinové relaxace. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí Nemocnic Zlínského kraje Dana Lipovská.

Obyvatelé Otrokovic obdrží poštovní poukázky na platbu místních poplatků naposledy

7:13
OTROKOVICE - Otrokovická radnice v těchto dnech doručuje do poštovních schránek obyvatel města poštovní poukázky k úhradě místního poplatku za svoz popelnic či za psa. Je to už ovšem naposledy, příští rok už tuto službu město zruší, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Romana Stehlíková.

Vozidlo na střeše a řidič nikde

19.března
UHERSKOHRADIŠŤSKO - Ke kurióznímu případu byli dnes krátce po jedenácté hodině dopolední přivoláni profesionální hasiči ze stanice Uherské Hradiště.

Den pro zdraví bude v Holešově i s charitativním během

19.března
HOLEŠOV – Letošní Den pro zdraví se bude v Holešově konat v sobotu 7. dubna. Tentokrát se v rámci něho uskuteční také charitativní běh pro zdraví, informovala server Zlin.cz za pořadatele Hana Helsnerová.

Výstavba nové haly ve Fatře je v plném proudu

19.března
NAPAJEDLA - PSG Construction zahájilo výstavbu tří hal pro jednoho z lídrů gumárenského a plastikářského průmyslu, společnost Fatra v Napajedlích. Projekt, který je součástí rozsáhlejší modernizace celého výrobního závodu, zahrnuje dvě skladové haly a jednu halu pro převíjení a balení výrobního sortimentu.

Projekt Po stopách šlechtických rodů pokračuje i letos

19.března
ZLÍNSKÝ KRAJ - I v letošním roce Národní památkový ústav (NPÚ) pokračuje v projektu Po stopách šlechtických rodů. Serveru Zlin.cz to sdělila pracovnice NPÚ v Kroměříži Dagmar Šnajdarová.

Zlínský zámek uvede performanci Petra Nikla Slovosleď

19.března
ZLÍN - Netradiční zážitek slibuje improvizační představení Slovosleď, ve kterém se na zámku ve Zlíně představí performer Petr Nikl společně s hudebníky Ondřejem Smeykalem a Miroslavem Černým. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí zámku Kateřina Martykánová.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes