Na Grand Prix v Moskve triumfovali domáci krasokorčuliari

16:16
Ruská športová dvojica Jevgenia Tarasovová a Vladimir Morozov počas vystúpenia v krátkom programe športových dvojíc na Grand Prix Ruska v krasokorčuľovaní v Moskve

VLHOVÁ V LEVI DO TRETICE NA PÓDIU, DRUHÁ ZA SHIFFRINOVOU

15:09
Na snímke slovenská reprezentantka Petra Vlhová v prvom kole v slalome žien Svetového pohára v alpskom lyžovaní vo fínskom Levi 17. novembra 2018.

Vlhová dosiahla tretí najlepší čas v 1. kole slalomu Svetového pohára

12:20

TASR ponúka spravodajstvo od vyslaných reportérov v Prahe

11:44
Na snímke vľavo Miroslav Stoch (Slovensko) a vpravo Taras Stepanenko (Ukrajina) počas futbalového stretnutia Ligy národov.

Liga národov: Rusnák spustil kanonádu Hapalovcov, chváli výsledok

10:04
Na snímke s loptou brankár Martin Dúbravka (Slovensko) počas futbalového stretnutia Ligy národov Slovensko - Ukrajina 16. novembra 2018 v Trnave

NBA: Philadelphia doma naďalej stopercentná

9:30
Basketbalisti Philadelphie 76ers zdolali v noci na sobotu v zámorskej NBA Utah Jazz 113:107. Jimmy Butler, ktorý zamieril do Philadelphie v pondelok v rámci hromadnej hráčskej výmeny z ...

NHL: Kings zvíťazili v Chicagu, mladík Petersen s 34 zákrokmi

8:57
Hokejisti Bostonu Bruins prehrali v noci na sobotu v zámorskej NHL na ľade Dallasu 0:1 po predĺžení. Víťazný gól Stars strelil v 62. minúte Jason Dickinson.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes