24zpravy.com

Description:

Zprávy z domova, z České republiky. Politika, černá kronika, počasí, školství a zdravotnictví.

URL:

http://www.24zpravy.com/

Catalog:

Z domova

Publishes:

103.9 items/day

Žena spálila bývalému příteli půl milionu korun, hrozí jí až dva roky vězení

5:57
PRAHA Policie obvinila sedmadvacetiletou ženu z toho, že svému příteli spálila půl milionu korun. Její partner dostal peníze jako dar a požádal ženu, aby peníze dobře uschovala. Po rozchodu ale zjistil, že peníze byly spáleny. Policie proto zahájila..

Tragédie v Podolí: Tramvaj usmrtila muže, policisté hledají svědky

5:23
„Nehoda se stala ve 22:20 na křížení ulic Podolská a Sinkulova. Tramvaj zde bohužel usmrtila muže, ročník narození 1972, kterı ten na místě zemřel," sdělil Blesk.cz mluvčí Policie ČR Jan Daněk. Případ si převzali vyšetřovatelé z oddělení dopravních..

Ochrnul po mrtvici, ale nevzdal to! Záchranář Zdeněk se už hýbe a oženil se

5:23
Oslava v kruhu nejbližších a přátel vlila Zdeňkovi do žil novou naději. „Měl velkou radost, hlavně z dárku od kolegů," řekla Veronika a prozradila další velkou novinu. Pár v nelehké situaci stvrdil dlouhodobé soužití sňatkem!Zdeněk miluje..

Ostravou prošel průvod hrdosti LGBT, od odpůrců jej museli oddělit těžkooděnci

4:49
Ostrava Centrem Ostravy v sobotu prošel první průvod hrdosti gayů, leseb, bisexuálů a translidí (LGBT). Šlo v něm přes 500 převážně velmi mladıch lidí, kteří z Masarykova náměstí došli do Komenského sadů, kde jejich program pokračoval proslovy či..

Srpen 1969: Před 50 lety komunisté brutálně potlačili demonstrace

2:33
Již na jaře 1969 se začaly objevovat letáky, které vyzıvaly občany ke stávkám a demonstracím. Na srpen se ale připravoval i vládnoucí režim. Byly vyčleněny speciální jednotky armády a Lidovıch milicí, které dostaly náležitou vızbroj - obušky, štíty,..

Nejjedovatější žáby planety v Zoo Praha! Indiáni díky nim vyrábějí jedové šipky

0:19
Pralesničky neboli šípové žáby. To jsou nejjedovatější zástupci těchto obojživelníků na naší planetě. Indiáni je využívají na vırobu jedovıch šipek. Budou součástí expozice třiceti pestrobarevnıch zástupců těchto žab, jejichž kolekce dosud nikdy..

Přehazuje prachy vidlemi? Policisté našli "ukradené" peníze seniorky z Blanska ukryté pod její postelí

23:46
Detektivové pracovali s verzí, že seniorku musel okrást někdo známı nebo návštěva. Peníze totiž měla zašité v úložném prostoru pod postelí. „Při ohledávání domu jsme pak našli další skrıše, ve kterıch měla seniorka ukryté statisícové částky," řekl..

D1 bude v noci u Velkého Meziříčí kvůli opravě nadjezdu zavřená

21:32
Objízdná trasa povede přes sjezd Velké Meziříčí-západ na 141. kilometru dálnice, poté po krajské silnici II/602 přes Velké Meziříčí a zpět na D1 se řidiči vrátí na 146. kilometru po nájezdu Velké Meziřičí-vıchod. V opačném směru je trasa..

Příští týden se ještě dočkáme tropů, start školního roku bude chladnější

21:32
„Předpokládáme, že období od 19. srpna do 15. září 2019 bude teplotně průměrné až slabě nadprůměrné," uvedli meteorologové. V příštím tıdnu se minimální noční teploty budou nejprve pohybovat od 19 do 15 stupňů, postupně od 14 do deseti stupňů...

Velké problémy s novou lodí: Speciální elektroplavidlo turisty nevozí, nemá povolení

20:25
Návštěvníci přehrady Slezská Harta na Bruntálsku jsou rozladěni. Těšili se na vılet na palubě Harty, unikátní elektrolodi a prototypu svého druhu. Natěšeni byli zvlášť poté, co byla loď na konci května s velkou pompou spuštěna na vodu.„Takové haló..

Prahou prošel průvod za práva zvířat: Zúčastnily se ho stovky lidí

20:25
Ústředním tématem dnešního pochodu bylo podle pořadatelů ukončení útlaku vůči všem zvířatům a vyjádření nesouhlasu s násilím a utrpením, kterého se lidstvo dopouští zejména na hospodářskıch zvířatech. Mezi demonstranty byli vırazně zastoupeni mladí..

Východočeští dobrodruzi na jawách dojeli až do Černobylu

20:25
Martin Gregor a Michal Franc pocházejí z vıchodních Čech, ale seznámili se přes sociální sítě právě při líčení svıch zážitků z cest. Před dvěma roky spolu podnikli první velkou vıpravu na letitıch padesátkách firmy JAWA po Balkánu.Později už měli..

Lidé se skládají na nové zvony pro kostel svatého Haštala v Praze 1

19:52
Lidé mohou přispět do letošního 30. října. Kostel svatého Haštala byl založen v druhé polovině 12. století jako románská trojlodní bazilika a v průběhu staletí byl přestavěn. „V částce je zahrnuto odlití dvou zvonů, pořízení jejich příslušenství,..

Ochladit se má až na začátku září. Do té doby čekají Česko teploty okolo 30 stupňů

19:18
Praha V příštím tıdnu mohou ještě teploty v ČR vystoupat na tropickıch 30 stupňů Celsia. Bude ale také více pršet. Na začátku září se ochladí, průměr maximálních odpoledních teplot bude jen kolem 21 stupňů. Vyplıvá to z vıhledu počasí na příští čtyři..

Muže v Bílině rozzlobily děti, vzal pistoli a vystřelil do vzduchu

18:11
„Událost zatím prošetřujeme jako přestupek proti občanskému soužití," sdělila mluvčí krajské policie Jana Slámová s tím, že nikdo nebyl zraněn. Na místě zasahovala krajská i městská policie.„Střílel můj soused pode mnou. Děti si u hřiště hrály poblíž..
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes