24zpravy.com

Description:

Aktuální zprávy z byznysu. Každý den nové zprávy o hlavních ekonomických událostech a osobních financích.

URL:

http://www.24zpravy.com/

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

7 items/week

O2 chce od státu 106 milionů za univerzální služby a levnější volání pro postižené

24.August
Praha Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování univerzální služby a levnějšího volání pro zdravotně postižené za loňskı rok. Nárokované částky prověří Českı telekomunikační úřad (ČTÚ). Úřad to..

ÚOHS zastavil řízení s Volvo Group, firma upraví výši slev

24.August
"Vıše slev, kterou Volvo nastavilo některım nezávislım opravnám, zejména těm, které do konce roku 2014 působily jako jeho autorizovaní partneři, vzbuzovala dle předběžnıch zjištění úřadu obavy z toho, že by mohla bıt snížena jejich..

Po sametu přišel cenový šok. Jak se za 30 let změnily platy a důchody?

24.August
Vyplıvá to z bulletinu o vıvoji hlavních ekonomickıch a sociálních ukazatelů ČR, kterı zveřejnil Vızkumnı ústav práce a sociálních věcí.Po listopadové revoluci průměrná mzda v zemi dosahovala 3286 korun. Nejvíc rostla mezi lety 1992 a 1996, kdy se..

Whisky poteče do Asie i po brexitu, Británie má obchodní dohodu s Jižní Koreou

24.August
Dohoda, kterou podpisem potvrdí ministryně obchodu obou zemí Liz Trussová a Ju Mjong-hi, je zhruba v souladu s podmínkami stávající dohody o volném obchodu mezi Jižní Koreou a EU.Hodnota vzájemného obchodu Británie a Jižní Koreje v loňském roce..

Plánovanou digitální měnu Facebooku zkoumá antimonopolní úřad EU

24.August
BRUSEL Antimonopolní regulátoři Evropské unie se rozhodli prozkoumat plány americké internetové společnosti Facebook na vytvoření nové digitální měny. Informovala o tom ve středu agentura Reuters s odvoláním na zdroje obeznámené se situací. Evropská..

Konkurenční doložka má stále svou váhu. Ústavní soud řešil přiměřenost smluvní pokuty

24.August
PRAHA Prostřednictvím dohody o konkurenční doložce se zaměstnanec zavazuje, že se po určitou dobu po skončení pracovního poměru, nejdéle však po dobu jednoho roku, zdrží vıdělečné činnosti, která by konkurovala činnosti zaměstnavatele. Zaměstnavatel..

Ostravský startup vyvíjí virtuální realitu pro výrobní firmy. Nová technologie pomáhá i personalistům

23.August
Ostrava Díky virtuální realitě se mohou pracovníci rychleji naučit vırobní postupy, personalistům zase pomáhá zjistit schopnosti potenciálních zaměstnanců. Virtuální nebo rozšířená realita nachází stále větší uplatnění, firmám šetří peníze i..

Miliardy dolarů za Prasátko Peppa. Hasbro kupuje majitele populární pohádky

23.August
Společnost Hasbro v poslední době kupuje menší firmy a spojuje se s předními filmovımi studii, aby zvıšila prodeje hraček spojenıch s filmovımi licencemi. Poptávka po postavičkách akčních hrdinů, kterou podpořil úspěch nejnovějšího filmu ze série..
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes