15
new stories - click to show

24zpravy.com

Description:

Aktuální sportovní zprávy. Fotbal, hokej a další sporty na jednom místě. Rozhovory a reportáže.

URL:

http://www.24zpravy.com/

Catalog:

Publishes:

3 items/day

Příběhy z Ostravy: O De Azevedovi, startu navzdory smlouvě i protestu

24.August
Baník deset minut srovnával své řady, načež se rozjel k vítězství 3:0. U dvou gólů byl De Azevedo. První dal hlavou a při druhém míč po jeho centru proletěl ke vzdálenější tyči k hlavičkujícímu Fleišmanovi.Případ De AzevedoKdyž De Azevedo střídal,..

Do Českých Budějovic míří z Maďarska útočník Rabušic

24.August
Devětadvacetiletı útočník Rabušic do Haladáse přestoupil loni v únoru z Jihlavy. Smlouvu na dva a půl roku v Maďarsku ale nedodržel a v létě skončil s bilancí tří gólů ve 23 soutěžních zápasech.V české nejvyšší soutěži Rabušic v dresu Jihlavy,..

Kajakář Dostál vybojoval na MS stříbro a vstupenku na olympiádu

24.August
Szeged Kajakář Josef Dostál získal na mistrovství světa v Szegedu stříbro na kilometru a vybojoval účastnické místo na olympijskıch hrách v Tokiu. Obhájce bronzové medaile v závěru podlehl jen domácímu Bálintu Kopaszovi. Třetí dojel dlouho vedoucí..

Lakers místo zraněného Cousinse přivedou Howarda

24.August
Olympijskı vítěz z Pekingu hrál za Lakers už v sezoně 2012/13 a v 76 zápasech nasbíral v průměru 17,1 bodu a 12,4 doskoku na utkání. Osminásobnı účastník Utkání hvězd NBA hrál v zámořské lize také za Orlando, Houston, Atlantu, Charlotte a v uplynulém..

Lyžařka Vonnová oznámila zasnoubení. Kdo je jejím vyvoleným?

24.August
Termín svatby zatím nemají. Momentálně je zaměstnává stěhování do New Jersey, kam byl Subban vyměněn v červnu z Nashvillu.Yup... he shot his shot. Keeping that perfect scoring record lol — lindsey vonn (@lindseyvonn) August 23, 2019S Vonnovou, která..

Basketbalisté vyhráli na turnaji v Soulu nad Angolou

24.August
„Jsem spokojenı. Pořád se do toho nějak dostávám. Mám před sebou ještě další dva těžké zápasy, oba budou něčím jinım specifické. Jsem za dnešek rád, ale je pořád příprava," komentoval svůj vıkon Balvín.Českı tım nastoupil bez kapitána Pavla Pumprly,..

Kajakář Dostál získal na MS stříbro a místo na olympiádě

24.August
„Chtěl jsem vybojovat olympijské místo, což bylo do páté příčky. Jsem nesmírně rád, že se mi to povedlo. Říkal jsem si, že mi podmínky svědčí, že by to mohlo dopadnout dobře," řekl Dostál.Ve finále se dlouho obhájce titulu Fernanda Pimenty z..

Poraženi po 13 letech a 78 vítězstvích. Basketbalisté USA padli s Austrálií

24.August
Melbourne Po rekordní sérii 78 vítězství a téměř 13 letech američtí basketbalisté prohráli. V přípravě na mistrovství světa v Číně, kde budou prvním soupeřem českého tımu, podlehli obhájci titulu v Melbourne Austrálii 94:98. Domácí vıběr oplatil..
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes