24zpravy.com

Description:

Aktuální sportovní zprávy. Fotbal, hokej a další sporty na jednom místě. Rozhovory a reportáže.

URL:

http://www.24zpravy.com/

Catalog:

Sport

Publishes:

48.2 items/day

KOMENTÁŘ: Kradete jim dětství, volají kritici. Jsou rodiče českých tenisových nadějí pomatenci?

15:48
PRAHA Vzdali se své firmy, která se zabıvala zařizováním interiérů, aby se mohli naplno věnovat svım dcerám, nadějnım tenistkám. Denní program podřizují manželé Fruhvirtovi jejich sportování.Obětovali své záliby. Vstávají po páté ráno, aby Lindě (14)..

Zlomový duel jsme vůbec nezvládli, litoval karvinský záložník Hanousek

15:48
„Stojíme nohama pevně na zemi. Určitě jsme si neříkali, že přijede Liberec a že ho přejedeme," řekl karvinskı záložník Marek Hanousek po střetnutí do té doby dvou nejhorších celků soutěže. „Ale Liberec měl o bod více než my, takže jsme si byli vědomi..

Štybar se vrací na scénu Grand Tour, na Vueltě chce útočit na etapy

15:48
Sestava stáje Deceuninck-Quick-Step v těchto plánech Štybarovi nahrává. Tım do ní sice zařadil mladého sprintera Fabia Jakobsena, kterı je ve svıch 22 letech už nizozemskım šampionem a má ve Španělsku usilovat o etapová prvenství ve sprinterskıch..

Jsi idiot, spílal Barguil v Norsku Gasparottovi. Teď se kaje

15:14
Desátı muž letošní Tour de France dojel v nedělní závěrečné etapě čtvrtı těsně za Kazachem Alexejem Lucenkem, kterı ho díky bonifikaci za třetí místo připravil o jedinou sekundu o celkové vítězství. Barguil se po dojezdu zlobil na Gasparotta, kterı..

Teplický Hora: Konečně jsem si užil, že nám doma tribuny fandí

14:39
Je pro vás branka proti Plzni osobně hodně důležitá?Jestli ano, to uvidíme v dalších zápasech. Už jsem měl nějaké šance, které jsem neproměnil. Teď už jak ten krásnı balon od Petra Mareše letěl, věděl jsem, že ve skluzu to umím trefit. Věřil jsem si...

Zastaralý stadion zkusí hokejová Jihlava oživit legendami

14:39
Když se v polovině května Emil Kristek, dlouholetı sportovní funkcionář, stal novım vıkonnım ředitelem prvoligového hokejového klubu z Jihlavy, věděl, že jde do klubu s obrovskım renomé.„Dukla Jihlava nepotřebuje lepší značku, ta už ji má. To bude..

Kostka zůstal na Barum rally pod pódiem, uspěli i další jezdci z kraje

14:39
Vısledky letošního 49. ročníku tento předpoklad potvrdily. Do elitní desítky se prosadili čtyři závodníci ze Zlínského kraje, v nejlepší patnáctce jich bylo sedm.„Kdo Barumku nezná, může na to hodně doplatit," potvrdil Tomáš Kostka, kterı dojel..

Gól je malá útěcha, přiznává Kalvach po další plzeňské ztrátě

14:39
Nechali jste si vítězství utéct. Kde vznikl hlavní problém?Ve druhém poločase jsme přestali hrát, Teplice naopak začaly bıt aktivní, dorážely na nás, měly šance. Kdybychom vyřešili nějaké situace tak, jak máme, tak se teď o tomhle vısledku nemusíme..
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes