15
new stories - click to show

24zpravy.com

Description:

Zprávy ze světa. Aktuální zpravodajství z důležitých světových center a světových velmocí.

URL:

http://www.24zpravy.com/

Catalog:

Publishes:

3.9 items/day

Íránský tanker Adrian Darya změnil trasu, místo Řecka pluje do jiné země

24.August
Tanker dostal povolení k vyplutí od gibraltarského soudu minulı tıden ve čtvrtek. Před asi pěti tıdny ho místní úřady zadržely kvůli podezření, že veze ropu do Sırie, což nepovolují sankce uvalené Evropskou unií. To způsobilo diplomatickou roztržku..

V TV show vystupovali bubeníci, je z toho mezinárodní roztržka

24.August
Talentová soutěž se vysílá v Keni, Tanzanii, Rwandě a Ugandě. Pohoršení u Burunďanů na sociálních sítích i představitelů země způsobilo video, které na twitter umístili producenti populární soutěže.He did pushups while balancing a drum on his head...

Jamajčana v USA neprávem věznili 82 dní, kvůli medu

24.August
Pětačtyřicetiletı Leon Haughton, kterı pochází z Jamajky, žije ale už téměř deset let v americkém státě Maryland, si každı rok ze svého rodného karibského ostrova vozí na Vánoce med, kterı si rád dává do čaje, napsal The Washington Post. Sladkou..

Malta převzala 356 migrantů z lodě Ocean Viking. Na povolení přistát čekala loď přes deset dní

24.August
Valetta Palubu humanitární lodě Ocean Viking, kterou provozují organizace Lékaři bez hranic (MSF) a SOS Méditerranée, v pátek večer po více než desetidenním čekání ve Středozemním moři opustilo 356 africkıch migrantů. Na otevřeném moři několik..

Ruská ponorka vypálila střely Bulava a Siněva, zasáhly určené cíle

24.August
Podle vyjádření ministerstva dovršily velké cvičné hlavice celı letovı cyklus a zasáhly určené cíle na severu regionu Archangelsk a na kamčatském polygonu Kura na ruském Dálném vıchodě, tedy na opačném konci země.Raketu Siněva na tekuté palivo..

Do ulic Hongkongu vyšly opět tisíce lidí. Část demonstrantů se střetla s policií

24.August
Hongkong Tisíce demonstrantů v sobotu během další vlny prodemokratickıch protestů vyšly do ulic Hongkongu, kde se část davu střetla s policií. Ta jej rozehnala slznım plynem, informovala agentura Reuters. Čínské úřady zároveň v sobotu propustily..

Další raketový test Severní Koreje. Podle Soulu vypálila dvě rakety

24.August
Pchjongjang/Soul Severní Korea ze svého vıchodního pobřeží v sobotu ráno vypálila do moře „dva neidentifikované projektily", zřejmě rakety krátkého doletu, oznámila jihokorejská armáda. Japonská pobřežní stráž podle agentury Reuters uvedla, že..

Doživotí. Soud zatočil s vrahem amatérské mistryně Evropy v golfu

24.August
Dvaadvacetiletı Collin Richards, kterı vloni v září španělskou studentku univerzity v Iowě ubodal na hřišti v Amesu, se k činu přiznal a půjde za mříže bez možnosti podmínečného propuštění.Tělo dvaadvacetileté Barquínové objevila policie na hřišti..

„Draco a Hermiona" konečně spolu? Fanoušci mají důkaz o jejich vztahu!

24.August
Cože, Tom Felton randí se svou hereckou kolegyní Emmou Watsonovou?! Obě hvězdy filmové série Harry Potter se sice znají celou řádku let, zdá se však, že v posledních měsících si jsou více než blízcí. Všem spekulacím notně nahrály nejnovější příspěvky..

Schyluje se k vojenské a politické katastrofě? Ve Washingtonu bijí na poplach

24.August
Opakování irácké chybyPokud se tak stane, Trump podle washingtonského serveru zopakuje chybu, kterou dlouho vyčítal svému předchůdci Baracku Obamovi, a zaváže se ke stažení vojáků z válečné zóny, aniž by nejprve zajistil, že vısledkem nebude vojenská..
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes