AC24.cz

Popis:

AC24.cz Alternativní pojetí zpravodajství z celého světa aneb Co vám mainstream neukáže

URL:

http://www.ac24.cz

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

9,7 položek/den

FAZ: Nejdražší stíhačka v historii Německa je bezmocná proti S-400!

12:45
Nejnovější bitevniky Eurofighter ve službách Bundeswehru jsou bezmocní proti ruské vzdušné obraně, uvedl německý deník Frankfurter Allgemeine.

Na Ukrajině se obávají „velké války“ s Ruskem

12:45
Rusko může uzavřít Azovské moře před ukrajinskými loděmi, což může vyvolat „velkou válku“ s Ukrajinou, prohlásil bývalý náměstek náčelníka generálního štábu ukrajinské armády, generálporučík Igor Romaněnko ve svém článku pro Apostrof.

Ruský kosmonaut Leonov potvrdil, že americký let na Měsíc byl dotočen ve studiu

11:59
Leonov však současně odmítl zvěsti o tom, že američtí astronauti Neil Armstrong a Edwin Aldrin nepřistáli na Měsíci. „Sledovali to specialisti, včetně mě, a naše lunární skupina je zajedno v tom, jak to proběhlo. Bormanův let s obletem, přistání, a také Apollo 13,“ řekl Leonov. V komentáři webu televize „Zvězda“ objasnil letec-kosmonaut a dvojnásobný hrdina Sovětského svazu, že část záběrů o le...

Extrémně ortodoxní Židé zmlátili letušku a požádali o přistání letadla kvůli šabatu

11:14
Extrémně ortodoxní izraelští Židé zaútočili na letadlo společnosti El Al. O tom na Facebooku napsala jedna z cestujících Roni Meital.

Selfie zachránila Američana před 99 lety strávenými ve vězení

11:14
Christopher Precopia, obyvatel Texasu, dokázal svou nevinu v inkriminovaném zločinu díky pořízené selfie fotografii. Informuje o tom portál KVUE.

Vědci potvrzují senzační nález. Tvrdí, že objevili stopy po Atlantidě

11:14
Bájný stát Atlantida je nejspíše přece jen nalezen. Přinejmenším to tvrdí společnost Merlin Burrows, která se zabývá hledáním starobylostí pomocí pokročilých technologií.

Byl oznámen vítěz boje Su-27 a F-15 na Ukrajině

23:40
Na Ukrajině shrnuli výsledky cvičného boje mezi Su-27 a F-15 v rámci leteckého cvičení Čisté nebe 2018. Víceúčelový stíhač čtvrté generace Su-27, kterou mají ve výzbroji OS Ukrajiny, ukázal ve vzdálenosti přes jeden kilometr lepší výsledky než F-15C Eagle Národní gardy USA.

V poušti Gobi našli záhadnou vojenskou základnu

23:40
Neznámý objekt byl objeven na Google Earth v poušti Gobi. Nachází se na hranicích Číny a Mongolska. Na videu, které zveřejnili vědci na YouTube lze vidět podrobně tajemný „technický objekt“.

Ve vesmíru byl objeven objekt, který vyvrací fyzikální zákony

23:40
Vědci z Amsterodamské univerzity (Nizozemsko) objevili unikátní neutronovou hvězdu, z níž tryskají astrofyzické proudy plazmatu nehledě na to, že má dost silné magnetické pole, zatímco podle moderních teoretických modelů mohou výtrysky vznikat u hvězd se slabším magnetickým polem. Píše o tom Science Alert.

Syrská armáda převzala kontrolu nad poslední pevností IS na jihu země

23:40
Syrská armáda získala kontrolu nad posledním územím ve vulkanické oblasti Al-Safa, které ovládali teroristé Islámského státu (IS, teroristická organizace zakázaná v Rusku). Informovala o tom syrská státní televize s odkazem na zdroj.

OSN chystá migranty, Brusel otevírá Balkánskou trasu – chystá se nejlukrativnější byznys všech dob

19:41
Z mainstreamu se dozvídáme kusé zprávy o zkorumpovaném makedonském bývalém předsedovi vlády Gruevském, který před trestem dvouletého vězení uprchl do Maďarska a požádal Orbána o azyl.

Schröder: USA jednají s Německem jak s okupovanou zemí

19:41
Bývalý předseda vlády SRN Gerhard Schröder ostře odsoudil politiku USA, uvádí německý televizní kanál N-TV.

Erik Best: Estébáci a sametová revoluce

17.listopadu
Historie bývá v průběhu času často přehodnocována, většinou v neprospěch pravdy. Jak zní známý výrok Winstona Churchilla, dějiny píší vítězové. Někdy se však historie s ubíhajícím časem naopak zpřesňuje. Bývalý český premiér a disident Petr Pithart v neděli konstatoval, že u toho v roce 1989 byl a že to žádná revoluce nebyla. Šlo naopak o vyjednané předání moci. Komunisté podle jeho slov „tu mo...

Trump se přiznal, v čem udělal chybu

17.listopadu
Americký prezident Donald Trump připustil, že udělal chybu, když se nezúčastnil ceremonie na Arlingtonském národním hřbitově na Den veteránů. Uvádí to Mediaite.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes