15
new stories - click to show

AC24.cz

Description:

AC24.cz Alternativní pojetí zpravodajství z celého světa aneb Co vám mainstream neukáže

URL:

http://www.ac24.cz

Catalog:

Ze světa

Publishes:

7.7 items/day

Bílý dům varuje: Docházejí nám finance pro Ukrajinu

12:38
WASHINGTON – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj osloví v úterý americké senátory prostřednictvím videozáznamu během tajného brífinku. (Foto: Flickr) Protože Bidenova administrativa naléhá na Kongres,... Článek Bílý dům varuje: Docházejí nám finance pro Ukrajinu se nejdříve objevil na AC24.cz .

Největší jaderný fúzní reaktor na světě byl právě uveden do provozu

12:05
V pátek byl v Japonsku slavnostně spuštěn největší provozovaný experimentální reaktor jaderné fúze na světě, technologie, která je teprve v plenkách, ale kterou někteří... Článek Největší jaderný fúzní reaktor na světě byl právě uveden do provozu se nejdříve objevil na AC24.cz .

EU varuje před obrovským rizikem vánočního útoku

5.December
Vysoký představitel EU prohlásil, že v Evropské unii existuje „obrovské riziko teroristických útoků“ během nadcházejících svátků. (Foto: Flickr) Evropská komisařka pro vnitřní záležitosti Ylva... Článek EU varuje před obrovským rizikem vánočního útoku se nejdříve objevil na AC24.cz .

Mohutná exploze na předměstí Washingtonu zachycena na videu

5.December
ARLINGTON, USA – Předměstím Washingtonu otřásl v pondělí mohutný výbuch v obytném domě, kde policie vyšetřovala oznámení o střelbě, a zničil celý dům. (Foto:... Článek Mohutná exploze na předměstí Washingtonu zachycena na videu se nejdříve objevil na AC24.cz .

Termit v akci? Roztavené železo krátce před kolapsem WTC 11. září

5.December
Záhy po kolapsu Twin Towers a budovy 7WTC se objevily spekulace o tom, že celá zkáza WTC byla ve skutečnosti předem připravenou, řízenou demolicí... Článek Termit v akci? Roztavené železo krátce před kolapsem WTC 11. září se nejdříve objevil na AC24.cz .

Syn vůdce Hamásu promluvil a popsal, co se ve skutečnosti děje

5.December
Syn jednoho ze zakládajících vůdců Hamásu prolomil mlčení o svém rozhodnutí vypovědět teroristickou skupinu poté, co se obrátil proti vlastní rodině a konvertoval ke... Článek Syn vůdce Hamásu promluvil a popsal, co se ve skutečnosti děje se nejdříve objevil na AC24.cz .

USA se zavázaly, že odstaví všechny uhelné elektrárny

5.December
John Kerry, zvláštní prezidentský vyslanec pro otázky klimatu, v sobotu oznámil, že se Spojené státy „hrdě“ zavázaly nestavět žádné nové uhelné elektrárny a zcela... Článek USA se zavázaly, že odstaví všechny uhelné elektrárny se nejdříve objevil na AC24.cz .

Taylor Swift, Si Ťin-pching a Putin mezi finalisty osobnost roku časopisu Time

5.December
Časopis TIME zveřejnil svůj seznam osobností roku 2023, který je nabitý hvězdami z řad politických a kulturních představitelů, mezi nimiž nechybí čínský prezident Si... Článek Taylor Swift, Si Ťin-pching a Putin mezi finalisty osobnost roku časopisu Time se nejdříve objevil na AC24.cz .

Zelenskyj „obchází“ Zalužného v komunikaci s některými veliteli

5.December
Prezident Volodymyr Zelenskyj údajně „obchází“ vrchního velitele Valerije Zálužného v komunikaci s některými vojenskými veliteli, což komplikuje jeho schopnost plně velet ukrajinským ozbrojeným silám,... Článek Zelenskyj „obchází“ Zalužného v komunikaci s některými veliteli se nejdříve objevil na AC24.cz .

F-35A bude vyřazen po nárazu ptáka, oprava by vyšla jako cena za nákup

5.December
SOUL, JIŽNÍ KOREA – Letectvo v pátek oznámilo, že se rozhodlo vyřadit z provozu stíhačku F-35A typu stealth, protože byla v lednu 2022 vážně... Článek F-35A bude vyřazen po nárazu ptáka, oprava by vyšla jako cena za nákup se nejdříve objevil na AC24.cz .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes