AC24.cz

Popis:

AC24.cz Alternativní pojetí zpravodajství z celého světa aneb Co vám mainstream neukáže

URL:

http://www.ac24.cz

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

15,8 položek/den

Italská policie zasahuje proti vědcům, kteří objevili nové nebezpečí vakcín

22:26
Dva vědci zjistili, že vakcíny jsou ve výrobním procesu kontaminovány mnoha malými částicemi kovů, které jsou při injekční aplikaci pro člověka toxické.

Víte, odkud kupujete vajíčka? Šokující podmínky kuřat v klecovém chovu

21:19
„Klecové chovy degradují slepice na rovnici jídlo + voda = vejce. Zatímco se v Evropě přechází na ohleduplnější chovy, Česká republika je stále pozadu.

V DLR otestovali Separatist, nejvýkonnější pušku na světě

21:19
Na Internetu se objevilo video palby z nové mocné střelné 23. milimetrové pušky Separatist vyrobené v DLR. Střelba se konala různou municí na dva terče.

Americké stíhačky schopné nést jadernou bombu jsou na cvičení v Česku

20:11
Vojenského cvičení Sky Avenger 2018, které bylo zahájeno 18. června v České republice, se účastní jednotka stíhaček USA F-16, dva „létající tankery“ KC-135B, česká lehká útočná letadla L-159 a vrtulníky Mi-24 a Mi-171.

Australská senátorka si stěžovala, že plat 3 miliony korun „není moc peněz“

20:11
Senátorka z australské Liberální strany řekla v pořadu keňské televize, že její plat v rozměru 200 tisíc australských dolarů není na australské poměry moc peněz.

Pokročilé techniky řezání ve starověkém Egyptě? Zřejmě nám někdo lže...

16:47
Pokročilé techniky řezání používané v Egyptě. Jen se podívejte na ty ohromující techniky řezání z pradávné doby. Co se dělo s těmito čedičovými bloky, odhalenými pod pískem v Egyptě? Lepší je se začít ptát, odkud pochází? Jsou to zjevně strojně řezané kamenné desky. Níže se sami přesvědčte...

Petr Havlíček: Eurošmejdi mají vítr z referenda

16:47
Političtí byrokrati balí pravdu do slupek lží tak dokonale, že se z nich pravda k lidem nedostane... Před sedmnácti léty se nás politici ptali, prostřednictvím všelidového referenda, zda chceme vstoupit do EU a náš souhlas získali, po masivní mediální masáži, až na druhý pokus. Dnes nám ale toto přirozené občanské právo většina politiků odepírá. Ptáte se proč?

Z výparů továrny na viagru mají údajně v nedaleké vesnici erekci nejen muži

15:37
Modrá pilulka, která byla uvedena na trh ve druhé polovině 90. let, měla původně léčit srdce. Stejně jako v případě penicilinu sehrála klíčovou roli náhoda. Americký farmaceutický gigant Pfizer si lék patentoval v roce 1996 a v roce 1998 získal povolení amerického úřadu FDA.

Fake news: Virální „ruský“ obrázek popravy psů je ve skutečnosti z Pákistánu

15:37
Snímek kolující internetem, na němž je zobrazena údajná poprava psů z Ruska, byl udělán v Pákistánu během pokusu o snížení populace potulných psů v Karáčí v roce 2016.

Cestovatel v čase, narozený v roce 2043, prozradil, kdy vypukne 3. světová válka

15:37
Muž, který tvrdí, že sem přišel z budoucnosti, nás varuje před Donaldem Trumpem a 3. světovou válkou. Muž, jenž se identifikoval jako Michael Phillips, zveřejnil svá varování na videu, které rychle obletělo YouTube. Na nahrávce tvrdí, že se narodil v roce 2043 a varuje nás před událostmi, které ohrožují lidstvo. Říká například, že v roce 2019 mezi USA a KLDR vypukne jaderná válka. Ta však rychl...

Tato bizarní „anténa“ neznámého původu byla objevena v ledových mořských hlubinách Antarktidy

15:37
Ledoborec Amerického válečného námořnictva USNS Eltanin v roce 1964 objevil tuto bizarně vyhlížející „anténu“ neznámého původu v odlehlé temnotě hlubin ledového oceánu Antarktidy. Ta je čím dál častěji nazývána nalezištěm „artefaktů jako by odjinud“, které pořád spočívají na mořském dně u Antarktidy. S tím, jak o tom jak věda, tak média potlačují veškeré zprávy, se možná nikdy nedovíme, co tahl...

Na Antarktidě objevili obří „anténu“. Takto dokonalý symetrický tvar nemohl vytvořit vítr, uvedl výzkumník

15:37
Virtuální výzkumníci v poslední době nachází hodně různých objektů, které se objevují v důsledku tání ledu na povrchu Země. Již byla nalezena jakási cesta s mostem, pyramida a ještě několik objektů, které byly očividně vytvořeny člověkem. Nedávno si jeden z virtuálních výzkumníků všiml nového objektu. Tento objekt se skládá z několika vyvýšených míst a příčné čáry. Výzkumník nahrál svůj objev n...

„Inspekce“ ruské stíhačky nákladového prostoru Il-76 v Sýrii se zřejmě zapíše do historie

15:37
Nejnovější video bláznivého kousku ruského stíhacího pilota v Sýrii názorně vysvětluje syndrom panického strachu Američanů při každém přiblížení stíhaček typu Suchoj. Pilot letounu Su-30SM v tomto případě předvedl, co chápe pod doslovnou "leteckou inspekcí" nákladového prostoru většího zásobovacího letadla (pravděpodobně Il-76).

Ve Francii stíhací letoun omylem shodil bombu na továrnu

15:37
Ve Francii stíhací letoun Mirage 2000 náhodně shodil bombu na továrnu, hlásí Francie Bleu. K incidentu došlo v úterý v departementu Loire. Dva francouzské letouny letěly nad městem Nogent-sur-Wernisson, když jeden z nich ztratil bombu, která spadla přímo na továrnu Faurecia. Byli zraněni dva lidé.

Byl zachycen záhadný signál z neznámého zdroje ve vesmíru

15:37
Američtí vědci prozkoumali spektrum kosmického rentgenového záření a objevili emisní linii na úrovni energie 3,5 keV. Svědčí o existenci neznámého zdroje záření. Píše o tom Phys.org. Emisní linie je zesílením intenzity záření v určité oblasti spektru. Obvykle intenzita klesá spolu s frekvencí posledního. Někdy se avšak se zesiluje či naopak zeslábne.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes