AC24.cz

Description:

AC24.cz Alternativní pojetí zpravodajství z celého světa aneb Co vám mainstream neukáže

URL:

http://www.ac24.cz

Catalog:

Ze světa

Publishes:

11.4 items/day

„Krym je malé Monako, máme úžasný pocit.“ Slovenští průmyslníci vidí neomezené možnosti

22:30
Jaltského mezinárodního ekonomického fóra se účastní spolu se slovenskými politiky i silná delegace podnikatelů, kteří dorazili odhalit „neomezené možnosti“ Krymského poloostrova. (Foto: TASS)

„Smějící se muslimové“ na pozadí ohně v katedrále Notre-Dame. Prý se jedná o podvod, zní z dezinformačních médií

18:10
Fotografie „smějících se muslimů“ na pozadí ohně v katedrále Notre-Dame, autorem které je zpravodaj agentury Sputnik France, vyvolala bouřlivou diskusi ve světových médiích a na sociálních sítích. Tvrdilo se, že je to padělek vytvořený k provokování propagandy islámofobie. (Foto: Sputnik)

Tajné služby Íránu odhalily špionážní síť CIA, má 290 špionů

16:38
Šéf íránského ministerstva rozvědky Mahmoud Alavi prohlásil, že tajné služby země odhalily špionážní síť americké služby CIA, která fungovala nejen v Íránu, ale také v celém regionu. Informovala o tom agentura Mehr. (Foto: Wikimedia)

Byl použit vojenský termit k zapálení Notre-Dame? Odborník přináší novou verzi příběhu

14:47
Architekt zodpovědný za dílo katedrály, Benjamin Mouton, říká, že oheň nezačal v zóně rekonstrukce. Uvedl, že 800 let starý dub nehoří, pokud nemá pomocníka, který by s tímto procesem pomohl. (Foto: Youtube)

Potřebuje Slovensko migranty? Michal Šimečka říká, že ano

14:00
Před zahájeními voleb do Evropského parlamentu se lídr kandidátky politické strany Progresivní Slovensko Michal Šimečka a lídr kandidátky SNS Jaroslav Paška zúčastnili debat na portálu Aktuality.sk. Diskutovalo se o Evropské unii a problému migrace. (Foto: Instagram)

Zelenskyj a Porošenko se utkali v prezidentské bitvě na stadionu

8:49
Petro Porošenko a Vladimir Zelenskyj během debaty na olympijském stadionu v Kyjevě poklekli na počest úcty těch, kteří byli zabiti na Donbasu. (Foto: Youtube)

Slunce, které si vyberete, vám odhalí skryté rysy vaší osobnosti

8:49
Slunce mělo nejen v dějinách ale i v náboženství a každé kultuře na Zemi své zvláštní místo. V dnešním testu osobnosti vás požádáme o maximální uvolnění a čistou mysl. Podívejte se na obrázek osmi sluncí a vyberte si to, které je dle vašeho úsudku nejzajímavější. Zaručujeme vám, že vaše volba o vás prozradí hodně. (Foto: Brightsideme)

Co se děje na „zadním dvorku“ USA? Čína aktivně těží ropu na Kubě

8:49
Čína se aktivně zapojuje do těžby ropy ve vodách nedaleko Kuby. Podle médií může dosáhnout na naleziště, kterých se zatím nedotkli sami Kubánci. (Foto: Wikimedia)

USA vyzvaly všechny země, aby zablokovaly ruským letadlům cesty do Venezuely

19.April
Spojené státy vyzývají všechny země, aby následovaly přiklad Malty, která nepustila ruská letadla do Venezuely. (Foto: Twitter)

Překvapení pro Zuckerberga. Belgie našla nový způsob, jak se zbavit migrantů

19.April
Belgie zahájila kampaň na Facebooku, aby odradila žadatele o azyl z Palestiny a Maroka. Oznámila to státní tajemnice pro azyl a migraci Maggie de Blocková, uvádí portál RTL Info. (Foto: RTL)

Vědci objevili neznámého tvora na úplném dně Indického oceánu

19.April
Vědci během výzkumu dna Indického oceánu narazili na neznámého tvora. Objevili ho v Jávském příkopu, což je nejhlubší část tohoto oceánu. Informuje o tom portál LiveScience. (Foto: Youtube)

Zásadní průlom. Vědcům se podařilo „oživit“ prasečí mozek čtyři hodiny po smrti zvířete

19.April
Neurovědci Yaleovy univerzity dokázali „oživit“ prasečí mozek čtyři hodiny po smrti zvířete. Podle vědců je to obrovský průlom v medicíně. (Foto: Wikimedia)

Kamerový záznam před vypuknutím požáru v Notre-Dame poukazuje na podivný záblesk

19.April
Webkamera z místa Viewsurf natáčela v 17:05 15. dubna siluetu Notre-Dame de Paris, kde v daný moment je vidět záblesk světla. (Foto: Twitter)

Rusko navrhlo USA, aby vyloučily možnost jaderné války. Setkalo se s ignorací

19.April
Ruská federace navrhla Spojeným státům americkým, aby byla uzavřena dohoda o předcházení jaderné války. Washington však na tuto iniciativu nereagoval. O události informují ruská média. (Foto: Wikimedia)
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes