AC24.cz

Description:

AC24.cz Alternativní pojetí zpravodajství z celého světa aneb Co vám mainstream neukáže

URL:

http://www.ac24.cz

Catalog:

Ze světa

Publishes:

6 items/day

Daniela Landa: Z tohoto videa mě jímá hrůza. Hlavně z těch úsměvů manželů Gejtsů na konci

12:34
Komentář Billa Gatese: "Víte, testy by mohly být principiálně velice rychle k dispozici. Několik zemí epidemii témeř zcela zabránily, jako Taiwan, Nový Záland, Austrálie. Byly zkušenější, připravení a proto reagovaly rychleji. Budeme se muset připravit na další (virus). A ten, jak jsem řekl, skutečně vzbudí pozornost."

Za krok k velkému Turecku! Chrám se změní v mešitu, uvedl Erdogan

10:54
Turecký nejvyšší soud v pátek zrušil rozhodnutí z roku 1934 o přeměně chrámu Boží Moudrosti (Hagia Sofia) v Istanbulu na muzeum. (Foto: Wikipedia)

Ruské ministerstvo zahraničí uvedlo, že zpravodajské služby USA se podílejí na obchodování s drogami

9:58
Americká zpravodajská služba, která obviňuje Rusko ze spiknutí s Tálibánem, se podílí na obchodování s drogami. Uvedl to zvláštní zástupce prezidenta pro Afghánistán, ředitel druhé sekce Asie Ministerstva zahraničí Ruské federace Zamir Kabulov na televizním kanálu Rossija 1. (Foto: Defense.gov)

„Kapitán Amerika“ Armády Spojených států spáchal sebevraždu

9:58
Andrew Christian Marckesano, nadrotmistr zvláštní jednotky 82. výsadkové divize Armády Spojených států, spáchal sebevraždu před očima své ženy. Informuje o tom Fox News. (Foto:

Ondřej Hejma: Německo nikdo nedémonizuje, s Ruskem to musíme udělat úplně stejně

19:26
Ondřej Hejma: „Strašnou spoustu věcí nám udělalo třeba taky Německo. A Německo nikdo nedémonizuje, to je zajímavý... Dostali jsme se z toho, překonali jsme to a já si myslím, že s Ruskem to musíme udělat úplně stejně.“ (Foto: Twitter)

Sestřička se skrytou kamerou odhaluje pravdu o pacientech s covidem

15:28
Zdravotní sestřička celý měsíc natáčela skryté záběry v nemocnici v New Yorku a odhaluje tak děsivou pravdu kolem celé situace s koronavirem a léčbou pacientů. (Foto: Youtube)

Nebezpečí jaderné konfrontace se v poslední době značně zvýšilo, uvedl Lavrov

11.July
Nebezpečí jaderné konfrontace se v poslední době značně zvýšilo, USA se vzdávají termínu „strategická stabilita“, prohlásil ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. (Foto: Flickr)

Markéta Šichtařová: Konec kapitalismu?

11.July
Už jste slyšeli tu fámu, že kapitalismus nefunguje a je třeba ho změnit? Já ji v posledních týdnech slyším snad každý den. Co se stalo, že si najednou lidé myslí, že dosud nejvyšší vývojový stupeň společnosti přestal fungovat?

Putin o dialogu mezi Ruskem a jeho partnery: Neměli bychom vypadat jako hlupáci máchající břitvou v ruce

11.July
Ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi byla na ruské televizi Rossija 1 položena otázka, proč se ruské úřady chovají korektně i k těm, kteří si někdy ve svém chování dovolí i naprosté hrubiánství. (Foto: Kremlin)

Vědci objevili záhadné kruhy ve vesmíru. Možná jde o dosud neznámé vesmírné objekty

11.July
Analýza dat z radioteleskopů umožnila vědcům objevit dříve neznámý typ vesmírných objektů. Jsou zaoblené a mají jasnější okraje. Astrofyzikové se domnívají, že jde o stopy tlakových vln z nějakých ohromných událostí mimo galaxii. Předběžné výsledky studie jsou k dispozici na webu arXiv.org. (Foto:NASA)

Erupce supervulkánu Yellowstonu blízko? Silné zemětřesení v USA, zatopilo pláž jezera

11.July
Nedávné zemětřesení na severozápadě USA bylo tak silné, že oblíbená pláž jezera Stanley Lake byla téměř celá zatopená, přičemž následky zemětřesení jsou stále patrné.

Mysleli si, že jde o podvrh. Fotografie netopýra velkého jako člověk zachycuje skutečného tvora

9.July
Stará fotografie gigantického netopýra na Filipínách se nedávno opět objevila na internetu. Uživatelé Twitteru zůstali při pohledu na záběr skutečně ohromeni. Zdá se, že na fotce je zobrazen netopýr přímo lidské velikosti visící ze střechy před budovou. (Foto: Twitter)

Čeká lidstvo další nebezpečí? Vědci promluvili o probuzení starobylých virů kvůli tání věčně zmrzlé půdy

9.July
Tání permafrostu kvůli oteplení klimatu může vést k tomu, že se na povrch dostanou součásti pravěkých ekosystémů včetně virů, oznámil vědecký pracovník Severovýchodní vědecko-experimentální stanice v osadě Čerskij Tichooceánského zeměpisného ústavu Dálněvýchodního oddělení Ruské akademie věd Sergej Davydov. (Foto: Flickr)

Bývalý vysokoškolský fotbalista zachytil padající 3leté dítě z hořící budovy

9.July
Bývalý vysokoškolský fotbalový hráč Phillip Blanks zachránil život, padajícího tříletého Jamesona Longa poté, co ho jeho matka hodila do bezpečí z hořícího bytu. (Foto: Youtube)

Lidem v Bělehradě došla trpělivost s covid-19 opatřeními. Tvrdé střety s policií

9.July
V samém centru hlavního města Srbska, nedaleko budovy parlamentu, pokračují protesty, na nichž se shromáždilo více než tisíc lidí. (Foto: Youtube)
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes