15
new stories - click to show

AC24.cz

Description:

AC24.cz Alternativní pojetí zpravodajství z celého světa aneb Co vám mainstream neukáže

URL:

http://www.ac24.cz

Catalog:

Ze světa

Publishes:

8.1 items/day

Putin po jednání s Bidenem promluvil, jak probíhala schůzka

21:50
Ruský prezident Vladimir Putin řekl, že věří, že jeho americký protějšek Joe Biden souhlasí s tím, že minské dohody jsou cestou pro řešení konfliktu... Článek Putin po jednání s Bidenem promluvil, jak probíhala schůzka se nejdříve objevil na AC24.cz .

Lékaři řeší záhadu: žena po druhé dávce AstraZeneca přestala mluvit

20:56
Třiačtyřicetiletá Britka tvrdí, že po podání druhé dávky vakcíny AstraZeneca nebyla schopna mluvit. (Foto: Youtube) V nemocnici byla několik dní, žádný z odborníků však... Článek Lékaři řeší záhadu: žena po druhé dávce AstraZeneca přestala mluvit se nejdříve objevil na AC24.cz .

Slovenská poslankyně přinesla svačinku: červy schválené EU ke konzumaci

20:00
Slovenská poslankyně parlamentu Jarmila Halgašová (SaS), upozornila na to, že moučné červy byly nedávno Evropskou komisí jmenovány tzv. novou potravinou. Ve svém příspěvku uvedla:... Článek Slovenská poslankyně přinesla svačinku: červy schválené EU ke konzumaci se nejdříve objevil na AC24.cz .

Americký prezident Biden s Putinem jednal v Ženevě

20:00
Prezident Spojených států Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin se setkají ve dnes ve 13 hodin v Ženevě, konkrétně ve Villa La Grange.... Článek Americký prezident Biden s Putinem jednal v Ženevě se nejdříve objevil na AC24.cz .

Čína vypustí kosmickou loď se třemi astronauty na palubě

19:06
Letová mise Shenzhou-12 je první vesmírnou misí s posádkou, která se uskuteční během výstavby čínské vesmírné stanice. Článek Čína vypustí kosmickou loď se třemi astronauty na palubě se nejdříve objevil na AC24.cz .

V Nitře zemřela mladá pracovnice radnice. Prověřují možnou souvislost s očkováním

17:16
Na nitranské radnici jsou v šoku, jelikož zemřela jejich 39letá kolegyně. (Foto: Flickr) „Včera byla na úřadě, plná života. Pak se šla dát očkovat,“... Článek V Nitře zemřela mladá pracovnice radnice. Prověřují možnou souvislost s očkováním se nejdříve objevil na AC24.cz .

„Očkovat se nedám, nebudu součástí reklamní kampaně farmafirem,“ uvedl Fico

15:27
Slovenský politik Robert Fico zopakoval, že se nedá očkovat. „Nebudu součástí reklamní kampaně farmafirem ve světě,“ řekl, proč očkování odmítá. (Foto: Youtube) Článek „Očkovat se nedám, nebudu součástí reklamní kampaně farmafirem,“ uvedl Fico se nejdříve objevil na AC24.cz .

Záhadný fenomén po tsunami v Japonsku: zákazník zmizel přímo za jízdy

14:32
Pozoruhodný fenomén, jehož svědky jsou japonští taxikáři po zemětřesení a následným tsunami v roce 2011. (Foto: Youtube) Při této katastrofě přišlo o život přibližně... Článek Záhadný fenomén po tsunami v Japonsku: zákazník zmizel přímo za jízdy se nejdříve objevil na AC24.cz .

Byl kancléř Bismarck čínský komunista?

12:43
Za snad nejdůležitější osobnost pro vznik moderního sjednoceného Německa bývá považován nejdříve pruský kancléř, později, když došlo ke sjednocení Německa, tak kancléř Německého císařství... Článek Byl kancléř Bismarck čínský komunista? se nejdříve objevil na AC24.cz .

„Moje odpověď je ne.“ Biden vysvětlil, proč je proti vstupu Ukrajiny do NATO

11:47
Americký prezident Joe Biden na tiskové konferenci po summitu NATO v Bruselu 14. června vyjádřil svůj názor na vstup Ukrajiny do Severoatlantické aliance. (Foto:... Článek „Moje odpověď je ne.“ Biden vysvětlil, proč je proti vstupu Ukrajiny do NATO se nejdříve objevil na AC24.cz .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes