AC24.cz

Description:

AC24.cz Alternativní pojetí zpravodajství z celého světa aneb Co vám mainstream neukáže

URL:

http://www.ac24.cz

Catalog:

Ze světa

Publishes:

16 items/day

Vyděšení vesničané v Malajsii natočili záběry obrovského UFO

23:33
Obyvatelé malé malajsijské vesnici jsou v šoku poté, co nad jejich hlavami přeletělo UFO. Velký černý talíř s ionizujícím bílým světlem uprostřed několikrát proletěl nad krajinou.

Turečtí důstojníci jsou nadšení ruskými S-400 a hovoří o značné zaostalosti amerických systémů PVO

23:33
Portál Vzgljad píše o tureckých dôstojníkoch, ktorí sa s rešpektom vyjadrujú o získaných ruských S-400. Podľa slov tureckých odborníkov ruské systémy vysoko predčia americké systémy PVO.

Rockefeller varuje: Třetí světová válka bude, o tom jsem přesvědčen

23:33
Steven Clark Rockefeller, zástupca najmocnejšieho svetového klanu bankárov, v rozhovore pre americkú televíziu vyhlásil, že bude tretia svetová vojna. Hovoril o tom, prečo sa táto katastrofa nedá odvrátiť. „Súčasná situácia mi pripomína tú, ktorá sa vytvorila na začiatku 20. storočia, pred prvou svetovou vojnou. Aj teraz vidíme, že existujú dva zväzky mocných štátov, – USA a EÚ verzus Rusko, Čína a Irán – ktorí chcú dominovať a nik nemieni ustupovať.

Americký senátor označil ruskou aplikaci FaceApp za ohrožení národní bezpečnosti

23:33
Předseda demokratů v americkém senátu Chuck Sсhumer prohlásil v dopise adresovaném vedení FBI a Federální obchodní komisi (FTC), že ruská aplikace FaceApp může ohrozit národní bezpečnost USA.

Mimořádná zpráva: Americká vojenská loď sestřelila íránský dron

22:02
Americký prezident Donald Trump prohlásil, že loď amerického námořnictva sestřelila íránský bezpilotní letoun. Podle prezidenta USA byl letoun sestřelen v Hormuzském průlivu.

Mučení elektřinou a motorovými pilami v jámě s mrtvými těly. Oběti tajného vězení na Donbasu promluvily

20:31
Mučení elektřinou a motorovými pilami, noc v jámě s těly těch, kdo již v důsledku mučení zemřel. To nejsou filmové fantazie, ale reálné události, které se ve 21. století dějí na Ukrajině. Sputnik publikuje dokumenty a svědectví o tom, co se děje v tajných ukrajinských vězeních, kam se dostávají obránci DLR a podezřelí ze sympatií k „separatistům“.

Byla zveřejněna pozoruhodná data Bushových rozhovorů během útoku 11. září

18:49
Stenogram rozhovorů exprezidenta USA George Bushe juniora 11. září 2001 na palubě prezidentského speciálu byl uveřejněn v plném znění. Záznam zveřejnil Bushův tiskový tajemník Ari Fleischer.

Švédské úřady odebraly ruskému občanovi děti do muslimské pěstounské rodiny

17:19
Denis Lisova utekl s dětmi do Polska, kde tamní soud rozhodl, že ho na základě švédského zatykače nevydá.

Turčynov pohrozil, že „zničí“ Kerčský most raketami Neptun!

17:19
Křídlaté rakety „Neptun", vyrobené na Ukrajině, mohou zničit válečné lodě Ruské federace jakékoli třídy v Černém a Azovském moři, stejně jako "během několika minut zničit" Kerčský most. (Foto: Wikimedia)

Íránské revoluční gardy zadržely cizí tanker s pašovaným palivem

16:32
Íránské revoluční gardy zadržely cizí tanker jižně ostrova Larak v Perském zálivu, podezřívají jej z pašování jednoho milionu litrů ropy. Na palubě bylo 12 členů posádky. Informuje o tom agentura Fars. (Foto: Navy.mil)

Rusko je připraveno dodat Turecku Su-35, jako náhradu za americké F-35

16:32
Generální ředitel ruské státní korporace Rostech Sergej Čemezov prohlásil, že Rusko je připraveno dodat Turecku Su-35, pokud Ankara bude chtít. (Foto: Pixabay)

USA vyloučilo Turecko z programu F-35. Přišla okamžitá reakce

16:32
Turecké ministerstvo zahraničí označilo rozhodnutí USA o vyloučení Ankary z projektu na výrobu stíhaček F-35 za jednostranný a protizákonný krok, který způsobí nenapravitelné škody strategickým vztahům mezi dvěma státy. (Foto:

Že by to nebyla konspirace? Pentagon je podezřelý z používání klíšťat jako biologických zbraní

10:19
Sněmovna reprezentantů Kongresu USA iniciovala vyšetřování, jestli Ministerstvo obrany USA používalo klíšťata a další hmyz jako biologické zbraně. Uvádí to CNN.

Bylo nalezeno nejradioaktivnější místo na zeměkouli

9:32
Vědci z Kolumbijské univerzity v Spojených Státech dospěli k závěru, že úroveň radiace v důsledku zkoušek jaderných zbraní na Marshallových ostrovech je stále hrozbou pro život člověka. Informuje o tom portál Phys.org.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes