AC24.cz

Popis:

AC24.cz Alternativní pojetí zpravodajství z celého světa aneb Co vám mainstream neukáže

URL:

http://www.ac24.cz

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

9,3 položek/den

Odvážná žena narušila protiíránský projev v americkém think-tanku a zřejmě je nepotěšila

20:57
Známá mírová aktivistka narušila vystoupení amerického speciálního přidělence pro Írán. Vystoupila proti agresivní řeči úředníka. Na sociálních sítích si za to vysloužila slova chvály.

Ví o vás vše, takto funguje: Špionážní program Pegasus infikoval chytré telefony ve 45 zemích

17:31
Pegasus patří mezi nejnebezpečnější špionážní programy na světě. V bezpečí před ním není žádný telefon. Vědci ze Citizen Lab výzkumného centra z Univerzity v Torontu odhalili program ve „více než 45 zemích“.

Šéf výboru pro obranu Rady federace Ruska: Izraelští piloti v Sýrii záměrně provokovali

17:31
Izraelští piloti věděli, že je má v hledáčku syrský komplex S-200, a pokud se neobrátili, znamená to, že záměrně provokovali ruský Il-20, prohlásil šéf výboru pro obranu Rady federace a bývalý velitel VKS Viktor Bondarev.

Prahu bez ekonomických migrantů. Předvolební agitaci senátní kandidátky se vysmáli na webu

17:31
Eva Syková, která kandiduje do Senátu, se snaží získat podporu docela kontroverzním způsobem. Její provokativní agitační plakát byl na sociálních sítích některým k smíchu.

Obchod s dětmi? Veletrh dětí pro evropské gay páry v Bruselu

16:35
V Bruselu se ve dnech 22. a 23. září již po čtvrté konala konference a několik seminářů, věnovaných náhradnímu mateřství, které je v řadě zemí Evropské Unie zakázáno. Organizátorem konference je americká organizace Men having babies.

Hráč chorvatského fotbalového týmu vysvětlil, proč nepotřásl Putinovi rukou

15:48
Fotbalista chorvatské reprezentace Josip Pivarić promluvil o tom, proč nepotřásl ruku ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi během ceremoniálu vyznamenání účastníků finále mistrovství světa ve fotbale 2018.

Speciální bod na prstu. Okamžitě sníží krevní tlak a odstraní každou bolest

10:47
Pokud nastane situace, kdy se necítíte dobře, zatlačte tento bod minimálně na jednu minutu. Okamžitě se vám sníží krevní tlak, vrátí vědomí a zastaví závratě. Uvedená metoda se používá v armádní medicíně, kde léčba poranění je jiná než standardní v civilu. Vše se musí udělat velmi rychle. Bolest se zastavuje rychle, i zotavení je rychlé, aby se vojáci mohli rychle znovu postavit na nohy a pokra...

Nové informace jednoznačně dokazují vinu Izraele za pád Il-20

10:47
Nové informace dokazují, že vina za tragédii s Il-20 v Sýrii je zcela na straně izraelského letectva, prohlásil tiskový mluvčí ruského ministerstva obrany generál Igor Konašenkov.

Čína úspěšně otestovala hypersonické kluzáky

10:47
Podle informací portálu The Drive otestovala Čína hypersonické letouny – úspěšně. Záběry ze zkoušek je možné vidět na videu publikovaném na Twitteru.

EU vytvoří mechanismus, aby mohla obejít sankce USA proti Íránu

10:47
Evropská unie vytvoří finanční mechanismus pro platební styky s Íránem mimo sankce USA, uvádí se ve společném prohlášení Ruska, Velké Británie, Francie, Německa, Číny, EU a Íránu podle výsledků ministerské schůzky na okraj OSN.

Zeman: Romům odmítajícím práci by neměli být vypláceny dávky

24.září
Český prezident Miloš Zeman během pracovní návštěvy Olomouckého kraje zavítal do Kojetína, kde hovořil s občany. Během hovoru se dotkl tématu 50 syrských dětí, ale i obav místních obyvatel ze stěhování Romů do města.

Netanjahu zavolal Putinovi. USA komentují dodávky S-300 a systémy S-400 jsou v maximálním režimu

24.září
Ruský prezident Vladimir Putin provedl telefonní rozhovor s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahu.

Ruské ministerstvo obrany poskytlo nové informace o pádu Il-20

24.září
Ruské ministerstvo obrany poskytlo dodatečné informace, které po vteřinách ukazují pozice izraelských letounů a raket systému S-200 během sestřelení ruského Il-20.

Fond Sorose se bude bít s Maďarskem: zažaloval ho u Evropského soudu pro lidská práva

24.září
Fond amerického miliardáře George Sorose Opes Society Foundations zažaloval zemi u maďarského ústavního soudu a u Evropského soudu pro lidská práva kvůli přijetí návrhů zákonů ze strany Maďarska, jež omezují činnost nevládních organizací v zemi.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes