AC24.cz

Popis:

AC24.cz Alternativní pojetí zpravodajství z celého světa aneb Co vám mainstream neukáže

URL:

http://www.ac24.cz

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

10,1 položek/den

Proč Putin nechal zmoknout nejen chorvatskou prezidentku?

21:09
Fotbalové mistrovství světa v Rusku je pryč. Ještě během turnaje se o MS v Rusku mluvilo jako o nejlepším v historii – dokonalá organizace a zároveň padlo několik rekordů.

Ministr ČSSD Krčál výrazně opisoval ve své bakalářské práci, uvedl Seznam zprávy

20:01
Zpravodajský portál Seznam zprávy informoval o tom, že ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál vypracoval bakalářskou práci, kde program na hledání plagiátů nalezl 14% shodu s jiným textem. Má se jednat o neodcitované části. (Foto: Seznam zprávy)

Setkání Putina a Trumpa: Proběhla lépe než super - výborně, uvedl Lavrov

18:54
Jednání proběhla lépe něž super, prohlásil ruský ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov o výsledcích jednání mezi ruským prezidentem Putinem a americkým prezidentem Trumpem.

Putin se „zpozdil“. Takto emotivně reagovala CNN

17:43
Americký televizní kanál CNN reagoval velmi emocionálně na to, že letoun ruského prezidenta Vladimira Putina přiletěl do Helsinek o něco později, než bylo v plánu.

Média se dozvěděla o plánech USA na evakuaci Bílých přileb ze Sýrie

14:13
USA, Kanada a řada evropských zemí, zejména Velká Británie a Francie, posuzují plán evakuace příslušníků organizace Bílé přilby a jejich rodin ze Sýrie, informuje CNN s odkazem na vlastní zdroje.

Komunisté mají nejvyšší funkci od listopadu 1989. Komu to vadí?

11:51
V den hlasování o důvěře vládě byl jmenován prvním místopředsedou sněmovny šéf KSČM Vojtěch Filip, což vyvolalo očekávanou kritickou reakci ze strany opozice.

Britští vyšetřovatelé začali z otravy Skripalových podezřívat ruské špiony

11:51
Britští vyšetřovatelé podezřívají pracovníky Hlavní správy Generálního štábu Ozbrojených sil Ruska z otravy bývalého důstojníka ruské rozvědky Sergeje Skripala a jeho dcery Julie. Informuje o tom The New York Times s odkazem na vlastní zdroje.

Markéta Šichtařová: Nepochopitelná krátkozrakost veřejnoprávních médií

10:42
Pojem „Fake news“ se stal symbolem doby. Dokud se o fake news mluvilo „jen“ v souvislosti se zprávami sdílenými na sociálních sítích, dávalo to smysl.

Vyzkoušet online obchodování s 10% bonusem si nyní můžete i vy

16.července
Touha vydělat balík peněz – to bývá častým motivem, proč se někteří lidé pouštějí do online obchodování a spekulují na vývoj kurzů měn, cen komodit nebo akcií.

Britové se chystají tajně vysídlit Assange z ekvádorského velvyslanectví

16.července
Vláda Velké Británie provádí tajné rozhovory s Ekvádorem. Přejí si vysídlit zakladatele WikiLeaks Juliana Assange z ekvádorského velvyslanectví v Londýně, informuje Daily Mail.

Francouzští fotbalisté chtějí zůstat v Rusku po ukončení MS

16.července
Hráči francouzského mužstva Samuel Umtiti a Blaise Matuidi prohlásili, že se jim líbí atmosféra v týmu, a proto by to chtěli prodloužit a co nejdéle se zdržet v Rusku. Řekli to v interview pro francouzský list Le Figaro.

Izrael raketami zaútočil na objekty v Sýrii

16.července
Izrael raketami zaútočil na pozice syrské armády severně od letiště Nayrab na severu provincie Aleppo, uvádí agentura SANA.

V Indii skončila výuka o bezpečnosti smrtí studentky. Pád zaznamenala kamera

16.července
V Indii zahynula vysokoškolská studentka během výuky o bezpečnosti a nouzovém chování. Dívka měla skočit z výšky na záchrannou plachtu, místo toho však hlavou narazila na zábradlí. Informoval o tom portál Times of India.

Jak vysvětlíte následující jev v Česku? Experti přinášejí pozoruhodné odpovědi...

15.července
Vydejte se se mnou na astronomicko-badatelskou akci, která má potvrdit či vyvrátit gravitační anomálii. Kopec Kačerov - místo, kde couvá auto do kopce a lahve se zběsile kutálejí kam nemají. Záhadu rozlouskne astronomický horizont.

Rusko bylo obviněno, že pomocí sociálních sítí rozdělilo americký národ

15.července
Kirstjen Nielsenová, ministryně vnitřní bezpečnosti Spojených států amerických, uvedla, že se Rusko pokouší o rozdělení amerického národa prostřednictvím sociálních sítí.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes