15
new stories - click to show

AC24.cz

Description:

AC24.cz Alternativní pojetí zpravodajství z celého světa aneb Co vám mainstream neukáže

URL:

http://www.ac24.cz

Catalog:

Ze světa

Publishes:

10.6 items/day

Jak koupit doživotní produktový klíč Office 2021 za 11,99 €? A získejte nejlevnější operační systém Windows na Godeal24!

11:09
Možná jste navštívili Microsoft Store, abyste získali produktový klíč Microsoft Office 365, měli byste však vzít v úvahu, že Office 365 je služba s... Článek Jak koupit doživotní produktový klíč Office 2021 za 11,99 €? A získejte nejlevnější operační systém Windows na Godeal24! se nejdříve objevil na AC24.cz .

Utonutí ruského manažera je posledním z řady záhadných úmrtí

10:14
Nedávné úmrtí ruského manažera, který spadl do moře, je posledním z řady záhadných úmrtí ruských manažerů, z nichž mnozí mají vazby na energetický průmysl.... Článek Utonutí ruského manažera je posledním z řady záhadných úmrtí se nejdříve objevil na AC24.cz .

Zpravodajský úřad Spojených států zaktualizoval logo, které zahrnuje UFO

10:14
Časy se mění – zejména pokud jde o vládu Spojených států a její postoj k neidentifikovaným leteckým jevům, což je nová terminologie, kterou úředníci... Článek Zpravodajský úřad Spojených států zaktualizoval logo, které zahrnuje UFO se nejdříve objevil na AC24.cz .

Londýnské banky se připravují na možný výpadek proudu

10:14
Bankovní a finanční společnosti v Londýně pečlivě studují a aktualizují pohotovostní plány dodávek elektřiny, aby ochránily sebe i své zákazníky pro případ, že by... Článek Londýnské banky se připravují na možný výpadek proudu se nejdříve objevil na AC24.cz .

Finsko uzavřelo hranice s Ruskem, protože z něj utíkají muži ve vojenském věku

9:21
Finsko v pátek oznámilo, že blokuje všechny pozemní hraniční přechody s Ruskem ve chvíli, kdy se tisíce mladých mužů vojenského věku snaží opustit zemi... Článek Finsko uzavřelo hranice s Ruskem, protože z něj utíkají muži ve vojenském věku se nejdříve objevil na AC24.cz .

Popsal Soros příčiny situace na Ukrajině dvěma větami?

22:03
George Soros doslova popsal příčiny situace na #Ukrajině dvěma větami: „Máme na Ukrajině fond a ukázalo se, že je to jeden z nejlepších.“ „Chci... Článek Popsal Soros příčiny situace na Ukrajině dvěma větami? se nejdříve objevil na AC24.cz .

„Bezohledný“ král Charles „trvale vyhostí“ prince Harryho

22:03
Král Charles trvale vyhostí prince Harryho, protože královská rodina plánuje postupovat podle příručky vypracované k překonání krize z roku 1936, kdy Eduard VIII. abdikoval... Článek „Bezohledný“ král Charles „trvale vyhostí“ prince Harryho se nejdříve objevil na AC24.cz .

Co je tento záhadný předmět, který potápěčům způsobil záhadu?

21:09
Přízračná kapka není novým tvorem z hlubin, ale pro milovníky chobotnic je to vzácné pozorování. (Foto: Twitter) Mnozí potápěči z ní mají strach: Obrovský... Článek Co je tento záhadný předmět, který potápěčům způsobil záhadu? se nejdříve objevil na AC24.cz .

Červená rtuť. Video má dokazovat, že zastavuje čas a neodráží se v zrcadle

20:16
Červená rtuť má být tajemný, přímo mystický materiál. Červená rtuť byla údajně vyrobena v období studené války v tehdejším SSSR. Mělo by se jednat o... Článek Červená rtuť. Video má dokazovat, že zastavuje čas a neodráží se v zrcadle se nejdříve objevil na AC24.cz .

Podívejte se na všechny karty v tajemné hře Illumináti

19:21
V průběhu let vydala společnost Steve Jackson Games řadu rozšiřujících sad pro hru Illuminati, včetně Illuminati Brainwash, Illuminati Mutual Assured Distraction, Illuminati Bavarian Fire... Článek Podívejte se na všechny karty v tajemné hře Illumináti se nejdříve objevil na AC24.cz .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes