Tu Abram

Vztahuje se k

Má i židovský národ právo na svoji zemi nebo mají trpělivě snášet pogromy?

27.listopadu » Grano Salis
Johannes Gerloff Od zničení Šalomounova chrámu v 6. století našeho letopočtu žije většina židovského národa mimo zemi Izrael. „Alija“, návrat do této země, je od té doby touhou, která spojuje Židy na celém světě. Hebrejské slovo „alija“ v doslovné...

„Alija“, vzestup

Od zničení Šalomounova chrámu v 6. století našeho letopočtu žije většina židovského národa mim...

HISTORIE: Alija

25.června » Neviditelný Pes
Od zničení Šalomounova chrámu v 6. století našeho letopočtu žije většina židovského národa mimo zemi Izrael. „Alija“, návrat do této země, je od té doby touhou, která spojuje Židy na celém světě.

Ve ZS jsou i krásné příběhy o milujicím Bohu...!!!

24.dubna » Grano Salis
Chtěl bych se zamyslet nad významnou postavou SZ. Abraham. Je nazýván přítelem Božím. Jaký tedy byl? Dodržoval ve všem zákon, byl dokonalý, bez chyb? Byl nám v něčem podobný? Z čeho si máme vzít příklad? Co máme dělat, abychom také byli Boží přáte...

Zapři, že jsi má žena! (vlastikfurst)

5.března » blog.idnes.cz
Už jako dítě jsem slýchal, že lhát se nemá. O to větší překvapení jsem prožil, když jsem později v Bibli četl příběh Abrahama, který, když se mu to hodilo, klidně lhal, a ještě k tomu nutil svou ženu.

Tato informační stránka o Tu Abram zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tu Abram" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes