Zarin Hussin Abu

Vztahuje se k

Malajsijský "zaklínač hadů" Abu Zarin Hussin zemřel po uštknutí kobry

19.března » Vivarista.sk
Malajsijec, který se proslavil svými schopnostmi odchytu a chovu hadů, zemřel tento týden poté, co ho uštkla kobra. Informoval o tom zpravodajský server BBC News. Hasič Abu Zarin Hussin se poprvé dostal do povědomí širší veřejnosti kvůli novinářsk...

Proslulý malajsijský "zaklínač hadů" zemřel po uštknutí kobry

17.března » globe24.cz
Kuala Lumpur - Malajsijec Abu Zarin Hussin se proslavil svými schopnostmi odchytu a chovu hadů. Jeho adrenalinový koníček se mu nakonec stal osudným. Zemřel tento týden poté, co ho uštkla kobra.

Malajsijský zaříkávač hadů zemřel. Uštkla ho kobra

16.března » Novinky.cz
Vášní 33letého malajsijského hasiče Abu Zarina Hussina byli hadi. Několik jich měl doma, vystoupil s nimi v talentové show a své kolegy učil, jak plazy chytat, aniž by je museli zabíjet. Ale právě jeho vášeň se mu stala osudnou. V pondělí zemřel p...

Muž má za mazlíčky kobry. Pokouší se nimi hrát fotbal a čte jim

27.května » Novinky.cz
Neobvyklé společníky ze zvířecí říše si vybral dvaatřicetiletý Malajsijec Abu Zarin Hussin. Jeho parťáky se totiž staly tři kobry, se kterými rád tráví volné chvíle třeba hraním fotbalu nebo jim čte z knih a časopisů.

Tato informační stránka o Zarin Hussin Abu zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zarin Hussin Abu" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes