Muhammad Mansúr Achtar

Vztahuje se k

Afghánská vláda obnovila jednání o míru s Talibanem

21.října » Český rozhlas Plus
Taliban a afghánská vláda obnovily v Kataru tajná jednání o míru, píše britský deník Guardian. Potvrdili mu to nejmenovaní představitelé Talibanu i kábulské vlády.

Rodina taxikáře zabitého v důsledku amerického leteckého náletu podala žalobu na USA

Rodina taxikáře, který vezl vůdce Tálibů Achtara Muhammada Mansúra a který byl spolu s ním zabit v důsledku náletu amerického bezpilotního letounu, podala oznámení na policii na akce amerických úřadů, informují pákistánská média.

Smrt vůdce Tálibánu potvrdila afghánská tajná služba

22.května » Novinky.cz
Při sobotním útoku amerických bezpilotních letadel na oblast u afghánsko-pákistánských hranic skutečně zahynul vůdce afghánského hnutí Tálibán mulla Achtar Muhammad Mansúr. I když to USA zatím prověřují, afghánská tajná služba to podle BBC potvrdila.

Zabili Američané vůdce Talibánu? Teroristé se nemohou dohodnout

22.května » Novinky.cz
Při sobotním útoku amerických bezpilotních letadel na oblast u afghánsko-pákistánských hranic zřejmě zahynul vůdce afghánského hnutí Tálibán mulla Achtar Muhammad Mansúr. USA to zatím prověřují, i když to považují za pravděpodobné. V neděli jeden ...

Tato informační stránka o Muhammad Mansúr Achtar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Muhammad Mansúr Achtar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes