James Acton

Vztahuje se k

V USA promluvili o neschopnosti čelit ruským hypersonickým zbraním

Washington uznal svou neschopnost čelit ruským hypersonickým zbraním, prohlásil v interview pro časopis The National Interest odborník pro politiku v oblasti jaderných technologií James Acton.

National Interest: USA vyvíjejí reakci na hypersonické střely Ruska a Číny

18.září » prvnízprávy.cz
V souvislosti s obavami ohledně vývoje nejnovějších ruských a čínských hypersonických zbraní se USA snaží vytvořit vlastní stíhací nadzvukové zbraně, uvedl The National Interest.

Američané nemusí mít strach, že by jejich zbraně byly zastaralé

12.května » ČeskoAkutálně.cz
V nedávné době byly zveřejněny zprávy, že USA zaostávají za Čínou a Ruskem ve vývoji nových zbraňových technologií a především hypersonických zbraní. Příspěvek Američané nemusí mít strach, že by jejich zbraně byly zastaralé pochází z ČeskoAktuálně.cz

Američané nemusí mít strach, že by jejich zbraně byly zastaralé

12.května » prvnízprávy.cz
V nedávné době byly zveřejněny zprávy, že USA zaostávají za Čínou a Ruskem ve vývoji nových zbraňových technologií a především hypersonických zbraní.

Americká armáda chce víc peněz. Nakoupí za ně nové jaderné hlavice i letadla či ponorky

14.února » ČT24
Kvůli bezpečnostním hrozbám z Ruska, Číny a KLDR žádá americká armáda výrazné navýšení rozpočtu. Pentagon má v příštím účetním roce dostat v přepočtu víc než čtrnáct bilionů korun, což je oproti letošku o jeden a půl bilionu víc. Počítá s tím prez...

Japonské jaderné trilema

26.července » TZB-info
Japonsko je jediná země, která byla v dějinách lidstva obětí atomových bombových útoků. Přesto Japonsko méně než deset let po bombardování Hirošimy a Nagasaki překvapivě začalo využívat jadernou energii ke svému ekonomickému růstu.

Americký analytik: hypersonické zbraně Ruska lehce překonají protiraketovou obranu USA

Rusko vyvíjí hypersonické zbraně, aby mohlo překonávat americké systémy protiraketové obrany, myslí si James Acton, jeden z vedoucích programu jaderné politiky ve washingtonském Carnegieho fondu. Jeho názor cituje sloupkař Forbes Bruce Dorminey.
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace

Tato informační stránka o James Acton zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "James Acton" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes