15
new stories - click to show

Lukáš Adam

Related to

Jako by divák byl na bálu. Ostravské divadlo uvádí Formanovo Hoří, má panenko

24.November » Aktuálně.cz
Adaptaci slavného filmu Miloše Formana režíruje Tomáš Svoboda. Podle něj se Forman nebál nudy ani trapnosti a toužil po autenticitě.

Hodnocení uživatelů: West Side Story (Národní divadlo moravskoslezské) - 40 % [Guildenstern]

21.November » i-divadlo.cz
WSS bezesporu představuje jistý inscenační oříšek. V Brně a v Plzni se jej podařilo rozlousknout, v Ostravě bohužel nikoli. Statická nevyužitá scéna, podivné kostýmy a paruky, typově nevhodný T. Savka (ačkoli zpívá úžasně!), málo chlapská company, n…

Herec Lukáš Adam urazil slavíky: „Lucka Bílá je za zenitem, Ztracený je peklo. Snad příště bude mít národ lepší vkus!“

15.November » VIPshow
Divadelní a občasný filmový a seriálový herec Lukáš Adam má na anketu Zlatého slavíka svůj vlastní názor, který se nebál veřejně prezentovat na svém Instagramu. Podle něj anketa nepoukazuje na kvalitu zpěváků, ale na jejich popularitu, což je někter…

Hodnocení uživatelů: Šakalí léta (Divadlo Na Fidlovačce) - 40 % [Daliborszydlowski]

14.November » i-divadlo.cz
Lukáš Adam mi nepřipomíná Martina Dejdara ani z rychlíku. Zároveň ani typ západního borce. Pěvecky ale v pořádku. Karolína Tothová mile překvapila. Některé hlášky ale nejsou vtipné, titulky v projekci jsou úplně mimo.

Výlety do světa hudebního divadla a filmu

14.August » ČRo 2 - Praha
Prázdninová repríza Muzikál expresu nás přenese do Hudebního divadla Karlín. Uslyšíte první část slavnostního koncertu k 30. výročí existence tohoto pořadu.

Tato informační stránka o Lukáš Adam zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Adam" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes