Matyáš Adamec

Related to

Hvězda Slunečné Burešová se po roce rozešla s mladším tanečníkem

3.July » Revue iDNES.cz
Herečka Eva Burešová (26) a tanečník Matyáš Adamec (20) už nejsou pár. Přestože plánovali společné bydlení, po roční známosti se rozešli. Podle hvězdy seriálu Slunečná zůstali kamarádi.

Eva Burešová ze seriálu Slunečná šokovala fanoušky. Proč se herečka rozešla se svým o šest let mladším partnerem?

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (26), která v současnosti hraje v primáckém seriálu Slunečná zamilovanou Týnu, je opět sama. S tanečníkem Matyášem Adamcem (20) se totiž rozešli.

Eva Burešová je zase sama: Prozradila důvod rozchodu!

3.July » Aha!
Hvězda primáckého seriálu Slunečná Eva Burešová (26) je opět sama. Za rozchodem s tanečníkem Matyášem Adamcem (20) stojí velké pracovní vytížení.

Týnuš ze Slunečné už je zase single! Eva Burešová tajila rozchod delší dobu

2.July » eXtra.cz
Představitelka Týny Popelkové, kterou ztvárňuje oblíbená česká herečka Eva Burešová (26) je opět sama! S Matyášem Adamcem (20), jenž je o 6 let mladší se herečka před nějakou dobou rozešla. Co způsobilo rozchod?

Se zajíčkem to nevyšlo! Kráska ze Slunečné Burešová přiznala rozchod

2.July » Blesk.cz
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (26), která v současnosti hraje v seriálu Slunečná zamilovanou Týnu, zůstala ve skutečnosti zase na ocet. S tanečníkem Matyášem Adamcem (20) se totiž rozešli!

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová je zase sama. Rozchod s mladším tanečníkem!

2.July » Super.cz
Hvězda seriálu Slunečná, herečka a zpěvačka Eva Burešová (26) , je zase sama. Po roční známosti se rozešla s tanečníkem Matyášem Adamcem. Plánovali koupi bytu a společné stěhování, ale k tomu už nedošlo. Informaci přinesl web Expres.cz

A je to venku! Burešová utajila rozchod s tanečníkem

2.July » Aha!
Hvězda Slunečné se rozešla s Matyášem Adamcem. Eva Burešová (26) je prý single dokonce už delší dobu, krach vztahu totiž utajila!

Exkluzivně: Eva Burešová se rozešla se svým o šest let mladším přítelem

2.July » Expres.cz
Je krásná, talentovaná a úspěšná, přesto má smůlu. A to hlavně na muže. Hvězda primáckého seriálu Slunečná Eva Burešová je zase sama. Rozchod s Matyášem Adamcem Expresu exkluzivně přiznala!

Návrat k otci jejího syna?

29.June » NašeHvězdy.cz
Je hvězdou veleúspěšného seriálu Slunečná, má krásného a zdravého syna, a navíc je šťastně zamilovaná. Evě Burešové (26) momentálně vůbec nic nechybí. Jak to tak ale vypadá, klidu si zřejmě moc neužije. Do jejího pokojného života totiž opět začal ...

Konec spekulacím? Bezděková promluvila o vztahu s Lamborou!

21.June » Aha!
Ačkoliv diváci populárního seriálu Slunečné si tajně přejí, aby se hlavní aktéři Marek Lambora (25) a Eva Burešová (26) dali dohromady i ve skutečném životě, jiskra mezi nimi doposud nepřeskočila. Herečka je šťastná po boku Matyáše Adamce (20) a h...

Eva Burešová alias Týna ze Slunečné prozradila, co ji na chlapech nejvíc přitahuje

1.June » eXtra.cz
Evu Burešovou (26) alias Týnu ze Slunečné mohou diváci nejčastěji vídat v televizi jako holku ze statku. Spletené copy, kostkovaná košile, přísný výraz a občas nějaký ten úsměv. Týna má zkrátka hodně starostí jak s chodem statku, tak se vztahy. Je...

Hvězda Slunečné Eva Burešová: Nečekané problémy kvůli milenci

23.May » Aha!
Role ji může stát skutečný vztah. Fanoušci primáckého seriálu Slunečná se natolik vžili do děje, že představitelce Týny Evě Burešové (26) dohazují i ve skutečném životě jejího seriálového milovníka Janka v podání Marka Lambory (24).
Barbora Jánová - Česká herečka
Patricie Solaříková - Česká herečka
Naďa Konvalinková - Česká herečka
Vanda Hybnerová - Herečka
Petr Vondráček - Český hudebník, herec, moderátor
Jaro Slávik - Slovenský hudební producent

Tato informační stránka o Matyáš Adamec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matyáš Adamec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes