Bilal Ahmad

Vztahuje se k

Rakušané vydali do Maďarska mladého Afghánce podezřelého ze znásilnění

9.listopadu » Novinky.cz
Rakousko vydalo v pátek do Maďarska osmnáctiletého Afghánce Sarhadiho Bilala Ahmada, který je podezřelý, že letos 9. září v Budapešti znásilnil 21letou ženu. Server police.hu uvedl, že Ahmad byl předán maďarské policii na hraničním přechodu Nickel...

Afghánci, který znásilnil Maďarku, pomáhala vyřídit pobyt nevládní organizace

18.září » Novinky.cz
Osmnáctiletý Sarhadi Bilal Ahmad, který měl letos 9. září v Budapešti znásilnit 21letou ženu, mohl zůstat v Maďarsku díky právní pomoci, kterou mu poskytla nevládní organizace Helsinský výbor. Tvrdí to provládní server origo.hu.

Afghánce, který měl znásilnit ženu v budapešťském bistru, zadrželi v Rakousku

11.září » Novinky.cz
Osmnáctiletého Afghánce Sarhadiho Bilala Ahmada, který měl znásilnit ženu v Budapešti, zadrželi v pondělí večer rakouští policisté ve vlaku u rakouského Linze.

Osmnáctiletý uprchlík měl znásilnit Maďarku. Pátrá po něm policie

9.září » Novinky.cz
Maďarská policie pátrá po osmnáctiletém Afghánci Sarhadi Bilal Ahmadovi, který měl v noci ze soboty na neděli v Budapešti znásilnit ženu. Policie o tom informovala s tím, že jde o uprchlíka. Zároveň požádala o pomoc veřejnost a zveřejnila fotograf...

Tato informační stránka o Bilal Ahmad zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bilal Ahmad" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes