Mahdí Ahmad

Vztahuje se k

K vězení ještě tučná pokuta. Za poničení Timbuktu zaplatí islamista 70 milionů

17.srpna » ČT24
V přepočtu víc než 70 milionů korun musí zaplatit malijský radikál za ničení památek v Timbuktu. Vůbec první podobný rozsudek v historii vynesl Mezinárodní trestní soud (ICC). Ahmad Mahdí Faki byl už loni v září odsouzen k devíti letům vězení.

Islamista odsouzený za ničení památek v Timbuktu musí zaplatit milionové odškodné

17.srpna » globe24.cz
Haag - Ahmad Mahdí Faki, který byl loni odsouzen za zničení kulturních památek v Timbuktu na devět let do vězení, musí zaplatit i škodu. Ta podle Mezinárodního trestního soudu (ICC) činí 2,7 milionu eur (70,2 milionu Kč).

Islamista odsouzený za ničení v Timbuktu musí zaplatit odškodné

17.srpna » EuroZprávy.cz
Haag - Ahmad Mahdí Faki, který byl loni odsouzen za zničení kulturních památek v Timbuktu na devět let do vězení, musí zaplatit i škodu. Ta podle Mezinárodního trestního soudu (ICC) činí 2,7 milionu eur (70,2 milionu Kč).

Útočník se odpálil na rituálu v pákistánské svatyni, zemřelo nejméně 75 lidí

16. února 2017 Při sebevražedném útoku v súfistické svatyni v jižním Pákistánu dnes zemřelo nejméně 75 lidí a více než 150 dalších osob bylo zraněno. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na místní policii. K útoku se přihlásil Islámský s...

Nejméně 75 mrtvých a 150 zraněných při atentátu v Pákistánu

16.února » ČeskéNoviny.cz
Islámábád - Při sebevražedném útoku v súfistické svatyni v jižním Pákistánu dnes zemřelo nejméně 75 lidí a více než 150 dalších osob bylo zraněno. Informovala o tom agentura Reuters...

Islamista odsouzen za ničení památek na devět let

28.září » MagazinSecurity.cz
Mezinárodní trestní soud (International Criminal Court - ICC) v Haagu poslal islámského radikála Ahmada Mahdího Fakiho na devět let vězení za to, že ničil kulturní památky v malijském městě Timbuktu.

Padl historický rozsudek nad lidskou blbostí, která je bohužel neomezená!

28.září » inStory.cz
Mezinárodní trestní tribunál v Haagu včera poslal malijského radikála Ahmada Mahdího Fakiho na devět let do vězení za zničení kulturních památek v Timbuktu. Původně mu hrozilo až 30 let za mřížemi.

Ničení památek je válečný zločin. Islamista dostal devět let za devastaci hrobek v Timbuktu

27.září » EuroZprávy.cz
Haag - Islamista Ahmad Mahdí Faki dostal devět let vězení za zničení kulturních památek v Timbuktu. Verdikt dnes vynesl Mezinárodní trestní soud (ICC) v Haagu. Žaloba požadovala trest až 30 let za mřížemi.

Za ničení památek si vůdce islamistů odsedí 9 let

27.září » Haló noviny
Mezinárodní trestní soud (ICC) v úterý poslal malijského radikála Ahmada Mahdího Fakiho na devět let do vězení za zničení kulturních památek v Timbuktu. Faki se v procesu k činu přiznal a projevil lítost. Prokuratura pro něj původně žádala až 30le...

Islamista dostal za ničení památek v Timbuktu devět let vězení

27.září » Deník.cz
Haag - Mezinárodní trestní soud (ICC) dnes poslal malijského radikála Ahmada Mahdího Fakiho na devět let do vězení za zničení kulturních památek v Timbuktu. Faki se v procesu k činu přiznal a projevil lítost. Prokuratura pro něj původně žádala až ...

Islamistický radikál si odsedí devět let ve vězení. Ničil chráněné památky v Timbuktu

27.září » Aktuálně.cz
O trestu rozhodl Mezinárodní trestní soud v Haagu. Při vyměřování trestu vzal v úvahu, že se Ahmad Mahdí Faki k činu přiznal.

Za ničení památek v Timbuktu dostal islamista devět let. Přiznal se

27.září » Blesk.cz
Mezinárodní trestní soud (ICC) poslal malijského radikála Ahmada Mahdího Fakiho na devět let do vězení za zničení kulturních památek v Timbuktu. Faki se v procesu k činu přiznal a projevil lítost. Prokuratura pro něj původně žádala až 30letý trest...
Matteo Renzi - Italský politik
Robert Šlachta - Ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu
Bohuslav Sobotka - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Mahdí Ahmad zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mahdí Ahmad" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes