Vasyl Ahopshuk

Vztahuje se k

VIDEO: Čarodějnické rejdění v Kladně

1.května » Kladenský deník
Kladno - Kladeňáci malí i velcí tradičně pálili čarodějnice na Městském stadionu Sletiště za tribunou. Ani letos nechyběla parádně poskládaná vatra.

OBRAZEM: Čarodějnice v Tuchlovicích, Lánech a Družci

1.května » Kladenský deník
Kladensko - Pálení čarodějnic v Tuchlovicích a v Lánech zachytila svým objektivem fotografka Jana Jirásková. Příjemné odpoledne i noc strávili u ohňů malí a velcí v kostýmech i bez nich za doprovodu hudby. Nálada byla přátelská a stejně tak počasí...

Oblíbený seriálový herec Michal Holán rád loví ve Slaném

18.dubna » Kladenský deník
Slaný - Jarní počasí láká řadu z nás do přírody a rybáře k vodě, kde mohou trávit pohodové hodiny při čekání na úlovek. Ideálním místem pro rybolov je například rybník Novas ve Slaném, kam si nachází pravidelně cestu řada rybářů nejen z regionu.

První mezinárodní paradrezurní závody se konaly v Královicích

16.dubna » Kladenský deník
Královice - Jezdecký areál v Královicích u Slaného hostil pátku do neděle 1. Mezinárodní paradrezurní závody v ČR CPEDI3*. Tělesně handicapovaní jezdci z různých koutů světa, včetně České republiky a Slovenska, předvedli soupeřům i divákům svoje u...
Edvard Beneš - Druhý československý prezident

Tato informační stránka o Vasyl Ahopshuk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vasyl Ahopshuk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes