El Al

Vztahuje se k

El Al převzal Dreamliner v retro barvách

18.srpna » Airways.cz
Letecká společnost El Al Israeli Airlines převzala svůj šestý Boeing 787-9 Dreamliner (4X-EDF). Letoun je netradiční tím, že nese historické retro barvy aerolinie. Dreamliner přistál na domovském Ben Gurionově letišti v Tel Avivu v úterý 14.

Retrojet El Al

2.srpna » planes.cz
U příležitosti svého 70.výročí převzal El Al Boeing 787-9 (4X-EDF) v retro barvách. Barevné schéma připomíná to, které v roce 1961 nesl první tryskový stroj této společnosti, Boeing 707. Nový Boeing 787-9 je poháněn motory Rolls Royce Trent TEN.

Izrelské aerolinky mění pravidla, ultraortodoxní židé už nebudou moci odmítnout sedět vedle ženy

28.června » Seznam Zprávy
Ultraortodoxní židé, kteří měli v minulosti problém sedět v letadle na místě vedle žen, nyní nemají na vybranou. Izraelské aerolinky El Al dále nebudou podobné stížnosti tolerovat.

Genderová diskriminace: letiště odmítá podpořit ženy

5.dubna » Týden.cz
Izraelské letiště odmítlo vystavit reklamy, které informuji ženy o tom, že palubní personál nemá žádné právo je požádat, aby se vzdaly svého konkrétního místa v letadle na příkaz ultraortodoxního židovského muže. Za touto kampaní bojující za gende...

Bizarní nehoda. V Izraeli se těsně před vzletem srazila dvě letadla

28.března » Deník.cz
Na mezinárodním letišti v izraelském Tel Avivu se v úterý ráno srazil Boeing 737 německých aerolinek Germania s Boeingem 767 izraelské společnosti El Al. Příčina nehody není dosud známá, píše deník Time of Israel.

V Tel Avivu se těsně před vzletem srazila dvě dopravní letadla

28.března » Novinky.cz
Na Ben Gurionovu, mezinárodním letištiě v izraelském Tel Avivu, se v úterý ráno srazil Boeing 737 německých aerolinek Germania s Boeingem 767 izraelského národního dopravce El Al. Žádný z pasažérů nebyl zraněn. Příčina nehody se nyní prošetřuje, i...

BLÍZKÝ VÝCHOD: Zázrak na obloze

24.března » Neviditelný Pes
Čtvrtek 22. března 2018 vejde do historie civilního letectví jako jeden z milníků. Toho dne startoval na mezinárodním letišti v indickém Dillí stroj Boeing 787 Dreamliner. Cíl: Tel Aviv, Izrael. Co je na tomto letu výjimečného?

Izraelští piloti odmítají převážet uprchlíky do Afriky. Apelují na lidskost

24.ledna » iDNES.cz
V Izraeli stále přibývá lidí, kteří nesouhlasí s deportacemi afrických uprchlíků ze země zpět do svých rodných a často nebezpečných zemí. Přidala se k nim i skupina pilotů izraelských aerolinek El Al, kteří prohlásili, že se na transportech nebudo...

Izraelští piloti odmítli deportovat uprchlíky „na jistou smrt“ do Afriky

Někteří piloti izraelské letecké společnosti El Al prohlásili, že se nepodřídí oficiální deportační kampani a nebudou převážet africké žadatele o azyl z Izraele do Rwandy a Ugandy, uvádějí místní média.

Izraelská nízkonákladová společnost UP by El Al letos končí

13.ledna » planes.cz
Společnost El Al Israel Airlines se rozhodla ve 2. čtvrtletí ukončit činnost své nízkonákladové značky UP. Místo toho bude El Al provozovat evropské lety s novou tarifní strukturou. Zavádí tarif Lite (pouze kabinové zavazadlo, nemožnost změny či v...

Tato informační stránka o El Al zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "El Al" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes