Julian Albert

Vztahuje se k

The Flash: Herec Tom Felton se ve čtvrté řadě zřejmě neobjeví

26.července » Edna.cz
Jedním z velkých pozitiv třetí série byl rozhodně herec Tom Felton, který ve Flashovi hrál postavu Juliana Alberta. Podle posledních zpráv to bohužel vypadá, že se ho v seriálu už nedočkáme.

The Flash: Nepotkali jste teď někdy Toma Feltona? Herec se aktuálně nachází v Praze

29.května » Edna.cz
Herec Tom Felton, představitel Juliana Alberta ze seriálu The Flash , se aktuálně nachází v Praze. Dokazují to příspěvky na jeho instagramovém profilu. Nepotkali jste ho?

The Flash: Juliana bude po zbytek řady pohánět vina za to, co jako Alchemy udělal

6.března » Edna.cz
Dr. Alchemyho si ve zbytku této řady už asi neužijeme, ale to neznamená, že si dostatečně neužijeme Juliana. Ten je už nějakou dobu plnohodnotným členem týmu, pro který pracuje z jednoho prostého důvodu.

The Flash: České titulky k epizodě Magenta

22.října » Edna.cz
České titulky ke třetí epizodě třetí série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Magenta . Titulky pro vás přeložil překladatelský tým z CWzone. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit .

The Flash: Herec Mark Hamill byl spatřen na natáčení třetí řady

21.října » Edna.cz
Známý herec Mark Hamill se objeví i ve třetí řadě seriálu The Flash . Opět si zahraje oblíbeného Trickstera, ale tentokrát to vypadá, že ztvární kultovního Trickstera, kterého si před 26 lety zahrál v původním seriálu The Flash .

The Flash: Fotografie k epizodě The New Rogues

20.října » Edna.cz
Barry pokračuje v trénování Jesse. Když se na scéně objeví nový metačlověk Mirror Master, Barry jí dovolí, ať mu pomůže s jeho zastavením. Mirror Master se spojí se svou starou partnerkou Top a hledá Snarta, aby vyrovnal skóre.

The Flash: Představení epizody Magenta

18.října » Edna.cz
Harry a Jesse přichází ze Země 2, protože potřebují od Barryho pomoc. Ve městě se zároveň objevuje nový metačlověk, který ovládá kov.

The Flash: České titulky k epizodě Paradox

14.října » Edna.cz
České titulky ke druhé epizodě třetí série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Paradox . Titulky pro vás přeložil překladatelský tým z CWzone. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit .

The Flash: Fotografie k epizodě Magenta

13.října » Edna.cz
Barry a tým Flash jsou nadšeni z toho, že se shledávají s Wellsem a Jesse ze Země 2. Wells řekne Barrymu a Caitlin, že Jesse má všechny schopnosti rychlíka, díky kterým zachraňovala lidi na jejich Zemi.

The Flash: Upoutávka k epizodě Magenta

12.října » Edna.cz
Ve třetím díle nás čeká návštěva ze Země 2. Zároveň se na scéně objeví nový metačlověk, který má supersílu.

The Flash: Vítáme Toma Feltona

11.října » Edna.cz
Už v zítřejší epizodě přivítáme herce Toma Feltona, který si v seriálu The Flash zahraje Juliana Alberta. Podívejte se, co na jeho příchod říkají ostatní herci.

Tato informační stránka o Julian Albert zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Julian Albert" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes