Jiří Albrecht

Vztahuje se k

Povodí Labe připravuje úpravu břehu Labe v Jiráskových sadech v Hradci Králové

19.prosince » Vodarenstvi.cz
Mezi jezem Hučák a soutokem s Orlicí chystají vodohospodáři rekonstrukci levého břehu řeky. Cílem je obnovit průtočnou kapacitu a zároveň vrátit soutoku Labe a Orlice podobu, kterou měl na počátku 20. století. Podnik na podzim také získal stavební...

Kapři, pozor. Začíná výlov rybníka v Jaroslavicích

29.října » Blanenský deník
Jaroslavice – Řady mužův dlouhých kabátech a holínkách se dají dnes ráno do práce na Zámeckém rybníku v Jaroslavicích. Jeho výlov potrvá do pátku.

Chlapce (11) na kole srazilo auto: Dítě je ve vážném stavu

27.května » Blesk.cz
Jedenáctiletý cyklista utrpěl v sobotu vpodvečer v Hodslavicích na Novojičínsku při kolizi s osobním autem vážné zranění, které ohrožovalo jeho život. Záchranáři jej ošetřili a dopravili vrtulníkem do Fakultní nemocnice v Ostravě.

Alarmující výsledky: Preventivní akce odhalila desítky nádorů kůže

22.května » tn.cz
Každoroční preventivní akce Stan proti Melanomu odhalila alarmující výsledky. U téměř 4 200 vyšetřených pacientů lékaři odhalili 158 zhoubných nádorů. Letos se pacienty snažili upozornit, že melanom se může skrývat i v méně běžných lokalitách, pro...

Hlášení: Staré Dačice ve fotografii - beseda s J. Albrechtem

20.března » Dačice
Svaz tělesně postižených MO Dačice vás zve na besedu s p. Jiřím Albrechtem pod názvem "Staré Dačice ve fotografii", která se uskuteční ve středu 21.3. v 15:00 h v klubovně domu s pečovatelskou službou. Vstup volný. Hlášeno: 20. a 21.3.

Instagram Megapixelu a aktuální soutěž

9.února » Megapixel
Už nějakou dobu vám chceme být na blízku i na sociální síti Instagram. Aktuálně je vypsaná zimní soutěž, do fotek pro sdílení ale můžete neomezeně vkládat i hashtagy #umenifotit #megapixelcz i #fotkyojakychsnite.

Moře nám dalo svobodu

16.října » Klub knihomolů
Mořeplavba – fenomén provázející lidstvo napříč dějinami. Motivy, proč vyplout na moře, se různily: touha po dobrodružství, zisku, moci, poznání… Ať byly jakékoli, vždy byly neseny touhou. A touha brázdit oceán tam a zase zpátky odstartovala osudy...

S FOMEI ČERNOBÍLE - VÝSLEDKY!

8.září » iFotoVideo.cz
Téměř celý rok jste mohli posílat soutěžní snímky do speciální kategorie 17. Fotografa roku - S FOMEI ČERNOBÍLE. Uzávěrka byla 31.8. 2017 a výsledky přinášíme právě dnes!

Tato informační stránka o Jiří Albrecht zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Albrecht" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes