Gabriela Albrechtová

Vztahuje se k

Bezplatné vyšetření zraku nabídne Oční centrum Agel v Ostravě

11.dubna » Novinky.cz
Glaukom neboli zelený zákal je druhou nejčastější příčinou slepoty na světě a v Česku postihuje až pět procent obyvatel. Glaukom obvykle nebolí ani nepůsobí obtíže, takže je často odhalen až v pokročilé fázi.

Bezplatné vyšetření zraku nabídne již tento pátek Oční centrum AGEL v Ostravě

11.dubna » Regiony 24.cz
Glaukom neboli zelený zákal je druhou nejčastější příčinou slepoty na světě a v Česku postihuje až pět procent obyvatel. Bohužel glaukom obvykle nebolí ani nepůsobí obtíže, takže je často odhalen až v pokročilé fázi.

V předpokoji ráje. Dokument o Hospicu sv. Štěpána

28.října » ČRo 2 - Praha
Stojí na Dómském pahorku v Litoměřicích. Je to nestátní zdravotnické zařízení, sloužící nevyléčitelně nemocným pacientům a jejich rodinám. Za pacienty sem pravidelně docházejí místní dobrovolníci. Lidé, kteří sami od sebe pocítili potřebu pomáhat ...

Výhybka. Dokument o životě mladých na ulici

20.března » ČRo 2 - Praha
Jsou mladí, inteligentní, práceschopní, relativně ještě silní, ale přesto žijí na ulici. Proč si takovou existenci zvolil? A měli vůbec na výběr? Nahlédněte v dokumentu Kateřiny Jungové do osudů tří mužů. On-line jen do neděle 17. dubna 2016.

Tato informační stránka o Gabriela Albrechtová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabriela Albrechtová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes