Ev Alice

Vztahuje se k

Uma Thurman a její o 12 let mladší kolegyně soupeřily výstřihy o pozornost fotografů. Která vyhrála?

6.května » Super.cz
Hrají spolu v komedii The Con Is On a na její newyorské premiéře si herečky Uma Thurman (48) a Alice Eve (36) tak trochu pohrály i s fotografy. Titulky zahraničních médií o „souboji dekoltů“ tady sedí jako dlouho ne.

The Defenders: Alice Eve se představuje na prvních fotkách z natáčení Iron Fista

16.března » Edna.cz
Již od prosince víme, že se ve druhé řadě seriálu Iron Fist objeví herečka Alice Eve, která si zřejmě střihne roli hlavního padoucha série. Podívejte se, jak její postava bude vypadat v seriálu.

The Defenders: Ve druhé řadě Iron Fista se objeví herečka Alice Eve

9.prosince » Edna.cz
A máme tu první posilu pokračování Iron Fista . Jedná se o herečku Alice Eve, která se k obsazení přidala teprve nedávno.

Alice Eve

23.března » Osobnosti.cz
Alice Sophia Eve je britská herečka. Její nejznámější filmy jsou Na tuhle nemám, Sex ve městě 2, Muži v černém 3 a Náhradnice.Narodila se v Londýně v Anglii jako dcera Trevora Eva a Sharon Maughan. ...

TV tipy: Šaman má prácičku v Itálii, kde hledá podobu ticha a úsměv Mony Lisy

20.května » filmserver.cz
Ani v tomto týdnu televizní nabídka na první pohled nějak extra neoslní. Na ten druhý už ale potěší volbou několika zajímavých a někdy i méně známých žánrovek, které nejsou úplně dokonalé, avšak jako oddechovky skvěle fungují.

Jitka Moučková

29.března » Osobnosti.cz
Absolvovala Pražskou konzervatoř, hudebně-dramatický obor. Hostovala ve Středočeském divadle v Kladně (Jenůfa, Orestea). Dále účinkovala v muzikálu Starci na Chmelu v roli Božky. V současné době ...
Zoe Saldana - Americká herečka

Tato informační stránka o Ev Alice zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ev Alice" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes