Austin Allegro

Vztahuje se k

Polská odpověď západním automobilkám. Ogar ze sedmdesátých let působil dojmem sporťáku

18.května » E15.cz
Známý Polski Fiat 125p pochází od polské automobilky FSO (Fabryka Samochodów Osobowych). Ta v 70. letech produkovala další zajímavé a nám nepříliš známé modely aut. Jedním z nich byl i Ogar.

FSO Ogar: Polské auto velikosti Passata se spícími světlomety hodnými sportovního vozu!

17.května » AUTO.cz
Polská automobilka FSO (Fabryka Samochodów Osobowych) sídlící ve Varšavě je u nás známá hlavně zásluhou vozu Polski Fiat 125p. V 70. letech však vznikala v Polsku řada projektů modernějších automobilů. Jedním z nejzajímavějších byl Ogar.

Duben 2018 na Veterán.auto.cz: Masovky i koráby s československými stopami

1.května » AUTO.cz
Ve čtvrtém měsíci letopočtu 2018 jste si na serveru Veterán.auto.cz mohli přečíst o dvou luxusních vozech a dvojici hojně rozšířených modelů. Pocházely z Německa, Británie a Francie.

Austin Allegro (1973–1982): "Létající prase"

12.dubna » veteran.auto.cz
Malých rodinných automobilů Austin Allegro bylo za necelých deset let vyrobeno divizí Austin-Morris koncernu British Leyland přes 642 tisíc.

Tohle je 10 nejhorších aut všech dob podle Britů. Omyly nám známé i neznámé

2.ledna » Autoforum.cz
Mizerné motory, nulová spolehlivost, jízdní vlastnosti pod psa nebo všechno dohromady. Takové věci dělají špatná auta, tady je 10 těch úplně nejhorších podle Britů. (Petr Miler)

Tohle je 10 nejhorších aut všech dob podle Britů. Omyly pro nás známé i neznámé

1.ledna » Autoforum.cz
Mizerné motory, nulová spolehlivost, jízdní vlastnosti pod psa nebo všechno dohromady. Takové věci dělají špatná auta, tady je 10 těch úplně nejhorších podle Britů. (Petr Miler)

Galerie: 13 špatných aut, po kterých se nyní mohou sběratelé utlouct

13.ledna » Autobible.cz
Automobilová historie pamatuje na spoustu automobilových propadáků. Malá část z nich postupem času získala ikonický status. Příspěvek Galerie: 13 špatných aut, po kterých se nyní mohou sběratelé utlouct pochází z Autobible.cz

Kouzlo časů minulých: Austin Allegro

30.listopadu » i60.cz
Na i60.cz naleznete redakční a čtenářské články, fotografie, tipy na události, soutěže, zralé modelky, chat, kvíz, seznamku pro aktivní seniory

Galerie: Špatná auta, po kterých se nyní mohou sběratelé utlouct

11.listopadu » Autobible.cz
Automobilová historie pamatuje na spoustu automobilových propadáků. Některá auta minula cílovou skupinu, jiná byla jednoduše špatná. Ale jen malá část skutečně špatných aut postupem času získala ikonický status právě díky tomu, že se proslavila sv...

10 nejhorších aut všech dob podle Britů: šmejdy známé i neznámé

8.listopadu » Autoforum.cz
Co dělá auto špatným? Mizerné motory, nulová spolehlivost, jízdní vlastnosti opilého osla nebo všechno dohromady. Toto je 10 nejhorších aut v Británii. (Marek Bednář)

Tato informační stránka o Austin Allegro zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Austin Allegro" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes