Jeff Alson

Vztahuje se k

Objem investic v komerčních realitách loni v Česku 3 274 milionů EUR

26.ledna » Kurzy.cz
Celkový objem investic v České republice dosáhl v roce 2017 3 274 milionů EUR * , což vyplývá ze studie společnosti Cushman & Wakefield. Oproti očekávání se jedná jen o mírný pokles ve srovnání s rokem 2016, který byl rekordní.

Investoři loni v Česku nakoupili nemovitosti za 83 miliard. Zájem mají i letos, příležitostí ale ubývá

25.ledna » iHNed.cz
Investice do komerčních nemovitostí loni mírně poklesly. Přesto investované částky v součtu přesáhly 83 miliard korun. Nejvíce investovali do tuzemských nemovitostí Češi, Němci a Američané. Největší transakci provedla loni společnost Deutsche Euro...

Investoři znovu vložili do realit desítky miliard, i když rekordně podražily

26.prosince » E15.cz
Podnikatelské nemovitosti za letošní rok v České republice rekordně zdražily. Přesto tuzemští i zahraniční investoři znovu vyrovnali loňský rekord.

Loňský rekord v objemu realitních transakcí odolal. Nabídka se vyčerpává

21.prosince » iHNed.cz
Objem peněz, které letos investoři v Česku utratili za komerční reality, meziročně poklesl více než o desetinu. Zájem investorů o výnosové nemovitosti nepolevuje, ale problém je v tom, že na trhu se značně vyčerpala nabídka. Příští rok proto dojde...

Tato informační stránka o Jeff Alson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jeff Alson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes