Kateřina Altová

Vztahuje se k

Na konci srpna proběhl letní zážitkový pobyt pro děti v přírodě

10.září » Benešov
Poslední týden v srpnu proběhl druhý ročník Letního zážitkového pobytu, tentokrát v Táborové osadě Miličín, která disponuje krásnými prostory zcela odloučenými od civilizace a zasazenými do krásné přírody uprostřed lesů. Děti si užily 5 dní plných...

Dobrovolnické sbírky v Benešově

22.srpna » Benešov
O letních prázdninách se na Městském úřadě Benešov uskutečnily dvě dobrovolnické sbírky, které byly zaměřeny na potřeby pro děti. Sbírky se zúčastnili zaměstnanci z úřadu Města Benešov, ale i jednotlivci z řad veřejnosti.

Druhý ročník letního zážitkového pobytu pro děti

25.června » Benešov
Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Benešov plánuje již druhý ročník pětidenního letního zážitkového pobytu pro děti, který se bude konat v Táborové osadě Miličín.

Balíčky potravin i hygieny pomáhají stovkám lidí

Benešov - Jak výraznou pomoc pro některé rodiny představují balíčky potravin a také hygienických prostředků distribuované Farní charitou Benešov, si lidé, kteří se nikdy nedostali do hmotné nouze, těžko představí.

Tato informační stránka o Kateřina Altová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Altová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes