15
new stories - click to show

Aluška.org

Description:

Hlavní tématika tohoto webu jsou ,,Věci mezi nebem a zemí". Najdete zde hlavně poznatky o jemnohmotných bytostech, což jsou zpravidla víly, andělé, různí skřítkové, ale také duchové a démoni.

URL:

https://aluska.org/

Catalog:

Ostatní → Záhady

Publishes:

7 items/week

Pokud jste v chronickém stresu, nebo pociťujete úzkost, potřebujete hořčík

2:56
Zdá se, že se úzkost a stres vyskytují v populaci stále více. Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak stres zmírnit, aniž..... The post Pokud jste v chronickém stresu, nebo pociťujete úzkost, potřebujete hořčík first appeared on Aluška.org .

8 způsobů uzemnění

21.June
Uzemnění znamená v obyčejné řeči pevné spojení se Zemí. V současném světě je pro člověka nezbytné. Poskytuje mu sílu a..... The post 8 způsobů uzemnění first appeared on Aluška.org .

5+1 Kvalit skvělého muže

20.June
Dobré muže není v dnešní době tak těžké najít, ale přesto jich v dnešní době není mnoho. Pokud se ptáte..... The post 5+1 Kvalit skvělého muže first appeared on Aluška.org .

Co nám říká noční můra aneb výklady snů

19.June
Co nám vlastně mají sdělit noční můry, do kterých se občas ve spánku propadáme? Tady je vysvětlení deseti nejčastějších. 1...... The post Co nám říká noční můra aneb výklady snů first appeared on Aluška.org .

7 Varovných projevů duchovního narcismu

18.June
Jste duchovní narcis? Není snadné prokouknout duchovního narcise, protože působí navenek okouzlujícím dojmem. A to je zákeřná past, do které..... The post 7 Varovných projevů duchovního narcismu first appeared on Aluška.org .

Georgij Sidorov o jaderném bombardování Tartárie

17.June
Ještě v sovětských dobách skupina vojenských vědců vedená generálem Moiseevem objevila stopy po použití jaderných zbraní na Sibiři v době,..... The post Georgij Sidorov o jaderném bombardování Tartárie first appeared on Aluška.org .

CELINUNUNU: Celine Dion obviněna ze satanismu spuštěním genderově neutrálního dětského oblečení

16.June
Celine Dion byla obviněna z propagace satanismu poté, co v roce 2018 spustila ve spolupráci se značkou NUNUNU vlastní dětskou..... The post CELINUNUNU: Celine Dion obviněna ze satanismu spuštěním genderově neutrálního dětského oblečení first appeared on Aluška.org .

Co se stane, když přestanete být poddajná a nekonfliktní

15.June
Pokládat za mrchu vás budou pouze ti, kdo vás už nemohou využívat pro své cíle a ve svém zájmu. Stačí..... The post Co se stane, když přestanete být poddajná a nekonfliktní first appeared on Aluška.org .

Sledování televize zhoršuje kognitivní funkce

14.June
Tři vědecké studie prokázaly, že i mírná frekvence sledování televize ovlivňuje kognitivní schopnosti člověka a množství šedé hmoty v mozku,..... The post Sledování televize zhoršuje kognitivní funkce first appeared on Aluška.org .

Schovávala se u mě pohřešovaná holka! | Příběh s Alue

13.June
Nové video s kuriózním zážitkem z mého života… Mimochodem když už píšu předmluvu, ráda bych vás upozornila na novinku na..... The post Schovávala se u mě pohřešovaná holka! | Příběh s Alue first appeared on Aluška.org .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes