Dario Ambrosio

Vztahuje se k

Káva s sebou: Je to hřích?

9.prosince » Web4Trader
Šálky rachotí, automat na espreso syčí. O kávu se u pultu kavárny Sant'Eustachio v centru Říma hlásí muži v obleku s kufříkem, stejně jako žena v děravých džínech. Již téměř sto let stojí u baru s šálkem espresa před sebou místní i turisté.

Pokrok, nebo hřích? Káva do kelímku budí vášně mezi italskými staromilci

7.prosince » iDNES.cz
Pití kávy se v Itálii řídí téměř náboženským rituálem. Ale i v zemi, kde se zrodila kultura espressa, si stále více lidí bere kávu s sebou. Konzervativní pijáci tradičního nápoje se však na usrkávání kávy z kelímku dívají skrz prsty, píše agentura...

Pokrok nebo hřích? Itálie diskutuje o kávě s sebou

5.prosince » Týden.cz
Šálky rachotí, automat na espreso syčí. O kávu se u pultu kavárny Sant'Eustachio v centru Říma hlásí muži v obleku s kufříkem, stejně jako žena v děravých džínech.

Pokrok nebo hřích? Itálie diskutuje o kávě s sebou

5.prosince » Svět potravin
5. 12. 2017 | Šálky rachotí, automat na espreso syčí. O kávu se u pultu kavárny Sant'Eustachio v centru Říma hlásí muži v obleku s kufříkem, stejně jako žena v děravých džínech. Již téměř sto let stojí u baru s šálkem espresa před sebou místní i t...

Tato informační stránka o Dario Ambrosio zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dario Ambrosio" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes